Česko – Švýcarsko

2:3

po prodl. (2:2, 0:0, 0:0 - 0:1)

10.11.2018, 16:00 • Zimní stadion Cheb • David Sokol (@dsokolino)

Je rozhodnuto, Švýcarsko využilo svou první střelu v prodloužení a ačkoliv byli celý zápas slabším týmem, hokej se hraje na góly a těch mají na kontě více, díky čemuž slaví výhru 3:2 v prodloužení. Na počtenou se s vámi loučí David Sokol.

Nejlepší hráči:
Česko U16: Dominik Soukup
Švýcarsko U16: Lorenzo Canonica (18:01:26)

62:14

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Švýcaři skórovali z první střely, kterou v prodloužení měli. Ramel zahájil celou akci a vše o pár chvil později zakončil MAXMILIAN STREULE. Asistence: Mischa Ramel, Paul Daneyrole.

61:39

Brabenec mířil těsně vedle pravé tyčky.

61:18

Hosté se zatím skoro ani nedotkli kotouče.

60:52

Ryšavý to vzal na sebe a zkusil vystřelit pod víko, tam ale měl Riesen připravenou lapačku.

60:39

Ale zatím se drží na své polovině hřiště.

60:19

Češi jsou u kotouče jako první.

60:01

Na straně domácích začne prodloužení trojice Brada – Soukup – Ticháček, za hosty Jabola – Robin – Bougro.
Zahajovací trojice jsou již na kluzišti a za moment se bude vhazovat.
Základních 60 minut nerozhodlo o vítězi, bude se tedy muset prodlužovat. Jinak se ale hrálo velice rychle, tři třetiny a dvě přestávky se stihly za méně než dvě hodiny. Prodloužení začne zhruba v 17:55.

60:00

59:39

Canonica se nedostal skrz obránce do úniku.

59:19

Zatím to vypadá na prodloužení.

58:59

Až nyní musel Riesen zasahovat lapačkou proti ráně ze spodní části levého kruhu a to se mu povedlo.

58:39

Švýcaři zarputile brání tlak soupeře a nepřipouští žádné střely.

58:04

Tvrdý souboj o puk u mantinelu končí vyhozením Švýcarska.

57:36

Menšík trefil jen brusli protihráče.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Soukup (Brada, Svozil), 9. Pajer (Putz) – 4. Jabola (Robin), 16. Daneyrole (Canonica), 63. Streule (Ramel, Daneyrole)

Česko: Tichý (Borovička) – Pelda, Srdínko, Ticháček, Cubo, Svozil, Jiříček, Moravec, Böhm – Menšík (A), Brabenec (C), Ryšavý – Kos, Brada, Sedláček – Marcel, Soukup (A), Ramik – Marha, Putz, Pajer

Švýcarsko: Riesen (Kurt) – Streule, Murer, Pauchard (C), Zanetti, Schweingruber, Sidler – Canonica, Daneyrole, Garessus – Bougro, Reichle, Kosik – Jabola, Robin, Biasca – Nicolet, Ramel, Carrer

Rozhodčí: Šindel – Jelínek, Šimán