David Pastrňák (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:46
Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:36 (01:50:16)

1. Linus Ullmark (BUF) 2 obdržené branky, 35 zásahů

Zblokované střely – 8:14.
Vyloučení – 1:2.
Využití přesilovek 0/2 – 1/2.
Vhazování – 35:30.
Je konec! Ačkoliv se zdálo, že dnešní utkání půjde do prodloužení, nakonec se z vítězství raduje Buffalo, které svého soupeře porazilo poměrem 4:2. Třetí třetina byla z hlediska vstřelených branek nejbohatší, Buffalo se opět dostalo do vedení, avšak soupeř stačil srovnat. Koncovka zápasu opět patřila hostujícímu celku, který si nakonec odváží dva body. Buffalo mělo v dnešním utkání opravdu velké štěstí, velkou pochvalu si zaslouží brankář Ullmark, který dnes výrazně podržel svůj celek.

59:35

59:35 Jack EICHEL - 2:4

59:35

Sabres právě vstřelili branku!
O vítězi zápasu je rozhodnuto! Reinhart se vydal s pukem k modré čáře, odkud šikovnou patičkou předal lépe postavenému JACKU EICHELOVI, který bezpečně zamířil do opuštěné svatyně.
Asistence: Sam Reinhart, Zemgus Girgensons.

59:10

Ullmark má opět hodně práce. Hned několikrát musel krotit velice nebezpečné pokusy, posléze se jeho spoluhráči dostali do středního pásma.

58:25

Domácí to zkouší v šesti! Mezitím Krug nastřelil pouze brankovou konstrukci!

58:15

Na ledové ploše zůstal ležet domácí Hampfer, který byl zřejmě zasažen pukem do obličeje. Další domácí hráč musí předčasně do útrob stadionu, ten první je ale zpět na ledě.

57:30

Na druhou stranu zavítal Marchand, který se zdral za pukem. Nakonec se jednalo o slabou teč, se kterou si Ullmark hravě poradil. Hra se opět musela přerušit.

56:29

56:29 Jeff SKINNER - 2:3

56:29

To je šok pro domácí, soupeř jde totiž opět do vedení! Velký kus práce opět udělal velmi dobře hrající Eichel, který další zadovkou opět oslovil JEFFA SKINNERA, který ránou ke vzdálenější tyči překonala Raska, jenž se ke konstrukci nedokázal vůbec přesunout. Boston to bude mít v závěru utkání složité!
Asistence: Jack Eichel, Sam Reinhart.

56:09

Hodně času měl na modré čáře domácí McAvoy, který jakýmsi nahozením pouze trefil beton švédského brankáře, jenž o pár desítek vteřinek později přerušil hru.

55:27

Necelých pět minut před koncem zápasu je skóre opět nerozhodné. Před malým momentem se puk otřel horní sítě, následovat bude další komerční přestávka.

53:21

53:21 Torey KRUG - 2:2

53:21

Bruins právě vstřelili branku!
Domácí to přeci jenom dokázali! Puku se ujal Karlsson-Forsbacka, který ho předal Krejčímu, jehož nezištná přihrávka směřovala osou hřiště na volného TOREYHO KRUGA, který bez většího rozmyslu prostřelil Ullmarka, jenž byl v tomto případě zcela bez šance.
Asistence: David Krejčí, Jakob Karlsson-Forsbacka.

53:15

Aby toho nebylo málo, tak Krejčí vjel rychleji do pásma, bylo z toho další ofsajdové postavení. Hra se tak bud stěhovat zpět před modrou čáru.

52:28

Z velké blízkosti zkoušel zakončit Donato, jenomže jeho zakončení dokázal Ullmark zneškodnit. Bostonu není přáno, mezitím soupeř vyhodil za branku Raska.

2:4

Branky a nahrávky: 26. Kampfer (Backes, Nordström), 54. Krug (Krejčí, Forsbacka-Karlsson) – 24. Skinner (Dahlin, Eichel), 46. Eichel (S. Reinhart, Dahlin), 57. Skinner (Eichel, S. Reinhart), 60. Eichel (S. Reinhart, Girgensons)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Carlo, Krug, McAvoy, Grzelcyk, Kampfer, J. Moore – Pastrňák, Krejčí (A), Marchand (A) – Backes (A), Cave, Nordström – Heinen, Forsbacka-Karlsson, Donato – Wagner, Acciari, Kuraly.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Bogosian (A), Dahlin, Ristolainen, Scandella, Hunwick, Guhle (C) – S. Reinhart, Eichel (A), Skinner – Okposo, Mittelstadt, Sheary – Pominville, Sobotka, T. Thompson – Girgensons, Jo. Larsson, Rodrigues.

Rozhodčí: Luxmore, McCauley – Barton, Amell

03:47 BUF 2 Jo. Larsson, hákování
13:33 BOS 2 Nordström, podrážení
23:18 BUF 0:1 Skinner (Dahlin, Eichel)
25:18 BOS 1:1 Kampfer (Backes, Nordström)
45:43 BUF 1:2 Eichel (S. Reinhart, Dahlin)