4:3

po prodl. (2:3, 0:0, 1:0 - 1:0)

22.02.2019, 03:10 • Rogers Place, Edmonton • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.63 3.8 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního utkání je to vše. Těším se na Vás zase příště u online přenosu z NHL. Na počtenou! (05:51:39)

3. Sam Gagner (EDM), 1+0.
Utkání nám skončilo. Edmonton zvítězil na domácím ledě 4:3 po prodloužení. O branky domácích se postarali Leon Draisaitl, Sam Gagner, Oscar Klefbom a Connor McDavid. Hosté dnes skórovali pouze v první třetině, a to hned třikrát. Trefili se Anders Lee, Brock Nelson a Cal Clutterbuck.

61:22

61:22 Connor MCDAVID - 4:3

61:22

Edmonton právě vstřelil branku!
Hned svou první šanci v prodloužení domácí proměňují. Draisaitl ukázal své neuvěřitelné zrychlení, vyčkal na CONNORA MCDAVIDA, který zůstal před Lehnerem úplně sám. Zvolil kličku do bekhendu. Ta se mu vyvedla a kapitán domácích si připsal 32. branku v sezoně. 4:3 po prodloužení. Asistence: Leon Draisaitl.

61:02

Barzal vystřelil zpoza obránce pouze do míst, kde stál Mikko Koskinen.

60:21

Nelson zabojoval o puk, uvolnil Cizikase, který svou přihrávku mířil na Leddyho. Na obránce hostů byla však přihrávka moc dlouhá.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:39

Draisaitl mícha s pukem za bránou. Vypadá to však, že dnešní utkání půjde do prodloužení.

59:02

Edmonton tlačí v útočném pásmu. Uvidíme, jestli ještě něco vymyslí.

58:10

Edmonton je při chuti. Snaží se na konci základní hrací doby ještě přitlačit soupeře.

57:08

57:08 Oscar KLEFBOM - 3:3

57:08

Je vyrovnáno! OSCAR KLEFBOM je odměněn za svou aktivitu v útočném pásmu. Vyčkal si na levé straně na odraženou přihrávku Lucice a dokázal zamést touš za záda Lehnera. 3:3. Asistence: Milan Lucic a Colby Cave.

56:59

Klefbom vystřelil přímo na vyrážečku brankáře hostů.

56:13

Cizikas posunul puk z prvního doteku na Martina, jenž se uvolnil před bránou. Zkoušel kličku do forehandu, ale obránci byli důraznější a získali puk do své moci.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins), 7. Gagner (Rieder), 58. Klefbom (Lucic, Cave), 62. McDavid (Draisaitl) – 13. Lee (Boychuk, B. Nelson), 20. B. Nelson (Eberle, Pulock), 20. Clutterbuck (Pulock, D. Toews)

Edmonton Oilers: Koskinen (Stolarz) – A. Larsson (A), Klefbom, K. Russell, Nurse, Benning, Sekera – Chiasson, Nugent-Hopkins (A), Draisaitl – Kassian, McDavid (C), Rattie – Gagner, Cave, Rieder – Currie, Brodziak, Lucic.

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Jo. Bailey (A), Barzal, Kühnhackl – Komarov, Filppula, Beauvillier – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodčí: Rehman, Watson – Berg, Galloway

Diváci: 18 347

01:14 NYI 2 Boychuk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
04:46 NYI 2 Pulock, podrážení
05:12 EDM 1:0 Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins)
06:30 EDM 2:0 Gagner (Rieder)