08.02.2019, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Vít Muzikář

Tipsport: 1.96 3.97 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme za pozornost, mějte se krásně. (04:12:48)
Československá stopa v utkání
1. Radko Gudas (PHI) – 0+0, žádná střela na branku, čas na ledě: 17:29, -1
2. Jakub Voráček (PHI) – 1+0, tři střely na branku, čas na ledě: 24:01, +2
Hvězdy zápasu
1. Jonathan Quick (LAK) – 0+0, 65 minut + kompletní nájezdy, 30 zákroků, procentuální úspěšnost zákroků 93,4 %, dva inkasované góly ze hry + dva inkasované góly při nájezdech
2. Sean Couturier (PHI) – 1+0
3. Augustin Wagner (LAK) – 1+0
Philadelphie nesplnila pozici předzápasového favorita a s Los Angles prohrála 2:3 po samostatných nájezdech. Hostům patřila první třetina, ve které měli podstatně více příležitosti. Byli daleko střelecky aktivnější. Stolarz však podržel svůj tým a ustál mj. i dva samostatné úniky soupeře. Skvělý výkon podalo křídlo čtvrté lajny Wagner. Především v první polovině zápasu si vypracoval několik šancí a jednu z nich i proměnil. Role se otočily především ve třetí třetině.

Flyers postupem času stupňovali svůj tlak až Jakub Voráček z levého kruhu přes Doughtyho zajistil prodloužení. V něm měl velkou šanci Patrick z levé strany, jenže kotouč skončil na hokejce Quicka. Zápas tak šel do nájezdů. Na konci třetí série měli domácí mečbol a někteří diváci a (asi) i hráči se již radovali ze dvou bodů. Avšak nakonec sudí správně uznali gól Kempeho, který se trefil forhendem do kamery v brance protivníka. Flyers tenhle moment dost rozhodil až Toffoli v závěru šesté série do šibenice ukončil zápas.
Dnešní utkání sledovalo 18 982 diváků.

Tyler TOFFOLI - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
Autorem vítězné branky je TYLER TOFFOLI.

6. série 2:3

Toffoli se rozjel proti brankáři a z pravé strany poté trefil forhendem kratší šibenici. Je hotovo! Kings mají přece jen dva body!

6. série 2:2

Quick nohou vykopl střelu Couturiera.

5. série 2:2

Levá tyč zazvonila za domácím brankářem při souboji s Iafallem.

Patrickovi sjel kotouč při forhendovém blafáku.

4. série 2:2

Brown se dostal k forhendovému blafáku na pravé straně, ale křížem mířil z nulového úhlu vedle zadní tyče.

Tohle nebyl dnes nejhorší nájezd, van Riemsdykovi utekl kotouč a ten poté ztlumil Quick za pomocí levé nohy a hokejky.

3. série 2:2

Nájezdy pokračují! Někteří si už mysleli, že domácí vyhráli. Kempe se vypořádal s vytaženou hokejkou brankáře a poté zleva poslal kotouč do kamery v brance.

3. série 2:1

Mečbol pro domácí! Patrick se rozjel na levou stranu a ze středu zakončil okolo levé ruky Quicka.

2. série 1:1

Kopitar trefil lapačku brankáře.

Quick chytá bekhendový blafák Voráčka.

1. série 1:1

Kovalčuk srovnal střelou z mezikruží proti brankáři soupeře, který tou dobou stál.

2:3

Branky a nahrávky: 27. Couturier (Giroux, Provorov), 60. Voráček (Giroux, Gostisbehere) – 9. Wagner (Clifford, Walker), 33. Kempe (Leipsic, Toffoli), rozh. náj. Toffoli