2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

14.11.2018, 01:30 • KeyBank Center, Buffalo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.77 3.87 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a přeji hezké časné ráno. (04:19:26)
3. Jeff Skinner (BUF) 1+0
Zápas je u konce, domácí Buffalo nakonec dokázalo uhájit těsné vítězství 2:1 nad Tampou Bay. I když padly pouze tři branky, bylo to velice zajímavé a atraktivní utkání. Největší jeho ozdobou byl brankář Buffala Carter Hutton, který předvedl hromadu vynikajících zákroků, a to hlavně ve třetí třetině. Ale popořádku. V první části utkání se dostalo Buffalo do vedení, když Domingueho překonal Jeff Skinner. Ve druhé třetině pak domácí své vedení navýšili, prosadil se Kyle Okposo. Drama ale pokračovalo, protože o pouhých patnáct sekund později se povedlo snížit Anthonymu Cirellimu. Hosté pak byli po zbytek utkání většinu času lepším týmem, ale už se jim nepodařilo vyrovnat. V posledních dvou minutách trefil Nikita Kučerov dvakrát tyčku.

59:57

Nikita Kučerov má znovu smůlu, už podruhé v závěru utkání trefil pouze tyčku.

59:52

Buffalo skvěle blokuje všechny střely Tampy.

59:38

Tampa ztratila útočné pásmo, čas na vyrovnání už se jí krátí!

59:28

Po zakázaném uvolnění Buffala bude tlak hostujícího mužstva pokračovat.

58:56

Nikita Kučerov byl neuvěřitelně blízko vyrovnání, střelou zápěstím z pravého kruhu orazítkoval tyčku!

58:29

Louis Domingue už je na střídačce, hosté to zkouší v šesti!

57:23

Yanni Gourde se dostal k dorážce Cirelliho střely, ale nedokázal dostat kolem betonu Huttona do sítě.

57:08

Střelu Pointa od modré tečoval Okoposo a puk se vznesl do vzduchu. Odtud ho lapačkou sebral Carter Hutton.

56:37

Buffalo bylo pod drobným tlakem a vyhodilo puk raději na zakázané uvolnění.

55:57

J. T. Miller už se napřahoval ke střele, tu ale musel nakonec zadržet, protože se píská ofsajd Tampy.

55:12

Victor Hedman dostal dobrou přihrávku před branku, ale zakončit se mu nepovedlo, ubránil ho Zach Bogosian.

54:18

Brayden Point šikovně ze vzduchu tečoval nahození Hedmana od modré čáry. Hutton ale opět předvedl výborný zákrok a udržel Buffalo ve vedení.

53:20

Cédric Paquette také vyrovnání nezařídil, trefil pouze vnější stranu tyče.

52:42

Kučerov dostal kotouč na pravý kruh a hned zápěstím vypálil. Ale Huttona dnes podobná střela nemůže zaskočit.

2:1

Branky a nahrávky: 18. Skinner (S. Reinhart, Beaulieu), 26. Okposo (Sheary, Beaulieu) – 26. Cirelli (Killorn, Gourde)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Scandella, Bogosian, Beaulieu, Dahlin – S. Reinhart, Eichel, Skinner – Okposo, Mittelstadt, Sheary – Pominville, Rodrigues, Sobotka – Girgensons, Jo. Larsson, T. Thompson.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Hedman, Černák, Girardi, McDonagh, Sergačjov, Coburn – Kučerov, Stamkos, J. T. Miller – T. Johnson, B. Point, Gourde – Joseph, Cirelli, Killorn – Callahan, Paquette, Erne.

Rozhodčí: MacDougall, Pollock – Alphonso, Nowak

17:45 BUF 1:0 Skinner (S. Reinhart, Beaulieu)
18:53 TBL 2 Černák, nedovolené bránění
25:43 BUF 2:0 Okposo (Sheary, Beaulieu)
25:58 TBL 2:1 Cirelli (Killorn, Gourde)
34:56 BUF 2 Girgensons, držení