0:5

konec (0:2)

12.01.2019, 10:00 • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 7.5 6.0 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Dukla přípravné utkání proti Benešovu zvládla a vyhrála vysoko 5:0. To je z mé strany vše a u dalších onlajnů se těším, na počtenou. (11:57:33)

90

65

Dukla právě vstřelila branku!
A další branka. Na sebe to nyní vzal ROBER KOVAL, který v zakončení nezaváhal a je to 5:0.

60

A o chvilku později je tu další branka Dukly. Tentokrát se trefil LUKÁŠ HOLÍK.

50

A je to 3:0! Z pokutového kopu se prosadil UROŠ DJURANOVIČ.

46

První poločas přípravného utkání mezi Benešovem a Duklou je za námi. Dukla potvrzuje roli jasného favorita a v Benešově vede 2:0. O první branku se postaral Souček, druhou přidal Podaný.

45

21

A je to 2:0 pro Duklu. Tentokrát se trefil zkušený JAKUB PODANÝ a pražský celek tak potvrzuje roli velkého favorita.

18

Ligový celek se v ujímá vedení 1:0! V osmnácté minutě se do zakončení dostal DANIEL SOUČEK a domácí brankář byl bez šance.

1

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné zápasy a my Vám budeme přinášet změny stavu z utkání mezi Benešovem a pražskou Duklou, která je samozřejmě favoritem tohoto utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.