18.12.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.59 3.97 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost. (04:30:07)
Christian Jaroš (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:04
Tři hvězdy utkání
1. Thomas Chabot (OTT) 1+0
2. Mark Stone (OTT) 0+2
3. Brady Tkachuk (OTT) 1+0
Hokejisté Ottawy sice nedokázali udržet vedení 3:0 po první třetině a museli jít do prodloužení, ale v něm velmi rychle rozhodl Chabot, který ukončil třízáposovou vítěznou sérii Nashvillu.

60:21

60:21 Thomas CHABOT - 4:3

60:21

Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí vítězí! Dzingel našel THOMASE CHABOTA, který si sjel do levého kruhu a střelou na bližší tyč kolem vyrážečky Sarose rozhoduje utkání. Asistence: Ryan Dzingel.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

Saros chytá střelu z levého kruhu a přerušil hru.

58:35

58:25

Domácí se osvobozují.

57:38

Anderson vyrazil střelu Smitha zpoza pravého kruhu. Následně se ke Smithovi kotouč vrátil, ale tentokrát poslal ránu do ochranné sítě.

56:58

Domácí vyhazují puk.

56:35

Hosté dostanou šanci v přesilové hře. Falk podrazil Grimaldiho a putuje na trestnou lavici. Komerční pauza.

56:05

Predators se po skončení oslabení opět vrhají do útoku a snaží se zápas rozhodnout v normální hrací době.

55:24

Hosté oslabení zvládli a hrají v plném počtu.

54:36

Hosté vyhazují.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Lajoie (Bødker, Batherson), 6. B. Tkachuk (Mark Stone, White), 20. Dzingel (Mark Stone), 61. Chabot (Dzingel) – 26. Josi (Ellis, Johansen), 41. C. Smith (Josi, Johansen), 47. Josi (Fiala, Hartman)

Ottawa Senators: C. Anderson (McKenna) – Harpur, Chabot, Ceci, Lajoie, Jaroš, Falk, Borowiecki – Mark Stone, White, B. Tkachuk – B. Ryan, Tierney, Bødker – Pääjärvi, Z. Smith, Dzingel – Batherson, Pyatt.

Nashville Predators: Rinne (21. Saros) – Ellis, Josi, Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Irwin – Fiala, Johansen, Hartman – C. Smith, Turris, Järnkrok – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Salomäki.

01:03 NSH 2 Josi, vysoká hůl
02:25 OTT 1:0 Lajoie (Bødker, Batherson)
05:22 OTT 2:0 B. Tkachuk (Mark Stone, White)
13:43 OTT 2 Mark Stone, držení
17:18 NSH 2 Fiala, příliš mnoho hráčů
19:48 OTT 4:0 Dzingel (Mark Stone)