19.12.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Prošek

Tipsport: 2.35 3.83 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Frank Vatrano (FLA) 1+0
3. Roberto Luongo (FLA) 30 zák., 2 góly, 93,8% (03:40:10)
Československá stopa v utkání:
Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:55
Hostující celek vstřelil čtyři branky ve třetí třetině, díky čemuž rozhodl o své výhře v tomto zápase. Buffalo sice vedlo, ale tlaku soupeře ve třetí třetině neodolalo. Body tak bere Florida. Zápas rozhodla třetí třetina, která obvykle Panthers příliš nejde.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:25

Zápas už se nyní dohrává, sledujeme klidnější pasáž hry.

57:30

57:30 Jevgenij DADONOV - 2:5

57:30

Florida právě vstřelila branku!
Hostující celek se dostal do středního pásma, tam vybojoval kotouč JEVGENIJ DADONOV a obloučkem ho poslal do brány. Cesta za druhým dnešním gólem a šestnáctým v sezóně byla volná. Asistence: Aleksander Barkov.

56:30

Domácí hrají v šesti, hrají bez brankáře.

56:18

Panthers drží hru daleko od své branky, domácí hokejisté to nyní budou mít velmi těžké.

55:44

Rasmus Ristolainen si vybruslil před branku, on ani jeho spoluhráči nedokázal přesněji zakončit.

55:22

Domácí Rasmus Dahlin rozehrává od své branky, nahodil kotouč do útočného pásma. Tam byl Evan Rodrigues, jenže jeho rána postrádala přesnost.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry třetí třetiny.

54:32

Jonathan Huberdeau pálil z dobré pozice, jeho ránu betone vykopl Carter Hutton, a pak už hráli obránci Sabres.

53:45

Carter Hutton raději přerušuje hru, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

53:24

Aleksander Barkov nedokázal z dobré pozice trefit branku.

53:02

Oba týmy střídají, střelecky vede hostující celek 30:29, v tomto ohledu velmi vyrovnané utkání.

52:00

Hraje se rychlý hokej, Roberto Luongo rozehrává od své branky, v akci pokračoval obránce. Následně se málem do šance dostal MacKenzie Weegar. Nakonec zakončoval Dadonov.

2:5

Branky a nahrávky: 4. Skinner (Eichel, S. Reinhart), 32. Ristolainen (S. Reinhart, Skinner) – 30. Brouwer (McCann, Matheson), 41. Barkov (Yandle, Huberdeau), 44. Dadonov (TS), 45. Vatrano (Dadonov, Borgström), 58. Dadonov (Barkov)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Scandella, Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Guhle, Hunwick – Skinner, Eichel, S. Reinhart – Rodrigues, Mittelstadt, Pominville – Sheary, Sobotka, Okposo – T. Thompson, Jo. Larsson, Girgensons.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, Weegar, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Hoffman – Vatrano, Borgström, Dadonov – Malgin, McCann, Brouwer – Haley, Lammikko, Hawryluk.

Rozhodčí: Skilliter, Dwyer – Suchánek, Alphonso

Diváci: 19 602

03:48 BUF 1:0 Skinner (Eichel, S. Reinhart)
07:59 FLA 2 McCann, podrážení
15:06 BUF 2 Ristolainen, sekání
23:38 FLA 2 McCann, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
29:26 FLA 1:1 Brouwer (McCann, Matheson)
31:08 BUF 2:1 Ristolainen (S. Reinhart, Skinner)