Menu

Další

Biatlon

SP - stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof

Vítěz: J. T. Bø (NOR)

konec

12.01.2019, 15:00 • Oberhof (Německo) • Jiří Sameš

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek soboty! (16:00:09)
Zítra jsou v německém Oberhofu na programu štafetové závody. Štafeta žen odstartuje v 11:45, štafeta mužů poté v 14:30.

Konečné výsledky

1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 34:29.8 (3)
2. Arnd Peiffer (GER) +15.1 (1)
3. Lukas Hofer (ITA) +15.8 (0)
4. Martin Fourcade (FRA) +32.6 (3)
5. Alexandr Loginov (RUS) +42.4 (4)
6. Simon Desthieux (FRA) +51.8 (1)
7. Benedikt Doll (GER) +1:30.7 (4)
8. Julian Eberhard (AUT) +1:41.8 (5)
9. Simon Eder (AUT) +2:00.5 (1)
10. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:01.5 (1)
11. Antonin Guigonnat (FRA) +2:07.4 (2)
12. Benjamin Weger (SUI) +2:09.0 (2)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:09.9 (4)
14. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 2:13.4 (3)
15. Emilien Jacquelin (FRA) +2:15.8 (2)
16. Simon Fourcade (FRA) +2:19.6 (1)
17. Ondřej Moravec (CZE) +2:22.8 (1)
18. Sean Doherty (USA) +2:29.9 (2)
19. Felix Leitner (AUT) +2:31.7 (3)
20. Dmitrij Malyško (RUS) +2:34.4 (4)
21. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:41.1 (2)
22. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:45.7 (4)
23. Dominik Landertinger (AUT) +2:46.1 (4)
24. Maxim Cvetkov (RUS) +2:46.6 (1)
25. Erlend Bjøntegaard (NOR) +2:48.9 (3)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:57.1 (4)
27. Christian Gow (CAN) +2:57.4 (2)
28. Lars Helge Birkeland (NOR) +2:59.0 (2)
29. Matvej Jelisejev (RUS) +3:10.3 (4)
30. Raman Jaljotnau (BLR) +3:12.8 (4)
31. Johannes Kühn (GER) +3:13.1 (4)
32. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +3:17.2 (3)
33. Klemen Bauer (SLO) +3:18.7 (3)
34. Martin Otčenáš (SVK) +3:21.2 (2)
35. Sergej Bočarnikov (BLR) +3:22.2 (3)
36. Krasimir Anev (BUL) +3:38.8 (2)
37. Jesper Nelin (SWE) +3:41.8 (4)
38. Vladimir Čepelin (BLR) +3:42.2 (5)
39. Sebastian Samuelsson (SWE) +3:49.3 (8)
40. Matej Kazár (SVK) +3:49.9 (2)
41. Anton Smolski (BLR) 4:00.3 (3)
42. Rok Tršan (SLO) 4:01.2 (0)
43. Sergej Semjonov (UKR) +4:02.3 (3)
44. Grzegorz Guzik (POL) +4:32.6 (5)
45. Tero Seppälä (FIN) +4:39.1 (4)
46. Dominik Windisch (ITA) +4:57.7 (6)
47. Martin Jäger (SUI) +5:00.9 (6)
48. Florent Claude (BEL) +5:09.2 (5)
49. Mario Dolder (SUI) +5:09.6 (5)
50. Michal Krčmář (CZE) +5:10.1 (6)
51. Kalev Ermits (EST) +6:40.5 (8)
52. Cornel Puchianu (ROU) +7:22.1 (7)
53. Šimon Bartko (SVK) +7:58.4 (9)
DNF. Dimitar Gerdžikov (BUL)
DNF. Artěm Prima (UKR)
DNS. Erik Lesser (GER)
DNS. Vytautas Strolia (LTU)
DNS. Mitja Drinovec (SLO)
DNS. Anton Sinapov (BUL)
DNS. Olli Hiidensalo (FIN)
Johannes Thingnes Bø navzdory třem chybám na střelnici ovládl stíhací závod v německém Oberhofu. Předvedl opět výborný běžecký výkon a navýšil své vedení ve Světovém poháru.

Druhou pozici obsadil po velké bitvě v posledním běžeckém kole Arnd Peiffer. Německý biatlonista jen těsně porazil Lukase Hofera, který jako jeden z mála střílel čistě.

Stíhací závod mužů na 12.5 km v německém Oberhofu právě skončil.

Cíl

Jako poslední do cíle dorazil Šimon Bartko. V průběhu závodu mimochodem odstoupil Dimitar Gerdžikov a Artěm Prima.

Cíl

Michal Krčmář dnes zaznamenal celkem šest chyb, přičemž do cíle dorazil na 50. pozici.

Cíl

Cíl

Ondřej Moravec závod dokončil na 17. místě.

Cíl

Devátý Eder, první desítku uzavírá Garaničev.

Cíl

Sedmou příčku v cíli obsadil Doll, osmou poté Julian Eberhard.

Cíl

Pátý je Loginov, šestý Desthieux.

Cíl

Čtvrté místo pro Martina Fourcadea.

Cíl

Druhé místo vybojoval v závěrečném sprintu Peiffer! Třetí je Hofer.

Cíl

Johannes Thingnes Bø vítězí v dnešním stíhacím závodě na 12.5 km v německém Oberhofu!
Johannes Thingnes Bø má před sebou posledních pár metrů a jeho vítězství je jasnou záležitostí. Kdo ale bude druhý?

11.5KM

Čtvrtý Martin Fourcade už zřejmě do boje o stupně vítězů nepromluví.

11.5KM

Nor ještě navýšil svůj náskok. Hofer momentálně druhý, Peiffer však hned za ním.

SP - stíhačka mužů, 12,5 km, Oberhof

Vítěz: J. T. Bø (NOR)

konec

Zpět na online

Statistiky:

Konečné výsledky
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 34:29.8 (3)
2. Arnd Peiffer (GER) +15.1 (1)
3. Lukas Hofer (ITA) +15.8 (0)
4. Martin Fourcade (FRA) +32.6 (3)
5. Alexandr Loginov (RUS) +42.4 (4)
6. Simon Desthieux (FRA) +51.8 (1)
7. Benedikt Doll (GER) +1:30.7 (4)
8. Julian Eberhard (AUT) +1:41.8 (5)
9. Simon Eder (AUT) +2:00.5 (1)
10. Jevgenij Garaničev (RUS) +2:01.5 (1)
11. Antonin Guigonnat (FRA) +2:07.4 (2)
12. Benjamin Weger (SUI) +2:09.0 (2)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:09.9 (4)
14. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 2:13.4 (3)
15. Emilien Jacquelin (FRA) +2:15.8 (2)
16. Simon Fourcade (FRA) +2:19.6 (1)
17. Ondřej Moravec (CZE) +2:22.8 (1)
18. Sean Doherty (USA) +2:29.9 (2)
19. Felix Leitner (AUT) +2:31.7 (3)
20. Dmitrij Malyško (RUS) +2:34.4 (4)
21. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:41.1 (2)
22. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:45.7 (4)
23. Dominik Landertinger (AUT) +2:46.1 (4)
24. Maxim Cvetkov (RUS) +2:46.6 (1)
25. Erlend Bjøntegaard (NOR) +2:48.9 (3)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:57.1 (4)
27. Christian Gow (CAN) +2:57.4 (2)
28. Lars Helge Birkeland (NOR) +2:59.0 (2)
29. Matvej Jelisejev (RUS) +3:10.3 (4)
30. Raman Jaljotnau (BLR) +3:12.8 (4)
31. Johannes Kühn (GER) +3:13.1 (4)
32. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +3:17.2 (3)
33. Klemen Bauer (SLO) +3:18.7 (3)
34. Martin Otčenáš (SVK) +3:21.2 (2)
35. Sergej Bočarnikov (BLR) +3:22.2 (3)
36. Krasimir Anev (BUL) +3:38.8 (2)
37. Jesper Nelin (SWE) +3:41.8 (4)
38. Vladimir Čepelin (BLR) +3:42.2 (5)
39. Sebastian Samuelsson (SWE) +3:49.3 (8)
40. Matej Kazár (SVK) +3:49.9 (2)
41. Anton Smolski (BLR) 4:00.3 (3)
42. Rok Tršan (SLO) 4:01.2 (0)
43. Sergej Semjonov (UKR) +4:02.3 (3)
44. Grzegorz Guzik (POL) +4:32.6 (5)
45. Tero Seppälä (FIN) +4:39.1 (4)
46. Dominik Windisch (ITA) +4:57.7 (6)
47. Martin Jäger (SUI) +5:00.9 (6)
48. Florent Claude (BEL) +5:09.2 (5)
49. Mario Dolder (SUI) +5:09.6 (5)
50. Michal Krčmář (CZE) +5:10.1 (6)
51. Kalev Ermits (EST) +6:40.5 (8)
52. Cornel Puchianu (ROU) +7:22.1 (7)
53. Šimon Bartko (SVK) +7:58.4 (9)
DNF. Dimitar Gerdžikov (BUL)
DNF. Artěm Prima (UKR)
DNS. Erik Lesser (GER)
DNS. Vytautas Strolia (LTU)
DNS. Mitja Drinovec (SLO)
DNS. Anton Sinapov (BUL)
DNS. Olli Hiidensalo (FIN)

Startovní listina
1. Alexandr Loginov (RUS)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +25
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +37
4. Benedikt Doll (GER) +39
5. Arnd Peiffer (GER) +39
6. Julian Eberhard (AUT) +45
7. Martin Fourcade (FRA) +47
8. Tarjei Bø (NOR) +1:05
9. Simon Desthieux (FRA) +1:05
10. Lukas Hofer (ITA) +1:15
11. Simon Eder (AUT) +1:17
12. Felix Leitner (AUT) +1:24
13. Ondřej Moravec (CZE) +1:24
14. Dominik Landertinger (AUT) +1:29
15. Dmitrij Malyško (RUS) +1:37
16. Vladimir Čepelin (BLR) +1:43
17. Erik Lesser (GER) +1:44
18. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:45
19. Dominik Windisch (ITA) +1:51
20. Matvej Jelisejev (RUS) +1:54
21. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:55
22. Sean Doherty (USA) +1:58
23. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +2:00
24. Emilien Jacquelin (FRA) +2:02
25. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:05
26. Anton Smolski (BLR) +2:07
27. Grzegorz Guzik (POL) +2:07
28. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:12
29. Antonin Guigonnat (FRA) +2:13
30. Benjamin Weger (SUI) +2:13
31. Matej Kazár (SVK) +2:15
32. Erlend Bjøntegaard (NOR) +2:16
33. Christian Gow (CAN) +2:19
34. Raman Jaljotnau (BLR) +2:20
35. Michal Krčmář (CZE) +2:24
36. Tero Seppälä (FIN) +2:26
37. Sergej Semjonov (UKR) +2:27
38. Klemen Bauer (SLO) +2:31
39. Johannes Kühn (GER) +2:32
40. Florent Claude (BEL) +2:33
41. Krasimir Anev (BUL) +2:34
42. Martin Jäger (SUI) +2:35
43. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:36
44. Dimitar Gerdžikov (BUL) +2:41
45. Lars Helge Birkeland (NOR) +2:42
46. Simon Fourcade (FRA) +2:43
47. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:46
48. Vytautas Strolia (LTU) +2:47
49. Artěm Prima (UKR) +2:47
50. Mitja Drinovec (SLO) +2:47
51. Jesper Nelin (SWE) +2:48
52. Rok Tršan (SLO) +2:48
53. Kalev Ermits (EST) +2:48
54. Mario Dolder (SUI) +2:50
55. Martin Otčenáš (SVK) +2:50
56. Maxim Cvetkov (RUS) +2:53
57. Šimon Bartko (SVK) +2:55
58. Anton Sinapov (BUL) +2:57
59. Olli Hiidensalo (FIN) +2:59
60. Cornel Puchianu (ROU) +3:02

Průběžné pořadí Světového poháru
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 482 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 372 bodů
3. Martin Fourcade (FRA) 299 bodů
4. Simon Desthieux (FRA) 298 bodů
5. Simon Eder (AUT) 296 bodů
6. Antonin Guigonnat (FRA) 275 bodů
7. Tarjei Bø (NOR) 270 bodů
8. Benedikt Doll (GER) 268 bodů
9. Julian Eberhard (AUT) 264 bodů
10. Arnd Peiffer (GER) 253 bodů
...
16. Michal Krčmář (CZE) 186 bodů
18. Ondřej Moravec (CZE) 166 bodů