1:5
konec (0:3, 0:1, 1:1)
17.01.2019, 12:30 • Feiyang Ice Skating Center, Šanghaj • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 3.55 4.11 1.87 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.55 - 4.11 - 1.87
Red Star Kunlun – Lokomotiv Jaroslavl
1:5
konec (0:3, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 46. Bartley (Mertl, Lundh) – 10. Alexejev (Denisenko), 11. Kajumov (Ivanov, Afanasjev), 20. Loktionov, 29. Kozun (Kudrjavcev, Ivanov), 53. Apalkov (J. Korotkov, Iljenko)
Karty:
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
Karhunen (21. C. Sun) – V. Lajunen (A), Vitásek (A), Viklund, Järvinen, Lofquist, Parlett, Bartley – Yip (C), Fontain, Shore – Palola, Lundh, Mertl – St. Pierre, Latta, Seto – Lockhart, Squires.
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl:
Isajev (Konovalov) – N. Averin, Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Afanasjev – J. Averin (A), Kozun, Loktionov – Sannikov, Denisenko, Alexejev – Iljenko, J. Korotkov, Korškov – Kajumov, Ivanov, Kudrjavcev – Apalkov (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fatějev, Beljajev – Sazonov, Sadovnikov
Diváci:
1. třetina | ||||
04:38 | JAR | 2 | Korškov, nedovolené bránění | |
08:11 | KUN | 2 | Yip, sekání | |
08:11 | JAR | 2 | J. Korotkov, sekání | |
09:39 | JAR | 0:1 | Alexejev (Denisenko) | |
10:04 | JAR | 0:2 | Kajumov (Ivanov, Afanasjev) | |
19:16 | JAR | 2 | Nakládal, hákování | |
19:56 | JAR | 0:3 | Loktionov | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | KUN | -C. Sun +Karhunen (Střídání) | ||
26:14 | KUN | 2 | Mertl, podrážení | |
28:14 | JAR | 0:4 | Kozun (Kudrjavcev, Ivanov) | |
32:22 | JAR | 2 | Isajev, podrážení | |
35:10 | JAR | 2 | Alexejev, hrubost | |
37:08 | JAR | 2 | Jelesin, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:24 | KUN | 1:4 | Bartley (Mertl, Lundh) | |
52:29 | JAR | 1:5 | Apalkov (J. Korotkov, Iljenko) | |
53:56 | KUN | 2 | Yip, podrážení | |
Konec |
Vladivostok – Čerepovec 10:00 2:4
Chabarovsk – Jokerit • po s.n. (1:3) 10:30 4:5
Kunlun – Jaroslavl 12:30 1:5
Novosibirsk – Spartak Moskva • po prodl. 13:30 4:3
Barys – Ufa • po prodl. 14:30 1:0
Čeljabinsk – N.Novgorod 15:00 3:2
Nižněkamsk – Viťaz 17:00 1:2
Omsk – Soči 17:30 2:4
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 17:30 3:0
Petrohrad – Dynamo Moskva 17:30 3:1
Riga – Magnitogorsk 18:30 0:2
Kobra – K. Vary 16:00 1:9
Žďár n/S – Mladá Boleslav 16:00 0:7
Liberec – Kladno • po prodl. 16:00 4:5
PZ Kladno – Chomutov 16:10 3:2
Tábor – Č. Budějovice 16:45 3:4
Plzeň – HC Litvínov 17:00 0:3
Havířov – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
Sparta – Třemošná 17:30 5:1
Mountfield HK – Slavia 17:30 3:4
HK MD Šumperk – Vsetín 17:45 3:6
Pardubice – Vítkovice 18:00 2:4
Kometa Brno – Třinec 18:00 4:2
Olomouc – Warriors Brno 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava • po prodl. 18:15 2:1
Přerov – Technika Brno 18:50 6:1
Tomáš Mertl (KUN) – (0+1), 1 střela, čas na ledě: 17:18
Ondřej Vitásek (KUN) – čas na ledě: 21:36
Jakub Nakládal (JAR) – 4 střely, čas na ledě: 19:28
58:22
57:08
55:56
54:53
53:56
52:29
52:29 Daniil APALKOV - 1:5
52:29
Na levém křídle rozjetý DANIIL APALKOV získal křižnou přihrávku, po jejímž zpracování trefil otevřená vrata mezi tělem Suna a tyčí. Za stavu 1:5 sedm a půl minuty před koncem řádné hrací doby se nebojím konstatovat, že je o osudu utkání rozhodnuto. Asistence: Jevgenij Korotkov a Arťom Iljenko.
51:22
50:56
49:04
47:36
47:00
45:24
45:24 Victor BARTLEY - 1:4
45:24
43:05