SP - sprinty mužů a žen, Drážďany
Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR)
konec
12.01.2019, 13:20 • Drážďany (Německo)
•
Martin Augustin (@ogy_16)
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
SP - sprinty mužů a žen, Drážďany
Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR)
konec
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Statistiky:
Konečné pořadí závodu mužů
1. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
2. Gleb Retivych (RUS)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Richard Jouve (FRA)
5. Lucas Chanavat (FRA)
6. Baptiste Gros (FRA)
...
24. Michal Novák (CZE)
Konečné pořadí závodu žen:
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maja Dahlqvistová (SWE)
3. Jonna Sundlingová (SWE)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Sophie Caldwellová (USA)
6. Alenka Čebašeková (SLO)
Startovní listina závodu mužů:
1. Federico Pellegrino (ITA)
2. Andrew Young (GBR)
3. Gleb Retivych (RUS)
4. Andrej Krasnov (RUS)
5. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
6. Pål Golberg (NOR)
7. Gustaf Berglund (SWE)
8. Gjøran Tefre (NOR)
9. Richard Jouve (FRA)
10. Stepan Terentjev (LTU)
11. Erik Valnes (NOR)
12. Valentin Chauvin (FRA)
13. Baptiste Gros (FRA)
14. James Clugnet (GBR)
15. Miha Šimenč (SLO)
16. Janosch Brugger (GER)
17. Michal Novák (CZE)
18. Clement Arnault (FRA)
19. Andrew Newell (USA)
20. Renaud Jay (FRA)
21. Eirik Brandsdal (NOR)
22. Lucas Chanavat (FRA)
23. Johan Häggström (SWE)
24. Gustav Nordström (SWE)
25. Jovian Hediger (SUI)
26. Roman Schaad (SUI)
27. Arťem Malcev (RUS)
28. Kevin Bolger (USA)
29. Kasper Stadaas (NOR)
30. Sebastian Eisenlauer (GER)
Startovní listina závodu žen:
1. Hanna Falková (SWE)
2. Sophie Caldwellová (USA)
3. Stina Nilssonová (SWE)
4. Evelina Settlinová (SWE)
5. Sandra Ringwaldová (GER)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Greta Laurentová (ITA)
8. Laurien van der Graaffová (SUI)
9. Nadine Fähndrichová (SUI)
10. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
11. Katja Višnarová (SLO)
12. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
13. Alenka Čebašeková (SLO)
14. Maja Dahlqvistová (SWE)
15. Victoria Carlová (GER)
16. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
17. Mari Eideová (NOR)
18. Vesna Fabjanová (SLO)
19. Elisabeth Schichová (GER)
20. Dahria Beattyová (CAN)
21. Laura Gimmlerová (GER)
22. Tatjana Alešinová (RUS)
23. Julia Kernová (USA)
24. Sofie Krehlová (GER)
25. Lucia Scardoniová (ITA)
26. Anne Winklerová (GER)
27. Ajda Bajazitová (RUS)
28. Nadine Herrmannová (GER)
29. Monika Skinderová (POL)
30. Natalja Matvejevová (RUS)
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) – 304 bodů
2. Sindre Bjørnestad Skar (NOR) – 245 bodů
3. Federico Pellegrino (ITA) – 238 bodů
4. Eirik Brandsdal (NOR) – 219 bodů
5. Gleb Retivych (RUS) – 215 bodů
...
47. Michal Novák (CZE) – 14 bodů
63. Jan Pechoušek (CZE) – 6 bodů (16:23:42)
1. Stina Nilssonová (SWE) – 386 bodů
2. Maja Dahlqvistová (SWE) – 220 bodů
3. Sophie Caldwellová (USA) – 214 bodů
4. Ida Ingemarsdotterová (SWE) – 201 bodů
5. Julija Bělorukovová (RUS) – 189 bodů
...
59. Tereza Beranová (CZE) – 5 bodů
62. Kateřina Janatová (CZE) – 2 body
Mezi muži zvítězil Nor Sindre Bjørnestad Skar, jenž ve finále porazil Rusa Gleba Retivyche a krajana Erika Valnese.
1. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
2. Gleb Retivych (RUS)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Richard Jouve (FRA)
5. Lucas Chanavat (FRA)
6. Baptiste Gros (FRA)
Fin
Finiš závodu mužů
Fin
Fin
Fin
Fin
Fin
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maja Dahlqvistová (SWE)
3. Jonna Sundlingová (SWE)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Sophie Caldwellová (USA)
6. Alenka Čebašeková (SLO)
Fin
Dramatický dojezd ženského finále.
Fin
Fín
Fin
Fin
SF2
SF2
SF2
SF2
SF2
SF1
SF1
SF1
SF1
SF2
SF2
SF2
SF2
SF2
SF1
SF1
SF1
SF1
SF1
ČF5
ČF5
ČF5
ČF5
ČF4
Dojezd čtvrté jízdy i s Michalem Novákem.
ČF4
ČF4
ČF4
ČF4
ČF4
ČF4
ČF3
ČF3
ČF3
ČF3
ČF3
ČF2
ČF2
ČF2
ČF2
ČF2
ČF1
ČF1
ČF1
1. čtvrtfinále:
Gleb Retivych (RUS)
Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
Gustaf Berglund (SWE)
Valentin Chauvin (FRA)
Jovian Hediger (SUI)
Kasper Stadaas (NOR)
2. čtvrtfinále:
Federico Pellegrino (ITA)
Andrej Krasnov (RUS)
Pål Golberg (NOR)
Alexandr Terentěv (RUS)
Baptiste Gros (FRA)
Sebastian Eisenlauer (GER)
3. čtvrtfinále:
Gjøran Tefre (NOR)
Richard Jouve (FRA)
Andrew Newell (USA)
Eirik Brandsdal (NOR)
Arťem Malcev (RUS)
Kevin Bolger (USA)
4. čtvrtfinále:
Andrew Young (GBR)
Erik Valnes (NOR)
Janosch Brugger (GER)
Michal Novák (CZE)
Lucas Chanavat (FRA)
Roman Schaad (SUI)
5. čtvrtfinále:
James Clugnet (GBR)
Miha Šimenč (SLO)
Clement Arnault (FRA)
Renaud Jay (FRA)
Johanna Hagströmová (SWE)
Gustav Nordström (SWE)
ČF5
ČF5
ČF5
ČF5
ČF5
ČF4
ČF4
CF4
ČF4
ČF4
ČF3
ČF3
ČF3
ČF3
ČF2
ČF2
ČF2
ČF2
ČF1
ČF1
1. čtvrtfinále:
Stina Nilssonová (SWE)
Jonna Sundlingová (SWE)
Dahria Beattyová (CAN)
Julia Kernová (USA)
Sofie Krehlová (GER)
Lucia Scardoniová (ITA)
2. čtvrtfinále:
Hanna Falková (SWE)
Sophie Caldwellová (USA)
Evelina Settlinová (SWE)
Nadine Fähndrichová (GER)
Anne Winklerová (GER)
Natalja Matvejevová (RUS)
3. čtvrtfinále:
Laurien van der Graaffová (SUI)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Katja Višnarová (SLO)
Elisabeth Schichová (GER)
Tatjana Alešinová (RUS)
Monika Skinderová (POL)
4. čtvrtfinále:
Sandra Ringwaldová (GER)
Greta Laurentová (ITA)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
Ajda Bajazitová (RUS)
Nadine Herrmannová (GER)
5. čtvrtfinále:
Alenka Čebašeková (SLO)
Maja Dahlqvistová (SWE)
Victoria Carlová (GER)
Mari Eideová (NOR)
Vesna Fabjanová (SLO)
Laura Gimmlerová (GER)
1. Federico Pellegrino (ITA)
2. Andrew Young (GBR)
3. Gleb Retivych (RUS)
4. Andrej Krasnov (RUS)
5. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
6. Pål Golberg (NOR)
7. Gustaf Berglund (SWE)
8. Gjøran Tefre (NOR)
9. Richard Jouve (FRA)
10. Stepan Terentjev (LTU)
11. Erik Valnes (NOR)
12. Valentin Chauvin (FRA)
13. Baptiste Gros (FRA)
14. James Clugnet (GBR)
15. Miha Šimenč (SLO)
16. Janosch Brugger (GER)
17. Michal Novák (CZE)
18. Clement Arnault (FRA)
19. Andrew Newell (USA)
20. Renaud Jay (FRA)
21. Eirik Brandsdal (NOR)
22. Lucas Chanavat (FRA)
23. Johan Häggström (SWE)
24. Gustav Nordström (SWE)
25. Jovian Hediger (SUI)
26. Roman Schaad (SUI)
27. Arťem Malcev (RUS)
28. Kevin Bolger (USA)
29. Kasper Stadaas (NOR)
30. Sebastian Eisenlauer (GER)
1. Hanna Falková (SWE)
2. Sophie Caldwellová (USA)
3. Stina Nilssonová (SWE)
4. Evelina Settlinová (SWE)
5. Sandra Ringwaldová (GER)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Greta Laurentová (ITA)
8. Laurien van der Graaffová (SUI)
9. Nadine Fähndrichová (SUI)
10. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
11. Katja Višnarová (SLO)
12. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
13. Alenka Čebašeková (SLO)
14. Maja Dahlqvistová (SWE)
15. Victoria Carlová (GER)
16. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
17. Mari Eideová (NOR)
18. Vesna Fabjanová (SLO)
19. Elisabeth Schichová (GER)
20. Dahria Beattyová (CAN)
21. Laura Gimmlerová (GER)
22. Tatjana Alešinová (RUS)
23. Julia Kernová (USA)
24. Sofie Krehlová (GER)
25. Lucia Scardoniová (ITA)
26. Anne Winklerová (GER)
27. Ajda Bajazitová (RUS)
28. Nadine Herrmannová (GER)
29. Monika Skinderová (POL)
30. Natalja Matvejevová (RUS)
1. Stina Nilssonová (SWE) – 286 bodů
2. Julija Bělorukovová (RUS) – 189 bodů
3. Sophie Caldwellová (USA) – 169 bodů
4. Ida Ingemarsdotterová (SWE) – 169 bodů
5. Maja Dahlqvistová (SWE) – 140 bodů
...
51. Tereza Beranová (CZE) – 5 bodů
54. Kateřina Janatová (CZE) – 2 body
Pořadí SP ve sprintu mužů:
1. Johannes Klæbo (NOR) – 304 bodů
2. Federico Pellegrino (ITA) – 237 bodů
3. Eirik Brandsdal (NOR) – 183 bodů
4. Aleksander Bolšunov (RUS) – 182 bodů
5. Emil Iversen (NOR) – 170 bodů
...
49. Michal Novák (CZE) – 7 bodů
52. Jan Pechoušek (CZE) – 6 bodů