Menu

Další

Biatlon

SP - stíhačka žen, 10 km, Oberhof

Vítěz: L. Vittozziová (ITA)

konec

12.01.2019, 12:45 • Oberhof (Německo) • Jiří Sameš

Pro tuto chvíli děkuji za pozornost a brzy napočtenou! (13:43:50)
Od 15:00 je v německém Oberhofu na programu stíhací závod mužů na 12.5 km. Českou účast obstarají Ondřej Moravec a Michal Krčmář.

Konečné výsledky

1. Lisa Vittozziová (ITA) 32:32.9 (2)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +14.5 (4)
3. Anaïs Chevalierová (FRA) +27.9 (5)
4. Anais Bescondová (FRA) +36.2 (4)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +37.4 (3)
6. Franziska Preussová (GER) +54.7 (2)
7. Susan Dunkleeová (USA) +1:01.2 (5)
8. Hanna Öbergová (SWE) +1:03.2 (5)
9. Denise Herrmannová (GER) +1:03.2 (4)
10. Iryna Krjuková (BLR) +1:17.4 (4)
11. Karolin Horchlerová (GER) +1:21.8 (1)
12. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:31.7 (5)
13. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:41.1 (3)
14. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:41.2 (2)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:42.4 (5)
16. Célia Aymonierová (FRA) +1:45.9 (6)
17. Lena Häckiová (SUI) +1:51.2 (4)
18. Margarita Vasiljevová (RUS) +2:07.3 (2)
19. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:12.5 (1)
20. Nicole Gontierová (ITA) +2:13.5 (5)
21. Eva Puskarčíková (CZE) +2:17.1 (4)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:20.0 (5)
23. Elisabeth Högbergová (SWE) +2:20.3 (2)
24. Franziska Hildebrandová (GER) +2:22.6 (3)
25. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:22.9 (5)
26. Vita Semerenková (UKR) +2:29.4 (6)
27. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2:31.6 (3)
28. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +2:35.3 (1)
29. Irina Kručinkinová (BLR) +2:42.1 (2)
30. Monika Hojniszová (POL) +2:47.7 (5)
31. Johanna Talihärmová (EST) +2:50.8 (5)
32. Paulina Fialková (SVK) +2:59.9 (5)
33. Clare Eganová (USA) +3:08.0 (7)
34. Tiril Eckhoffová (NOR) +3:08.1 (7)
35. Kinga Zbylutová (POL) +3:14.8 (4)
36. Anna Frolinová (KOR) +3:16.9 (7)
37. Ťia-lin Tchang (CHN) +3:18.2 (2)
38. Hanna Solaová (BLR) +3:31.2 (5)
39. Emma Lunderová (CAN) +3:31.4 (6)
40. Federica Sanfilippová (ITA) +3:39.6 (6)
41. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +3:43.9 (3)
42. Markéta Davidová (CZE) +3:44.2 (8)
43. Nadine Horchlerová (GER) +3:52.2 (5)
44. Tuuli Tomingasová (EST) +4:04.9 (7)
45. Ivona Fialková (SVK) +4:09.1 (7)
46. Kamila Żuková (POL) +4:12.0 (6)
47. Baiba Bendiková (LAT) +4:13.0 (5)
48. Světlana Mironovová (RUS) +4:25.0 (9)
49. Irina Starychová (RUS) +4:43.8 (7)
50. Christina Riederová (AUT) +4:54.5 (3)
51. Justine Braisazová (FRA) +5:01.2 (8)
52. Rosanna Crawfordová (CAN) +5:23.4 (6)
53. Jen Čang (CHN) +5:43.7 (5)
54. Susanna Meinenová (SUI) +6:18.1 (11)
55. Mona Brorssonová (SWE) +6:19.0 (10)
56. Fujuko Tačizakiová (JPN) 6:28.1 (7)
57. Valeria Vasněcovová (RUS) +7:40.7 (9)
DNS. Julia Simonová (FRA)
DNS. Karolina Pitońová (POL)
DNS. Alla Gilenková (MDA)
Lisa Vittozziová uspěla po čtvrtečním sprintu i ve stíhačce. Ačkoliv na střelnici dvakrát chybovala, triumfovala způsobem start-cíl.

Na druhé místo se dokázala posunout Anastasia Kuzminová. Slovenská biatlonistka startovala do závodu ze sedmého místa. Při střelbě chybovala čtyřikrát a v cíli byla o 14.5 vteřin zpět za první Vittozziovou.

Třetí pozici obsadila Anaïs Chevalierová. Francouzská závodnice si oproti startu o jednu příčku pohoršila, i tak z toho ale byly druhé stupně vítězů v řadě.

Stíhací závod žen na 10 km v německém Oberhofu právě skončil.

Cíl

Jako poslední stíhačku dokončila Valeria Vasněcovová.

Cíl

Osm chyb udělala Markéta Davidová. Obsadila také až 42. pozici.

Cíl

Eva Puskarčíková udělala ve stíhačce čtyři chyby, přičemž závod dokončila na 21. místě.

Cíl

Sedmá Dunkleeová, osmá Öbergová, devátá Herrmannová. První desítku uzavírá Krjuková.

Cíl

Šesté místo pro Preussovou. Skvělý výkon této německé biatlonistky!

Cíl

Čtvrtá je nakonec Bescondová, velmi těsně před Wiererovou.

Cíl

Třetí místo bere Chevalierová, čtvrtá dosprintovala Bescondová

Cíl

Stupně vítězů doplňuje Anaïs Chevalierová.

Cíl

Na druhém místě závod dokončuje Anastasia Kuzminová.

Cíl

Lisa Vittozziová v Oberhofu vítězí i podruhé

Cíl

Lisa Vittozziová se stává vítězkou stíhacího závodu žen na 10 km v německém Oberhofu!
Vittozziová je už v cílové rovince.

9.5 KM

Třetí je celkem pohodlně Chevalierová. O čtvrté místo budou bojovat Wiererová a Bescondová.

SP - stíhačka žen, 10 km, Oberhof

Vítěz: L. Vittozziová (ITA)

konec

Zpět na online

Statistiky:

Konečné výsledky
1. Lisa Vittozziová (ITA) 32:32.9 (2)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +14.5 (4)
3. Anaïs Chevalierová (FRA) +27.9 (5)
4. Anais Bescondová (FRA) +36.2 (4)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +37.4 (3)
6. Franziska Preussová (GER) +54.7 (2)
7. Susan Dunkleeová (USA) +1:01.2 (5)
8. Hanna Öbergová (SWE) +1:03.2 (5)
9. Denise Herrmannová (GER) +1:03.2 (4)
10. Iryna Krjuková (BLR) +1:17.4 (4)
11. Karolin Horchlerová (GER) +1:21.8 (1)
12. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:31.7 (5)
13. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:41.1 (3)
14. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:41.2 (2)
15. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:42.4 (5)
16. Célia Aymonierová (FRA) +1:45.9 (6)
17. Lena Häckiová (SUI) +1:51.2 (4)
18. Margarita Vasiljevová (RUS) +2:07.3 (2)
19. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:12.5 (1)
20. Nicole Gontierová (ITA) +2:13.5 (5)
21. Eva Puskarčíková (CZE) +2:17.1 (4)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:20.0 (5)
23. Elisabeth Högbergová (SWE) +2:20.3 (2)
24. Franziska Hildebrandová (GER) +2:22.6 (3)
25. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:22.9 (5)
26. Vita Semerenková (UKR) +2:29.4 (6)
27. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2:31.6 (3)
28. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) +2:35.3 (1)
29. Irina Kručinkinová (BLR) +2:42.1 (2)
30. Monika Hojniszová (POL) +2:47.7 (5)
31. Johanna Talihärmová (EST) +2:50.8 (5)
32. Paulina Fialková (SVK) +2:59.9 (5)
33. Clare Eganová (USA) +3:08.0 (7)
34. Tiril Eckhoffová (NOR) +3:08.1 (7)
35. Kinga Zbylutová (POL) +3:14.8 (4)
36. Anna Frolinová (KOR) +3:16.9 (7)
37. Ťia-lin Tchang (CHN) +3:18.2 (2)
38. Hanna Solaová (BLR) +3:31.2 (5)
39. Emma Lunderová (CAN) +3:31.4 (6)
40. Federica Sanfilippová (ITA) +3:39.6 (6)
41. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +3:43.9 (3)
42. Markéta Davidová (CZE) +3:44.2 (8)
43. Nadine Horchlerová (GER) +3:52.2 (5)
44. Tuuli Tomingasová (EST) +4:04.9 (7)
45. Ivona Fialková (SVK) +4:09.1 (7)
46. Kamila Żuková (POL) +4:12.0 (6)
47. Baiba Bendiková (LAT) +4:13.0 (5)
48. Světlana Mironovová (RUS) +4:25.0 (9)
49. Irina Starychová (RUS) +4:43.8 (7)
50. Christina Riederová (AUT) +4:54.5 (3)
51. Justine Braisazová (FRA) +5:01.2 (8)
52. Rosanna Crawfordová (CAN) +5:23.4 (6)
53. Jen Čang (CHN) +5:43.7 (5)
54. Susanna Meinenová (SUI) +6:18.1 (11)
55. Mona Brorssonová (SWE) +6:19.0 (10)
56. Fujuko Tačizakiová (JPN) 6:28.1 (7)
57. Valeria Vasněcovová (RUS) +7:40.7 (9)
DNS. Julia Simonová (FRA)
DNS. Karolina Pitońová (POL)
DNS. Alla Gilenková (MDA)

Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Lisa Vittozziová (ITA) 27:28,1 (2)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +20,4 (4)
3. Anaïs Chevalierová (FRA) +39,2 (5)
4. Dorothea Wiererová (ITA) +40,7 (3)
5. Anais Bescondová (FRA) +45,6 (4)
...
19. Eva Puskarčíková (CZE) +2:14,4 (4)
31. Paulina Fialková (SVK) +2:44,5 (5)
43. Markéta Davidová (CZE) +3:50,0 (8)
46. Ivona Fialková (SVK) +4:07,7 (7).

Pořadí po třetí střelbě:
1. Lisa Vittozziová (ITA) 20:51,9 (2)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +31,2 (2)
3. Anais Bescondová (FRA) +31,9 (3)
4. Anastasia Kuzminová (SVK) +41,6 (4)
5. Franziska Preussová (GER) +55,6 (1)
...
22. Paulina Fialková (SVK) +1:45,0 (3)
29. Eva Puskarčíková (CZE) +2:10,6 (4)
40. Ivona Fialková (SVK) +2:36,9 (4)
48. Markéta Davidová (CZE) +3:16,7 (7).

Pořadí po druhé střelbě:
1. Lisa Vittozziová (ITA) 13:53,1 (1)
2. Hanna Öbergová (SWE) +43,2 (2)
3. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +43,4 (1)
4. Anaïs Chevalierová (FRA) +43,6 (3)
5. Célia Aymonierová (FRA) +47,0 (2)
...
7. Anastasia Kuzminová (SVK) +58,8 (3)
19. Paulina Fialková (SVK) +1:38,4 (2)
30. Eva Puskarčíková (CZE) +2:05,0 (3)
32. Ivona Fialková (SVK) +2:07,3 (2)
47. Markéta Davidová (CZE) +2:51,5 (5).

Pořadí po první střelbě:
1. Lisa Vittozziová (ITA) 6:57,0 (0)
2. Hanna Öbergová (SWE) +42,1 (1)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +49,7 (1)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +50,0 (0)
5. Iryna Krjuková (BLR) +54,3 (1)
...
9. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:10,0 (2)
21. Paulina Filaková (SVK) +1:41,9 (1)
26. Ivona Fialková (SVK) +1:51,4 (1)
28. Markéta Davidová (CZE) +1:56,2 (2)
43. Eva Puskarčíková (CZE) +2:22,8 (3).

Startovní listina
1. Lisa Vittozziová (ITA)
2. Anaïs Chevalierová (FRA) +5
3. Hanna Öbergová (SWE) +15
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +18
5. Iryna Krjuková (BLR) +22
6. Vita Semerenková (UKR) +29
7. Anastasia Kuzminová (SVK) +30
8. Anais Bescondová (FRA) +31
9. Célia Aymonierová (FRA) +35
10. Susan Dunkleeová (USA) +41
11. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +44
12. Eva Puskarčíková (CZE) +49
13. Clare Eganová (USA) +49
14. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +49
15. Federica Sanfilippová (ITA) +50
16. Nicole Gontierová (ITA) +55
17. Světlana Mironovová (RUS) +58
18. Anna Frolinová (KOR) +59
19. Markéta Davidová (CZE) +1:01
20. Monika Hojniszová (POL) +1:01
21. Paulina Fialková (SVK) +1:05
22. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:06
23. Ivona Fialková (SVK) +1:07
24. Dorothea Wiererová (ITA) +1:08
25. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:09
26. Johanna Talihärmová (EST) +1:12
27. Ťia-lin Tchang (CHN) +1:16
28. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:17
29. Irina Starychová (RUS) +1:18
30. Irina Kručinkinová (BLR) +1:21
31. Julia Simonová (FRA) +1:24
32. Jen Čang (CHN) +1:27
33. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:28
34. Karolin Horchlerová (GER) +1:28
35. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:28
36. Denise Herrmannová (GER) +1:29
37. Mona Brorssonová (SWE) +1:29
38. Lena Häckiová (SUI) +1:31
39. Susanna Meinenová (SUI) +1:34
40. Franziska Hildebrandová (GER) +1:38
41. Nadine Horchlerová (GER) +1:42
42. Tuuli Tomingasová (EST) +1:47
43. Baiba Bendiková (LAT) +1:47
44. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:48
45. Franziska Preussová (GER) +1:49
46. Emma Lunderová (CAN) +1:49
47. Kamila Żuková (POL) +1:53
48. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:56
49. Karolina Pitońová (POL) +1:56
50. Karoline Offigstadová Knottenová (NOR) 2:00
51. Justine Braisazová (FRA) +2:00
52. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:03
53. Margarita Vasiljevová (RUS) +2:04
54. Hanna Solaová (BLR) +2:04
55. Alla Gilenková (MDA) +2:05
56. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:06
57. Christina Riederová (AUT) +2:07
58. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +2:08
59. Kinga Zbylutová (POL) +2:11
60. Valeria Vasněcovová (RUS) +2:13

Průběžné pořadí Světového poháru
1. Dorothea Wiererová (ITA) 398 bodů
2. Paulina Fialková (SVK) 365 bodů
3. Lisa Vittozziová (ITA) 336 bodů
4. Anaïs Chevalierová (FRA) 281 bodů
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 280 bodů
6. Anastasia Kuzminová (SVK) 273 bodů
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 268 bodů
8. Monika Hojniszová (POL) 263 bodů
9. Iryna Krjuková (BLR) 259 bodů
10. Hanna Öbergová (SWE) 231 bodů
...
37. Eva Puskarčíková (CZE) 81 bodů
39. Markéta Davidová (CZE) 79 bodů
45. Veronika Vítková (CZE) 69 bodů
62. Lucie Charvátová (CZE) 19 bodů
71. Jessica Jislová (CZE) 10 bodů