Menu

Hokej

ELIOD Extraliga dorostu

PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno

4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0 - N 0:0 - 1:0)

12.01.2019, 12:00 • ZS Luďka Čajky • Nadstavba B • Lukáš Mihal

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemnou sobotu. (14:12:17)
Zlín nakonec získává i čtvrtý bod a to nejpve po obratu v zápase, pak i po obratu v nájezdech. Kometa tak odjíždí do Brna s prázdnou, zatímco ve Zlíně zůstávají všechny čtyři body.

Konec zápasu.

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Berani Zlín.
Autorem vítězné branky je LUKÁŠ CHLUDIL.

6. série 3:2

Patrik FAJMON neproměňuje.

6. série 3:2

Lukáš CHLUDIL proměňuje.

5. série 2:2

Tomáš ŠEVČÍK proměňuje.

5. série 1:2

František NĚMEC neproměňuje.

4. série 1:2

Matěj MOJŽÍŠ neproměňuje.

4. série 1:2

Alex SEVER neproměňuje.

3. série 1:2

Adam LACIGA neproměňuje.

3. série 1:2

Tomáš VYROUBAL neproměňuje.

Střídání v týmu PSG Berani Zlín: ze hřiště odchází Tobiáš Synek, přichází Patrik Hamrla.

2. série 1:2

Lukáš CHLUDIL proměňuje.

2. série 0:2

Eduard ŠALÉ proměňuje.

1. série 0:1

Šimon FRÖMEL neproměňuje.

1. série 0:1

Patrik FAJMON proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno

4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0 - N 0:0 - 1:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 21. Ramert (Šindelek), 30. Kráčalík (Mojžíš, Čapka), 43. Frömel (Chludil, Šindelek), 50. Chludil (Laciga, Frömel), rozh. náj. Chludil – 12. Šalé (Fajmon)

Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1   Patrik Fajmon (KOM)
0:1   Šimon Frömel (ZLN)
2. série:
0:2   Eduard Šalé (KOM)
1:2   Lukáš Chludil (ZLN)
3. série:
1:2   Tomáš Vyroubal (KOM)
1:2   Adam Laciga (ZLN)
4. série:
1:2   Alex Sever (KOM)
1:2   Matěj Mojžíš (ZLN)
5. série:
1:2   František Němec (KOM)
2:2   Tomáš Ševčík (ZLN)
6. série:
3:2   Lukáš Chludil (ZLN)
3:2   Patrik Fajmon (KOM)

PSG Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Valda, Šimášek, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Heš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš, Lavička

HC Kometa Brno: Bizoň (Korček) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Škodík, Kos, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Mišiak, Vyroubal

Rozhodčí: Kovařčík – Poláček, Kociňák

Průběh zápasu
1. třetina
09:20 KOM 2 Sedláček, sekání
11:35 KOM 0:1 Šalé (Fajmon)
Po 1. třetině
2. třetina
21:00 ZLN 1:1 Ramert (Šindelek)
23:00 ZLN 2 Šimášek, vysoká hůl
29:55 ZLN 2:1 Kráčalík (Mojžíš, Čapka)
30:54 ZLN 2 Lavička, podrážení
33:39 ZLN 2 Hoferek, podrážení
Po 2. třetině
3. třetina
41:18 KOM 2 Mišiak, podrážení
41:35 ZLN 2 Kráčalík, podrážení
42:27 ZLN 3:1 Frömel (Chludil, Šindelek)
49:27 ZLN 4:1 Chludil (Laciga, Frömel)
59:34 ZLN 2 Šindelek, podrážení
Konec
Prodloužení
po prodl.
Samostatné nájezdy
ZLN -Hamrla +Synek (Střídání)
ZLN 4:1 Chludil (rozh. náj.)
po s.n.