14.11.2018, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.07 4.01 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Tatar (MTL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:18
Tři hvězdy utkání:

1. Leon Draisaitl (EDM) 1+2
2. Matt Benning (EDM) 1+1
3. Kris Russell (EDM) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 43-29; Zablokované střely: 14-18; Vhazování: 59%-41%; Hity: 24-28; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 10-10.
Edmonton si dnes v domácím Rogers Place vyšlápl na Montreal, do jehož sítě nasázel šest gólů, a to ještě Leon Draisaitl mohl vstřelit hattrick, kdyby v první části neorazítkoval dvakrát tyč. Connor McDavid sice gól nevstřelil, asistencí se ovšem podepsal pod tři góly. Výsledek. Edmonton Oilers 6 Montreal Canadiens 2.

59:45

Kyle Brodziak tvrdou ranou z bodu pravého kruhu trefil hruď Anttiho Niemiho a jeho dorážka skončila na boční síti. Edmonton dnes Montreal jasně přehrál.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:04

58:04 Darnell NURSE - 6:2

58:04

Edmonton právě vstřelil branku!
Antti Niemi si sice vleže připsal další fantastický zákrok, jenže DARNELL NURSE ho vzápětí překonal střelou z vrcholu levého kruhu, která zamířila pod víko! Oilers skórovali znovu – 6:2. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.

56:22

Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:22

56:22 Antti Niemi ukradl gól domácímu Leonovi Draisaitlovi!

56:22

Leon Draisaitl se snažil po přihrávce přes šířku útočného pásma na vzdálenější pravé tyči skórovat z úhlu do prázdné brány, jenže Antti Niemi předvedl bleskový přesun a na přední tyči puk na brankové čáře zastavil pod lapačkou!

55:50

Brendan Gallagher dostal dvě minuty za krosček plus dvě minuty za nesportovní chování, stejně jako Alex Chiasson.

55:50

Brendan Gallagher je hodně frustrovaný a nyní se v útočném pásmu pustil do strkanice s Adamem Larssonem, kterého nepříjemně atakoval krosčekem.

55:15

Mikko Koskinen rychle skočil po volném puku, aby ho vleže zmrazil pod lapačkou. Komerční přestávka.

54:28

Vyloučený Ryan Strome je zpět na ledě. Montreal se během přesilové hry dostal ke dvěma střelám na bránu.

54:11

Jeff Petry na levém křídle vystřelil od modré čáry a Mikko Koskinen na přední tyči vkleče puk podržel.

6:2

Branky a nahrávky: 4. Benning (McDavid, Draisaitl), 17. Draisaitl (McDavid), 24. Caggiula (Chiasson, Benning), 46. Nugent-Hopkins (R. Strome, Russell), 53. Russell (Gravel, Khaira), 59. Nurse (McDavid, Draisaitl) – 6. Domi (A. Shaw, Juulsen), 22. A. Shaw (Drouin, Petry)

Edmonton Oilers: Koskinen (Talbot) – Klefbom, A. Larsson (A), Nurse, Benning, Gravel, Russell – Caggiula, McDavid (C), Draisaitl – Rieder, Nugent-Hopkins (A), Chiasson – Lucic, R. Strome, Rattie – Khaira, Brodziak, Kassian. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Montreal Canadiens: Niemi (Price) – Schlemko, Petry (A), Reilly, Juulsen, Jo. Benn, Mete – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Drouin, Domi, A. Shaw – Agostino, Kotkaniemi, Lehkonen (A) – Deslauriers, Peca, Hudon. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Francis Charron, Wes McCauley. Čároví: Kiel Murchison, Bevan Mills

Diváci: 18347

03:13 EDM 1:0 Benning (McDavid, Draisaitl)
03:39 MTL 2 Juulsen, hákování
05:45 MTL 1:1 Domi (A. Shaw, Juulsen)
16:31 EDM 2:1 Draisaitl (McDavid)