4:3
po prodl. (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
12.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Kopřivnice • 31. kolo • Petr Sumbal
Tipsport: 2.63 4.6 1.95 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.63 - 4.6 - 1.95
HC ISMM Kopřivnice – BK Havlíčkův Brod
4:3
po prodl. (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Sluštík (Červenka), 41. Stříž (Suchý, Tomášek), 46. J. Mach (Tomášek, Krutil), 64. Červenka – 40. Voříšek (Matušík, Třetina), 47. Voříšek (Kulhánek, Vala), 58. Vala (Michálek, Milfait.)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ISMM Kopřivnice:
Hromada (Fendrich), Stříž, Bail, Ficek, Krutil, Zuzaník, Puškár, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod:
Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vala, Kadeřávek, Kuchta – Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna. Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Matušík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Kleprlík
Diváci:
1. třetina | ||||
01:41 | KOP | 1:0 | Sluštík (Červenka) | |
18:22 | HBR | 2 | Kadeřávek, krosček | |
19:34 | KOP | 2 | Kofroň, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
39:48 | HBR | 1:1 | Voříšek (Matušík, Třetina) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:38 | KOP | 2:1 | Stříž (Suchý, Tomášek) | |
44:25 | HBR | 2 | Chlubna, vysoká hůl | |
45:33 | KOP | 3:1 | J. Mach (Tomášek, Krutil) | |
46:19 | HBR | 3:2 | Voříšek (Kulhánek, Vala) | |
49:45 | KOP | 2 | Zuzaník, nedovolené bránění | |
50:33 | KOP | 2 | stříž, faul kolenem | |
50:39 | HBR | 2 | Matušík, podrážení | |
54:19 | KOP | 2 | Gola, držení | |
57:16 | HBR | 3:3 | Vala (Michálek, Milfait.) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:01 | KOP | 4:3 | Červenka | |
po prodl. |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
63:01
Je rozhodnuto, vítěznou branku domácích vstřelil přesnou ranou do horního růžku ADAM ČERVENKA! Kopřivnice získává dva body.
62:34
61:33
61:07
60:44
60:19
60:04
60:01
60:00
59:50
58:58
58:55
58:49
58:21