4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0 - N 0:0 - 1:0)

12.01.2019, 12:00 • ZS Luďka Čajky • Nadstavba B • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemnou sobotu. (14:12:17)
Zlín nakonec získává i čtvrtý bod a to nejpve po obratu v zápase, pak i po obratu v nájezdech. Kometa tak odjíždí do Brna s prázdnou, zatímco ve Zlíně zůstávají všechny čtyři body.

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Berani Zlín.
Autorem vítězné branky je LUKÁŠ CHLUDIL.

Tomáš VYROUBAL neproměňuje.

Střídání v týmu PSG Berani Zlín: ze hřiště odchází Tobiáš Synek, přichází Patrik Hamrla.

Samostatné nájezdy začínají.
Nájezdy nakonec přijdou. Tým, který v nich zvítězí získá jeden bod navíc.

64:18

Zlín má kotouč na hokejkách a nikam se už nežene. Dost pravděpodobně se dočkáme nájezdů.

63:46

Kometa se na chvíli usadili v útoku, ale velmi rychle ztratila kotouč. Dopředu tak mohou jít opět domácí hokejisté.

63:07

Chludil se dostal do úniku a před brankou hledal svého spoluhráče. Toho nedokázal najít.

62:43

Nakonec se Berani dostali dopředu, kde se dostali k další nebezpečné střely. Tu chytá Bizoň, který kotouč podrží. Buly po jeho pravici.

62:10

Ševci pak i nadále zůstávají u kotouče a v klidu s ním kombinují ve své třetině. Už asi vyhlíží nájezdy.

61:41

Domácí se už dostali ke střele a také Bizoň si musí připisovat první zákrok v nadstavbě.

61:06

Zlín je poprvé v nadstavbě delší dobu u puku. Zatím pouze kombinuje a v útoku se mu nedaří usadit.

60:46

A další skvělý Synkůn zákrok, který stále drží Berany ve hře o jeden bod.

60:15

Do první šance nadstavby se dostala Kometa. Opět ztroskotala na dobře chytajícím Synkovi.

60:01

Zlín nakonec zaslouženě vítězí a to potom, co dokázali otočit zápas. Nejprve totiž prohrávali, ale poté dokázali nasázet dvě branky ve druhém a třetím dějství, což pro ně znamená zisk tří bodů. Ve hře je stále ještě jeden, který se bude dát získat v nadstavbě. Ta se hraje pět minut tři na tři a pokud nepadne branka, tak se pojedou samostatné nájezdy.

59:34

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šindelek – 2 min., podrážení).

59:25

Zápas se asi nakonec dohraje v útoku Komety, která tam momentálně kombinuje.

58:27

Hosté se poak osvobozují, ale ne na dlouho. Berani jsou rychle zpět v útokum, kde se zápas už snaží víceméně dohrávat.

57:55

Zlín se ještě usadil v útočném pásmu a vyprodukoval také několik střel. Všechny je kryje Bizoň, který také nechytá vůbec špatně.

57:10

Domácí se ještě snaží hrozit z protiútoku, ale Kometa už nechce inkasovat a proto je velmi dobře hlídá.

56:24

Brno si ještě připisuje střelu. Tu zase kryje Synek, který už chytá velmi klidně.

56:08

Protiútok hostů velmi ryche zastavila zlínská obrana, které se opravdu velmi rychle zformovala a soupeři nedala žádnou šanci na skórování.

55:26

Kometa na chvíli získala útočné pásmo, kde zase nevymyslela nic nebezpečného.

54:18

I Berani také samozřejmě útočí a chtějí přidat pátou branku. Je ale pravda, že už to není úplně stoprocentní ofensiva a domácí si ji spíše užívají.

53:36

Hosté se stále snaží kousat a Synek má tak plné ruce práce. Stále všechno chytá a potvrzuje dnešní dobrý výkon.

53:21

Následný zlínský útok zastavuje ofsajd a bude se tak vhazovat ve středním pásmu.

52:45

Otava šikovně schoval střelu za domácího obránce, i tentokrát Synek reaguje. Nyní to sice bylo tak tak, ale kotouč dokázal vyrazit.

52:06

Domácí pokračují v dobré defenzivě a zápas už dohrávají v klidu. Kometa se ještě sice snaží cokoliv vymyslet, ale přes obranu Zlína to prostě nejde.

50:48

Hosté to sice nyní udělali pěkně, protože se před brankou ocitnul osamecený hostující hráč. Kotouč ale nedokázal trefit a tak kus gumy pouze přejel předbrankový prostor.

50:21

Bizoň nyní zvládá likvidovat rychlý útok Zlína a bude následovat vhazování před ním.

49:27

Zlín právě vstřelil branku!
Berani vedou už o tři branky! Zlín se dostal do přečíslení dva na nikoho, které po přihrávce Lacigy využil LUKÁŠ CHLUDIL, který jen šikovně přehodil ležícího Bizoňa. Asistence: Adam Laciga a Šimon Frömel.

48:51

Rychlý protiútok hostů skončil velmi nebezpečnou střelou, která směřovala pod horní tyč. I toto dokázal Synek chytit, nyní použil své rameno.

47:56

Kometa nakonec kotouč získali, ale ani tentokrát vepředu nic nevymyslela. Domácí vzápětí puk získali zpět a vyvezli ho.

47:00

Ani té se nyní vepředu moc nevede a kotouč získávají zlínští hokejisté. Ti velmi obtížně rozehrávají, protože hosté aktivně napadají.

46:18

Domácí se vzápětí opět dostali do vápna, ale ani tentokrát tam nic nevymysleli. Kometa se tak může zase vydat dopředu.

45:28

Domácí předvedli ukázkový průchod středního pásmo. To bylo tak jediné, co Kometa dovolila, protože velmi rchle získala kotouč zpět na své hole.

45:03

Brno je opět v útoku a nyní se jí povedlo něco vymyslet. Z prostoru mezi kruhy pálil velmi tvrdě Sedláček, ale ani ten Synka nepřekonal.

44:05

Kometa se stále nevzdává a do útočení dává všechny své síly, ale Zlín zatím bez problémů odolává. Hosté vůbec neví, jak se dostat ke střele.

42:27

Berani skórují poprvé i ve třetí třetině a ujímají se dvoubrankového vedení! ŠIMON FRÖMEL se dostal díky přesně přihrávce Chludila do úniku, který využil střelou nad Bizoňovu lapačku. Asistence: Lukáš Chludil a Filip Šindelek.

41:46

Hosté jsou zatím ve stavu čtyři na čtyři lepší. Jejich ránu totiž musel likvidovat Synek.

41:35

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., podrážení).

41:28

Berani vyhráli úvodní vhazování přesilovky a chvíli v útoku kombinovali. Pak je zastavil vlastní útočný faul.

41:18

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Mišiak – 2 min., podrážení).

40:48

Kometa vhazování vyhrála a může se tedy podívat dopředu. Tam se snaží kotouč co nejdéle udržet.

40:23

První útok Zlína ve třetím dějství je zastaven ofsajdem. Nakonec se ale bude vhazovat v jeho útočném pásmu.

40:01

Ve druhé třetině se karta úplně obrátila. Zlín otočil vývoj zápasu díky gólům Ramerta a Kráčalíka a naprosto zaslouženě vede. Kometa má stále jednu třetiny na vyrovnaní. Uvidíme tedy, jestli se dočkáme prodloužení nebo jestli jeden z týmů vyhraje již v základní hrací době.
Další třetina začne přibližně v 13:24.

40:00

39:12

Třetina se asi dohraje v obraně Komety, protože ta pokazila rozehru a dala tak možnost Zlínu se tam usadit. Tume se to nepovedlo, ale dostal se aspoň ke střele.

38:33

Brno se poté na chvíli osvobozuje. Zlín je totiž téměř okamžitě zpět v útočném pásmu, kde nedává Bizoňovi žádný prostor na oddech.

38:02

Frömel se dostal do úniku, při kterém si Bizoňa velmi šikovně položil, ale pak ho nedokázal přehodit.

37:35

Proti Zlínu se píská zakázané uvolnění, za které se rozhodčí nakonec omlouvají. Vhazovat se tedy bude na středu kluziště.

37:06

Hosté se stále musí bránit, což zatím zvládají naprosto bezchybně. Díky tomu se mohli usadit v útoku, kde teď kombinují.

36:16

Zlín to úspěšně zvládl v útoku si vytvořil krátkodobý tlak. Kometa celkem bez problémů udolala a dostala kotouč do střední třetiny.

35:47

Berani už hrají v plném počtu, ale budou muset být stále pozorní. Vhazuje se totiž před jejich gólmanem.

35:06

Kometa se rychle dostala zpět do útoku, kde vymyslela pár střel. Všechny je pokryl Synek a poté se domácí navíc osvobozují.

34:28

Domácí hokejista blokuje střela a kotouč poté posílá až za Bizoňa. Zlín tak může vystřídat.

34:16

Hosté přechod do útoku zvládli a dostali se ke střele, kterou dokázal chytit Synek. Buly před ním.

33:54

Domácí se na začátek pčetní nevýhody osvobozují. Kometa tak bude muset začínat od svého brankáře.

33:39

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hoferek – 2 min., podrážení).

33:18

Synek je po neúmyslném nárazu soupeřího hráče bez helmy. Hra je tak přerušena a bude následovat vhazování ve středním pásmu.

32:40

Brno se rychle vrátilo do útoku, ale teď už se tam nedokázal usadit. Přesilovky už tak asi nevyužije.

31:54

Kometa se už usadila v útoku a pomocí kombinace se pokouší o vyrovnaní. To zatím ještě nepřijde, jelikož domácí hráč zachytil přihrávku a dostal kotouč do střední třetiny.

31:07

Zlín se na úvod oslabení osvobozuje a následně i navíc získává čas v útočném pásmu, kde velmi urputně napadá.

30:54

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Lavička – 2 min., podrážení).

29:55

Domácí otáčení vývoj zápasu a ujímají se vedení! Čapka našel zpoza branky Mojžíše, který se z pravého kruhu odhodlal ke střele. Tu Bizoň vyrazil pouze do brankoviště a tak JAKUB KRÁČALÍK bez problémů dorazil kotouč do odkryté klece. Asistence: Matěj Mojžíš a Adam Čapka.

28:58

Hosté se poté po dlouhé době podívali do útoku, ale tentokrát nedokázali vymyslet ani střelu. Puk je tak v držení domácího celku.

28:10

Při protiútoku hledal Chludil svou přihrávkou Lacigu, který si ji ale nedokázal zpracovat. Kotouč tak pouze tečoval směrem na Bizoňa, který ho bez problémů pokryl.

27:33

Domácí se postupně usadili v útočném pásmu a nyní tam kombinují. Snaží se tak dostat ke gólové střele.

27:05

Berani vyhráli i následné vhazování, po kterém následovala další rychlá rána. Hostující gólman ji opět kryje.

26:46

Zlín následné vhazování vyhrál a rychle se přesunul dopředu, kde se dostal ke střele. Bizoň ji kryje.

26:14

Nyní už Kometa zahrozila. Dostala se totiž do přečíslení dva na jednoho, ale nedokázala ho využít. Zasáhl totiž skvělý Synek.

25:34

Domácí ihned po konci oslabení hrají mnohem aktivněji dopředu a svého soupeře drží v jeho pásmu. Ten má tak obrovské problémy s rozehrou.

25:01

Brno sice vhazování vyhrálo a hnalo se i dopředu, ale zastavil je ofsajd. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu za stavu pět na pět.

24:46

Hosté se navíc proviňují zakázaným uvolněním a tak z této přesilovky už asi nic nezískají.

24:16

Zlín získává čas navíc útočením. Kometa se následně na chvíli osvobodila, ale ze středního pásma přišlo nahození na Bizoňa, který puk radši podrží.

23:25

Kometa na nic nečeká a okamžitě se usadili v útočném pásmu, kde se jí ale nedaří vymyslet střelu. Zlínští hráči ji totiž nedovolují.

23:00

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šimášek – 2 min., vysoká hůl).

22:36

Hostům se aktuální stav vůbec nelíbí a snaží se prosadit a vzít si tak své vedení nazpět. Zatím to nedovoluje Synek, který chytá všechny střely.

21:00

Berani z prvního útoku třetiny vyrovnávají! Šindelek našel milimetrovou přihrávkou najíždějícího JANA RAMERTA, který se s kotoučem dostal až do mezikruží a odtud poslal kotouč do pravé horní šibenice. Bizoň byl bez šance. Asistence: Filip Šindelek.

20:32

Kometa začíná druhé dějství aktivněji a na chvíli se usadili v útoku. Střelu zatím nevyprodukovala.

20:01

První třetina se nesla ve vyrovnaném duchu, ale přece jen se gólově prosadila pouze Kometa, která tak drží jednobrankové vedení a bude s ním nastupovat do druhé třetiny.
Další třetina začne přibližně v 12:37.

20:00

19:24

Domácí se stále tlačí do branky a do první sirény chtějí vyrovnat. Bizoň zatím dokázal vyrazit všechny rány.

18:16

Zlín vyhrál buly v útočném pásmu a usadil se tam. Kometa ale střelu nedovolila, úspěšně se ubránila a vyvezla kotouč z pásma.

17:46

Berani se s kotoučem dostali až k brance soupeře, kde velmi nebezpečně kombinují a dotírají na Bizoňe. Ten se svou obranou zatím odolává.

16:45

Kometa zahujej protiútok, který táhl Kos. Cestu ke střele nenašel a domácí dorostenci tak kotouč vyvážejí z pásma.

11:35

Kometa právě vstřelila branku!
Brno v plném počtu a hned se ujímá vedení! Skóre ve 12. minutě otevřel EDUARD ŠALÉ. Asistence: Patrik Fajmon.

09:20

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2 min., sekání).

00:01

PSG Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Valda, Šimášek, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Heš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš, Lavička

HC Kometa Brno: Bizoň (Korček) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Škodík, Kos, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Mišiak, Vyroubal

Rozhodčí: Kovařčík – Poláček, Kociňák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

4:1

Branky a nahrávky: 21. Ramert (Šindelek), 30. Kráčalík (Mojžíš, Čapka), 43. Frömel (Chludil, Šindelek), 50. Chludil (Laciga, Frömel), rozh. náj. Chludil – 12. Šalé (Fajmon)