21.03.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • Čtvrtfinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.35 5.2 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit u dalších přenosů z KHL. Na počtenou! (19:53:53)
Československá stopa v utkání
Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:53.
CSKA Moskva je prvním semifinalistou KHL 2018/2019. Po urputném boji dnes vítězí 3:2 a sérii ukončuje za stavu 4:1. I když Dynama hrálo s favoritem velmi vyrovnaně, tak vždy o vítězi rozhodovali detaily. O trochu lepším týmem tak dneska byli domácí, kteří v semifinále vyzvou Petrohrad nebo Jaroslavl.

59:46

Dynamo odstřeluje Sorokina jednou střelou za druhou, ale domácí brankář stále úspěšně odolává a neinkasuje.

59:19

Oddechový čas pro hosty.

58:52

Hosté se pokusí odvrátit konec sezony v šesti!

58:06

Další přechod hostů je neúspěšný. Domácí kráčí za postupem do semifinále.

57:18

CSKA obranu bez problémů zvládá a soupeři nedovoluje ani přechod přes střední pásmo.

56:50

Hosté stále drží kotouč, ale do útočného pásma se stále nemohou dostat.

55:43

Dynamo je opět vyhráno až do svého pásma. Hosté navíc už pomalu začínají hrát celkem zoufale.

55:07

CSKA nedovoluje přechod přes svou modrou. Mezitím do konce třetí třetiny zbývá už jen pět minut.

54:02

Dynamo se do útoku velmi rychle vrací, ale tam opět nevymyslalo nic nebezpečného.

53:26

Hosté neúspěšně rozehrávají a kotouč končí až za brankou Sorokina. Píská se zakázané uvolnění a hra se přesune před Jerjomenka.

52:58

CSKA se díky dobrému napadání dostává ke střele. Ta je ale velmi nepřesná a brankář Dynama nemusel zasahovat.

52:36

Domácí buly vyhrávají a okamžitě posílají kotouč až k Jerjomenkovi.

52:13

Nyní už se přechod přes střední pásmo povedl, ale následná střela končí jen v ochranné síti.

51:36

Hosté se stále zoufale snaží dostat do útoku, ale nyní nemohou přejit ani střední třetinu.

50:58

CSKA se velmi dobře brání a už chce udržet těsné vítězství.

3:2

Branky a nahrávky: 14. P. Karnauchov (Marčenko, Světlakov), 31. M. Robinson (Al. Popov), 47. Vey (Grigorenko, Kaprizov) – 20. J. Zajcev (Indrašis, Brjukvin), 39. Kagarlickij (I. Nikulin, Šipačov)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov (A), Dahlbeck, M. Robinson (A), Naumenkov, Marčenko – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov (C), Hansen, P. Karnauchov – Al. Popov, Okulov, Šalunov – Tělegin, Rtiščev, Světlakov – Mamin.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, Menšikov, Čajkovský, Mironov, Pepeljajev, J. Zajcev – Indrašis, Brjukvin, Šipačov (A) – Kagarlickij, Zackrisson, I. Makarov – Mojsejev, Mozer (A), Pankratov – Igumnov, Jefremov, Muranov.

Rozhodčí: Naumov, Sergejev – Ivanov, Černyšev

Diváci: 10 455

13:13 MOS 1:0 P. Karnauchov (Marčenko, Světlakov)
17:38 DMS 5 Menšikov, bitka