5:2

konec (2:0, 0:0, 3:2)

10.11.2018, 02:05 • Bell MTS Place, Winnipeg • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.86 4.09 3.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:41:48)

Trestné minuty: 8:8
Je dobojováno a ve Winnipegu může propuknut radost z výhry a dvou bodů do tabulky. Třetí třetina byla na góly jasně nejbohatší a diváci viděli velkou přetahovanou. Jako první se trefil hostující Erik Johnson, jenže za další tři minuty vrátil domácím dvoubrankové vedení Nikolaj Ehlers. Colorado neúnavně bojovalo a bylo odměněno trefou Tysona Josta po rychlém přechodu do útoku. Snaha hostů o vyrovnání už ale nebyla úspěšná, naopak Winnipeg využil rychlostí blesku dnes už druhou přesilovku. Patrik Laine dal týmu svým gólem uklidnění a definitiva pak přišla v předposlední minutě, kdy Blake Wheeler završil své velké představení a po čtyřech asistencích zaznamenal střelou do prázdné branky gól na 5:2.

59:31

Poslední vteřiny se hrají daleko od Hellebuycka, tohle si už domácí v klidu pohlídají.

58:34

58:34 Blake WHEELER - 5:2

58:34

Winnipeg právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Hosté sice podnikli útočný výpad, jenže nepřesné zakončení skončilo za brankou. Po pokusu dostat puk na brankoviště sklepl Scheifele na BLAKEA WHEELERA a ten střelou do opuštěné branky upravil na 5:2. Zaznamenál tak svůj vůbec první pětibodový zápas kariéry! Asistence: Mark Scheifele.

57:51

Scheifele pouze vyhodil puk z pásma tak, aby to nebylo zakázané uvolnění. Colorado se po chviličce vrátilo do pásma.

57:01

Varlamov je na střídačce, začala dlouhá power-play Colorada!

56:15

Zakázané uvolnění Colorada, hra se vrací před Varlamova.

55:48

Scheifele vybízel křížnou přihrávkou Wheelera, ten po zrychlení na levé straně nedokázal neposedný puk zpracovat.

54:50

Barrie nahazoval z ostrého úhlu, Landeskog ale na brankovišti nesklepl puk tím správným směrem.

53:56

A hosté už jsou v plném počtu.

53:45

Tahle přesilovka není ze strany Winnipegu vydařená, hostům se daří celkem bez potíží bránit.

5:2

Branky a nahrávky: 11. Connor (Scheifele, Wheeler), 14. Scheifele (Wheeler, Morrissey), 46. Ehlers (Wheeler), 51. Laine (Wheeler, Byfuglien), 59. Wheeler (Scheifele) – 43. E. Johnson (Söderberg, Zadorov), 47. Jost (Kerfoot, Barrie)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Perreault, Little, Connor – Laine, Lowry, B. Tanev – Petan, Copp, Roslovic.

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Nemeth, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – C. Wilson, Kerfoot, Dries – Calvert, Söderberg, G. Bourque – Jost, Kameněv, Daňo.

Rozhodčí: StLaurent, Anderson – Sericolo, Gawryletz

Diváci: 15 321

10:08 COL 2 Nemeth, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
10:16 WPG 1:0 Connor (Scheifele, Wheeler)
13:32 WPG 2:0 Scheifele (Wheeler, Morrissey)
18:29 WPG 2 Byfuglien, hrubost