Portugalská Primeira Liga

CD Aves – Rio Ave FC

2:1

konec (2:0)

10.11.2018, 16:30 • Estádio Clube Desportivo das Aves, Aves • 10. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 2.8 3.42 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (18:37:26)
Skončilo utkání portugalské Primeiry Ligy, ve kterém Aves porazilo favorita z Ria Ave 2:1. Rozhodující moment celého utkání přišel ve 14. minutě, kdy byl po faulu ve vápně vyloučen Nadjack, nařízenou penaltu pak s přehledem proměnil Rodrigo. Do dvoubrankového vedení se Aves dostali ve druhé nastavené minutě první půle, kdy prodloužený centr z rohového kopu klidil do sítě Galo. Druhý poločas se domácí převážně soustředili na bránění vítězství, což hostům příliš nevyhovovalo, jelikož měli o hráče méně a navíc museli napadat rozehrávku domácích. Snížení sice přišlo, ale až příliš pozdě. V první nastavené minutě druhé půle se hlavičkou prosadil střídající Moreira. Aves se díky výhře vyhouplo ze sestupového pásma až na dvanácté místo, Rio Ave prozatím zůstává na místě čtvrtém.

90+6

90+5

Amilton se dnes již podruhé řítil z úhlu sám na brankáře, ani v tomto případě však neuspěl, Jardim ho vychytal.

90+4

Obrovský zmatek v pokutovém území domácích! Balón se odrazil k Jonathanu Buatu Manangovi, jemuž však v rozhodující chvíli vypíchl balón jeden z obránců!

90+3

Žlutou kartu dostává Amilton (CD Aves).

90+2

Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Derley, přichází Michel Douglas.

90+1

90+1. Bruno MOREIRA - 2:1

90+1

Rio Ave právě vstřelilo branku!
Pozor, přichází dramatizace utkání! na centr z pravé strany si naskočil BRUNO MOREIRA a střelou k pravé tyči překonal doposud bezchybného Ferreiru. Máme zaděláno na pořádné drama!

90

Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89

Žlutou kartu dostává Braga (CD Aves).

89

Z úhlu se sám na gólmana řítil Amilton, trefil však pouze boční síť!

88

Nově příchozí Moreira se pokusil o střelu, která ale neměla šanci na úspěch. Byla příliš pomalá, brankář Ferreira ji uschoval v náručí a zase našetřil cenné vteřinky.

87

Centr na Gelsona byl příliš vysoký, míč sbírá Ferreira.

86

Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Matheus Reis, přichází Bruno Moreira.

85

Exekuce se ujal Schmidt, avšak trefil jen zeď.

84

Matheus Reis faulován těsně za šestnáctkou. Rio Ave má k dispozici nebezpečně vypadající přímý kop.

83

Z první se opřel do balónu Schmidt, jeho technická střela na zadní tyč proletěla těsně nad břevnem.

82

Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Nildo Petrolina, přichází Braga.

2:1

konec (2:0)

Branky: 16. Rodrigo, 45+2. Galo – 90+1. B. Moreira

Karty:   66. A. Ferreira (CDA), 89. Braga (CDA), 90+3. Amilton (CDA) – 53. Reis (AVE), 55. D. Lopes (AVE), 62. Galeno (AVE)   14. Nadjack (AVE)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 22:11.

CD Aves: A. Ferreira – Rodrigo, Galo, Ponck, Lenho (C) – Petrolina (82. Braga), El Adoua, Falcao, Fariña (69. Elhouni) – Derley (90+2. Douglas), Amilton.
Náhradníci: Beunardeau – M. Baldé, Costa, Braga, Douglas, Elhouni, Rodrigo Defendi.

Rio Ave FC: Jardim – Nadjack, Borevković, Buatu Mananga, Reis (86. B. Moreira) – Tarantini (C) (75. Gabrielzinho), Schmidt, Coentrão, D. Lopes – Galeno, Vinícius (58. Gelson).
Náhradníci: Paulo Vítor – Gabrielzinho, Gelson, Leandrinho, B. Moreira, M. Rodrigues, Rocha.

Rozhodčí: Godinho L. (Por.)