SKLH Žďár nad Sázavou – HC Tábor

4:3

po nadst. prodl. (1:1, 2:2, 1:0 - N 0:1)

21.02.2019, 18:00 • Nadstavba D • Info o změnách stavu (David Soumar)

Ani v nadstavbovém prodloužení se nemuselo dlouho čekat na branku. Bonusový bod navíc pro poražený Tábor vystřelil Jan Nevšímal. (20:18:17)

62:20

Tábor právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAN NEVŠÍMAL.

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Vítězství ze základní hrací doby si připisují hokejisté ze Žďáru nad Sázavou. Ti dokázal otočit ze stavu 1:3 během druhé poloviny zápasu na 4:3. Obrat pět minut před koncem třetí třetiny dokonal Bačo, jehož branka se ukázala jako vítězná. Následuje nadstavbové prodloužení.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

55:20

Žďár právě vstřelil branku!
Domácí se v závěr třetiny ujímají vedení. Autorem branky je ROBERT BAČO. Asistence: Matyáš Staněk a David Polodna.

40:01

Hokejisty ze Žďáru nad Sázavou trápily vlastní fauly. Ve druhé třetině nejprve inkasovali v oslabení tří proti pěti. Na 3:1 zvyšovali hosté z Tábora znovu v přesilové hře. Domácí ale dokázali ještě v prostřední části srovnat. Do závěrečného dějství se tak půjde za nerozhodného stavu 3:3.

40:00

39:45

Autorem branky je OTAKAR BERAN. Asistence: Robert Bačo.

33:14

Autorem branky je ROBERT BAČO. Trefuje se v oslabení. Bez asistence.

31:30

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Doležal.

30:27

Další přesilovkový zásah. Autorem branky je JAN VAVŘÍK. Asistence: Marek Janda.

29:10

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Adam Svoboda – 2 min.).

24:27

Autorem branky ve dvojnásobné početní výhodě je MAREK MATAŠOVSKÝ. Asistence: Jan Nevšímal a Marek Janda.

24:08

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jaroslav Prchlík – 2 min., hrubost).

22:50

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Václav Macek – 2 min., podrážení).

4:3

Branky a nahrávky: 6. Procházka (Doležal), 34. Bačo, 40. Beran (Bačo), 56. Bačo (Staněk, Polodna) – 7. Matašovský (Suchan, Janda), 25. Matašovský (Nevšímal, Janda), 31. Vavřík (Janda), 63. Nevšímal

SKLH Žďár nad Sázavou: Prchlík (Čerbák) – Macek, Beran, Pecka, Sochor, Doležal, Pelikán – Procházka, Svoboda, Kotrba, Elis, Polodna, Bačo, P. Doležal, Staněk, J. Doležal.

HC Tábor: Šmelko (Korytar) – A. Kofroň, Herda, Janda – Nevšímal, A. Kofroň, Cháb, Polák, Matašovský, Vylít, Vavřík, Suchan, Koreš, Vaněk, Kundrát.

Rozhodčí: Antonín – Berger, Zídek

03:39 TAB 2 Matašovský, sekání
05:35 ZNS 1:0 Procházka (Doležal)
06:09 TAB 1:1 Matašovský (Suchan, Janda)
11:15 TAB 2 Vaněk, podrážení
16:47 TAB 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Kofroň