19.12.2018, 20:30 • Palapanini MODENA • Skupina B • Ondřej Klos

Tipsport: 1.35 3.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:44:46)

0:0

Sledovali jsme velice vyrovnané utkání mezi Modenou a Kędzierzyn-Koźle, který končí výhrou domácích 3:1 na sety. První set zvládli domácí po velkém boji 25:23. Druhý set zvládli zkušeně 25:21 a viděli se ve sprše, jenže hosté zapli a třetí sadu ovládli zaslouženě 22:25. Ve čtvrté sadě byli většinu setu lepší, jenže domácí opět na konci byli lepší a vítězí 26:24. ZAKSE tedy nezískává ani bod. Modena se posouvá před svého dnešního soupeře a zamotává skupinu, kde je suverénním týmem Lube Civitanova, která má plný počet bodů a skóre 6:0 na sety.

26:24

Čtvrtý set skončil.

26:24

Domácí to zvládli! Kędzierzyn-Koźle zahodil šanci na zisk čtvrté sady a nakonec toto utkání prohrává 3:1.

25:24

Modena má první mečbol tohoto utkání! ZAKSA po dlouhé době chybovala při zakončení a Urnaut to potrestal!

24:24

Urnaut to zvládl a prodlužuje tuhle vyrovnanou sadu!

23:24

Oddechový čas pro domácí.

23:24

Chybné podání domácích přišlo hodně nevhod. ZAKSA má setbol!

23:23

Modena ovšem srovnává. Čeká nás další vyrovnaná koncovka.

22:23

ZAKSE opět pomohl oddechový čas. Hostující trenér přesně ví, kdy ho použít.

22:22

Oddechový čas pro hosty.

22:22

Nečekané zakončení Christensona ukončuje další nervózní výměnu.

21:22

Domácím se až na potřetí podařilo umístit míč do výseče.

20:22

Kędzierzyn-Koźle zvládl dlouhou výměnu a je tři míče od zisku prvního bodu z tohoto utkání.

20:21

Hosté chybovali a domácí stahují slušný náskok soupeře.

19:21

Zaytsev vytloukl bod pro domácí, kteří se snaží pořádně nahecovat.

18:21

Kędzierzyn-Koźle nadále hraje pozorně celý průběh setu a je blízko minimálně jednomu bodu.

18:20

Holt získává pro domácí velice důležitý bod.

17:20

Modena je v křeči, kdežto Poláci začínají být favoritem na výhru v tomto utkání.

3:1

Azimut Modena: Benvenuti, Rossini- Anzani, Bednorz, Holt, Christenson, Kaliberda, Keemink, Pierotti, Pinali, Truochcio, Urnaut, Van Der Ent, Zaytsev

G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Zatorski, Szymura- Bieniek, Deroo, Jungiewicz, Kaczmarek, Kalembka, Koppers, Sacharewicz, Sliwka, Toniutti, Walawender, Wisniewski, Wojtowicz

Rozhodčí: Mario Bernaola- Igor Porvazník