2:1

konec (1:0)

15.06.2019, 16:30 • Fotbalový stadion Holešov • TK

Tipsport: 1.5 4.2 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas mezi Zlínem a Trnavou skončil vítězstvím Fastavu poměrem 2:1. K vidění nebyl nijak zvlášť pohledný fotbal, Zlín měl po celý zápas jasně navrch, od 12. minuty vedl díky Lukáši Železníkovi, navíc Adnan Džafić na začátku druhé půle zahodil penaltu. Spartak se přesto dokázal vymanit a výsledkově se dotáhnout v 76. minutě po sraženém centru Zlínských do vlastní sítě. Tři minuty nato ale rozhodl povedeným přímákem Petr Jiráček a Trnava se již na nic nezmohla.

Z naší strany je to vše a užívejte zbytek víkendu! (19:55:36)

90

90

Jsme v samotném závěru utkání. Vytěží z toho Trnava alespoň remízu?

88

Další ležící zlínský hráč na zemi. Závěr utkání je skutečně rozháraný...

85

Nyní navíc zůstal ležet jeden ze zlínských hráčů na zemi, čímž se hrací doba zkrátí.

85

Zlín vede a závěr utkání je pod jeho taktovkou. Trnava nevypadá, že by se chtěla do něčeho velkého tlačit.

79

79. Petr JIRÁČEK - 2:1

79

Zlín právě vstřelil branku!
Zlín si to ale bere hned zpátky! PETR JIRÁČEK zakroutil balon přes zeď na pravou tyč a nedal trnavskému gólmanovi šanci – 2:1!

77

Třináct minut před koncem má Zlín přímák z půlkruhu za pokutovým územím. Tohle je hodně nadějné...

76

76. 1:1

76

Trnava právě vstřelila branku!
Trnava ale z ničeho nic udeřila a srovnává stav! Byla to smolná akce pro Zlín, neboť centr si srazil do vlastní branky jeden ze Zlínských – 1:1!

75

Rohový kop neměl pro Zlín větší účinek, Fastav kombinuje daleko od branky Trnavy a nikam nespěchá.

74

Rohový kop pro Zlín po poměrně nebezpečné akci, když v poslední chvíli do centru na volného Džafiće skočil obránce slovenského týmu.

73

Hodně dalekonosná střela od Ondřeje Bača, zamířila však ale úplně jinam.

70

Občerstvovací přestávka 20 minut před koncem utkání značí další přerušení hry. Na stadionku v Holešově panuje klidná atmosféra.

68

Fastav se bude muset bránit rohovému kopu Trnavy, která přecijen v posledních minutách ožila a snaží se srovnat stav utkání.

66

Trnava je směrem dopředu zatím bezradná. Zlín má zápas pod kontrolou a nikam se extrémně netlačí.

64

Trnavský hráč s číslem 27 se již hotovil na střelu z nějakých 12 metrů, avšak hra se otáčí, neboť je pískán Spartaku útočný faul na obránce.

61

Z něj však Zlín nevytěžil vůbec nic a nyní je to spíše o tom, kdo udělá chybu. Kvalita utkání není opravdu ta nejlepší.