13.01.2019, 01:15 • Scotiabank Arena, Toronto • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.26 3.88 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hutchinson je na střídačce, je tu power-play Toronta.

43:53

43:53 Šance Marchanda s Pastrňákem

43:53

Boston byl v brejku, zprava pálil Marchand a Hutchinson pouze vyrazil před sebe. Dojíždějící Pastrňák však nedokázal doklepnout dorážku za brankovou čáru, gólman Toronta si pak poradil i s druhým Marchandovým pokusem a přerušil hru.

39:45

39:45 David PASTRŇÁK - 2:3

39:45

Bruins právě vstřelili branku!
Gól do šatny! Domácí možná trochu podcenili nahození do pásma, Kuraly tak u mantinelu vybojoval puk, okamžitě jej poslal před branku na DAVIDA PASTRŇÁKA a ten střelou z první našel mezeru v Hutchinsonově postoji – 2:3. Asistence: Sean Kuraly.

36:10

Bude se vylučovat na straně Bostonu, Patrice Bergeron vyhodil puk přes plexisklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

34:47

34:47 Sean KURALY - 2:2

34:47

No vida a najednou je přesto vyrovnáno. V rohu vybojoval puk Wagner, bekhendem jej poslal do pravého kruhu pro vhazování kde byl nabruslený SEAN KURALY a ten plachtivou střelou trefil prostor nad lapačkou gólmana Hutchinsona. Asistence: Chris Wagner, Noel Acciari.

29:30

29:30 Mitchell MARNER - 2:1

29:30

Toronto právě vstřelilo branku!
Přesilovka je využitá, Toronto už vede. Tavares sice ještě neuspěl, i když měl plno prostoru na zakončení, akce však pokračovala, z pravé strany vyslal prudkou ránu MITCHELL MARNER a od tyčky poslal puk za Raskova záda. Asistence: Nazem Kadri, Kasperi Kapanen.

28:59

Je tu navíc přesilová hra pro Toronto, dvě minuty za držení totiž dostal Kevan Miller.

27:37

27:37 Andreas JOHNSSON - 1:1

27:37

A už se to povedlo! Kapanen sice ještě na Raska nevyzrál, ale akce pokračovala, na levé straně se ke švihu dostal ANDREAS JOHNSSON a i když Rask jeho pokus viděl a šel po něm lapačkou, stínící Matthews způsobil, že jeho zákrok nebyl stoprocentní a puk se mu prokutálel za záda do branky. Asistence: Kasperi Kapanen, Auston Matthews.

22:40

Bude se opět vylučovat a opět na straně Toronta. Dvě minuty za vražení na hrazení dostal Andreas Johnsson.

19:38

Před koncem třetiny je tu první vyloučení, dvě minuty za hákování dostal domácí John Tavares.

18:21

18:21 David KREJČÍ - 0:1

18:21

Hosté jdou do vedení. Po průniku do útočného pásma si DAVID KREJČÍ najel na zpětnou přihrávku ke kruhu, vyslal prudký golfák z pravé strany a jelikož před Hutchinsonem stínil Wagner a brankář Toronta toho moc neviděl, skončila jeho dělovka v síti. Asistence: Sean Kuraly, Zdeno Chára.

2:3

Branky a nahrávky: 28. A. Johnsson (Kapanen, Matthews), 30. Marner (Kadri, Kapanen) – 19. Krejčí (Kuraly, Chára), 35. Kuraly (Wagner, Acciari), 40. Pastrňák (Kuraly)

Toronto Maple Leafs: Hutchinson (Kaskisuo) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Kapanen, Matthews, A. Johnsson – Marner, Tavares (A), Hyman – W. Nylander, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, F. Gauthier, P. Lindholm.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára, Carlo (C), Krug, K. Miller, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes (A), Krejčí, DeBrusk – Wagner, Acciari, Kuraly – Donato, Forsbacka-Karlsson, Heinen.

Rozhodčí: Hebert, O'Rourke – Pancich, Kovachik

Diváci: 19 305

18:21 BOS 0:1 Krejčí (Kuraly, Chára)
19:38 TOR 2 Tavares, hákování
22:40 TOR 2 A. Johnsson, vražení na hrazení
27:37 TOR 1:1 A. Johnsson (Kapanen, Matthews)