UEFA Youth League

TSG 1899 Hoffenheim – FC Porto

0:3

konec (0:1)

26.04.2019, 14:00 • Centre sportif de Colovray (Nyon) • Semifinále • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 3.6 3.84 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 19:16. (15:57:06)
Čtyři nastavené minuty uplynuly a mladíci Porta se mohou radovat z postupu do finále! Portugalský celek přehrál Hoffenheim jednoznačně 3:0.

Dlouho se ani jeden z týmů nemohl prosadit k jediné střele. Až před závěrem první půle přišel faul Lenglea před pokutovým území a z nařízeného volného přímého kopu zakroutil balon přesně do rohu branky Romário Baró. Následně mohl srovnat Onana, ale ten byl vychytán Meixedem.

Po změně stran se čekal nápor Hoffenheimu, ale ten portugalští hráči nepřipustili. Naopak Romário Baró se Silvou několikrát nebezpečně zahrozili. Deset minut před koncem poslal Porto do dvoubrankového náskoku Fábio Silva, který převzal parádní přihrávku a přehodil brankáře. Hoffenheim už poté vše vsadil na útok, otevřel obranu a to potrestal třetím zásahem Tiago Matos.

90+4

90+3

Goncalo Borges ještě roztáhl hru na Silvu, ten zkoušel překvapit Kleina pokusem z úhlu, ale tentokrát byl osmnáctiletý brankáře Hoffenheimu připravený.

90+2

Po autovém vhazování se Hoffenheim musel zatáhnout až před vlastního brankáře. Až Daniel Klein odkopl balon do bezpečí do středu hrací plochy.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

89

89. Tiago MATOS - 0:3

89

Porto právě vstřelilo branku!
Porto pojišťuje postup do finále třetím zásahem! Do otevřené obrany se hnali portugalští hráči hned ve třech. Torres našel přihrávkou mezi obránci Silvu, který ještě naservíroval balon před prázdnou branku TIAGU MATOSOVI.

88

Ani po dlouhém nákopu Kleina se německý celek neudržel na útočné polovině trávníku delší dobu. Lengle přihrával na pravou stranu, kde neobstál Elmkies.

87

Görlich fauloval na pravém kraji střídajícího Matose. Porto může i v samém závěru kontrolovat balon v blízkosti vápna soupeřícího celku.

86

Vitor Ferreira spolupracoval se Sousou na pravé straně, poté se Porto přesunulo s balonem na levou stranu, kde byl připravený Fábio Silva.

84

Ani s přibývajícím časem se nemůže Hoffenheim dostat do tlaku. Ottova propagační rána neměla šanci na úspěch. Porto drží balon daleko od své branky.

83

Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Porto si s přehledem hlídá postupový výsledek.