konec (3:3, 2:0, 3:3)

24.10.2019, 20:15 • SH Jižní Město • 8. kolo • MCh

Tipsport: 6.9 7.5 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a přejí hezký zbytek večera. (22:32:44)
Je konec! Domácí hráči zvládli pražské derby a poráží favorita z Chodova v poměru 8:6. O výsledku rozhodla polovina třetí třetiny, ve které nezvládli hosté to, že sice dokázali smazat dvoubrankový náskok domácích, ten ale domácí hned vzápětí znovu získali. Byl to klíčový okamžik zápasu, na který už Chodov nedokázal odpovědět.

59:46

Vyloučení v týmu Black Angels (Daniel Ludvík – 2 min., Nedovolená vzdálenost).

59:28

59:28 Martin PRAŽAN - 8:6

59:28

Chodov právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN PRAŽAN. Asistence: Tomáš Sýkora.

Black Angels právě vstřelili branku!
Nejspíš máme rozhodnuto! Domácím totiž vychází další kombinační akce, kterou zakončuje odkryté části brány MATOUŠ BURIAN. Asistence: Jan Hněvkovský.

57:01

Poslední třetina začala odpočívat tři minuty. Chodovu už opravdu moc času nezbývá.

55:20

Domácí dobře napadají a tak Chodov má problémy se zakončením.

54:30

Oba týmy hrají kombinačně. Hra se nám přelévá ze strany na stranu.

53:45

Hosté jsou u míčku, čas na vyrovnání se jim ale krátí.

53:05

Na hřišti se nám množí nepřesností na obou stranách.

52:03

Domácí drží míček u mantinelu za brankou Chodova.

51:06

51:06 Jan HNĚVKOVSKÝ - 7:5

51:06

Divoká polovina třetí třetiny není ještě u konce! Domácí znovu utíkají do dvoubrankového vedení zásluhou JANA HNĚVKOVSKÉHO. Asistence: Jan Kopecký.

8:6

Branky a nahrávky: 11. Boček (Hromada), 17. Boček (Ludvík), 20. Jaroš (Ježek), 29. Renčín (Ludvík), 40. Burian (Boček), 51. Renčín (Ludvík), 52. Hněvkovský (Kopecký), 58. Burian (Hněvkovský) – 7. Ludvík (vla.), 17. Sýkora (Koutný), 19. Koutný (Ondrušek), 48. M. Vávra (Krbec), 49. Ondrušek (M. Vávra), 60. Pražan (Sýkora)

Black Angels: Körber (Matiášek) – Vaculík, Straka, Ludvík, Bauman, Neklan, Ježek, Bouček – Král, Novotný, Burian – Kopecký, Jaroš, Hušek – Hromada, Hanák, Boček – Hněvkovský, Renčín.

FAT PIPE Florbal Chodov: Mich. Rebro (Šimůnek) – Pražan, Doubek, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Strnad – Mikeš, Vošta, M. Vávra – Ondrušek, Koutný, Řezáč – Eremiáš, Matejčík, Majer – Koutný, Krbec, Plíhal.

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch