Generali play off Tipsport extraligy

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:0

21.03.2019, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Čtvrtfinále • Daniel Ježek

Tipsport: 1.65 4.65 4.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na shledanou! (19:21:52)
Série se tak za dvouzápasového vedení přesune do Vítkovic, kde jsou na programu zápasy číslo tři a čtyři.
Nejlepší hráči zápasu

Vladimír Svačina (1+0) – Ondřej Roman (0+0)
Druhé čtvrtfinále je u konce, z jasného vítězství 3:0 se radují domácí Oceláři, kteří se tak v sérii ujímají vedení 2:0 na zápasy. Hráči s drakem na prsou v každé třetině vsítili jednu branku, Bartošáka překonali Vladimír Svačina, Aron Chmielewski a Jiří Polanský, Šimon Hrubec naopak žádný kotouč za svá záda nepustil.

59:43

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (David Cienciala – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Roman Szturc – 2 min., hrubost).

59:43

Po akci Szturce po levé straně se před třineckou brankou strhla mela, sudí zřejmě budou vylučovat.

59:12

Jakub Lev se po pravé straně protlačil do útočného pásma, jeho svižnou střelu ze zápěstí ale Hrubec vyrazil do ochranné sítě.

58:53

Hosté zkusili rychlý výpad středem kluziště, Ostravany ale zastavil ofsajd.

58:38

Oceláři chvíli drželi kotouč v útočném pásmu, k ohrožení Bartošáka se ale nedostali.

58:06

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Doudera od modré namazal mezi kruhy stojícímu Adamskému, ten ale z první napálil kotouč jen do připraveného brankáře Vítkovic.

57:47

Dravecký na vlastní modré zastavil akci hostí a vyslal Svačinu s Polanským do protiakce. Svačina u hostující branky předal kotouč Polanskému, který pálil do odkryté branky. Bartošák se ale fantasticky přesunul a chytil kotouč do lapačky!

57:16

Růžička ve středním pásmu vyslal do akce Vránu, ten ale z mezikruží trefil jen připraveného Bartošáka. Hosté se následně dopustili zakázaného uvolnění.

56:44

Szturc je na ledě, přesilovka domácích je u konce. Hostující útočník se okamžitě zapojil do útočné akce, Hrubcovu branku ale netrefil.

56:30

Vítkovičtí se nakonec dostali ke kotouči a odpálili jej do třinecké třetiny.

56:02

Oceláři drží puk v útočném pásmu. Polanskému se nepovedla kombinace s Michalem Kovařčíkem, Werekovu ránu pak hosté srazili k Douderovi.

55:34

Domácí kombinovali v útočném pásmu, ke střele se ale nikdo z Ocelářů nedostal. Hrabalovo vyhození zpoza vlastní branky pak skončilo na vítkovické střídačce, vhazovat se bude před Bartošákem.

55:00

Marcinko po buly nepřesně střílel z pravého kruhu pro vhazování, hosté se následně osvobodili.

3:0

Branky a nahrávky: 1. Svačina (Martin Růžička, P. Vrána), 27. Chmielewski, 52. Polanský (Martin Růžička)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kantor) – Gernát, Roth, Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Matyáš – Svačina, P. Vrána, Martin Růžička (A) – Werek, Marcinko (A), Hrňa – Adamský (C), Polanský, Dravecký – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Chmielewski.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrabal, Trška, Výtisk (A), Mrázek, Šidlík, D. Krenželok, Černý – Olesz (C), Lev, Dej – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Szturc (A), Poletín, Schleiss – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal.

Rozhodčí: Šír, Kika – Lhotský, Svoboda

Diváci: 5 400 (vyprodáno)

00:10 TRI 1:0 Svačina (Martin Růžička, P. Vrána)
24:17 VIT 2 Lev, podrážení
26:34 TRI 2:0 Chmielewski
36:40 VIT 2 Tybor, vysoká hůl