3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

19.10.2018, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • Jan Prošek

Tipsport: 1.55 4.59 5.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek i díky dobré práci brankáře vyhrává tento zápas 3:1. Tampa se prosadila jako první, hosté pak dokázali ve druhé třetině vyrovnat. Vítěznou branku zaznamenal Steven Stamkos. V předposlední minutě pak trefil domácí Alex Killorn prázdnou branku. Tampa byla střelecky aktivnější 31:30. (04:26:07)

59:33

Anthony Cirelli se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obránce mu sebral puk.

59:21

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 2 min., sekání).

58:53

58:53 Alex KILLORN - 3:1

58:53

Tampa právě vstřelila branku!
Domácí celek trefuje ze středního pásma prázdnou branku, a tak navyšuje své vedení na dva góly. Trefuje se ALEX KILLORN. Asistence: Ryan McDonagh.

58:41

Hosté mají kotouč za svou brankou.

58:22

Anthony Cirelli se málem dostal sám před branku, ve finální fázi mu puk sebral obránce.

58:00

Až nyní míří Jimmy Howard na střídačku. Drama začíná.

57:40

Hosté se nemohou dostat do útočného pásma, brankář tak zůstává v brance.

56:32

Buly před domácí brankou, puk získala Tampa, která otáčí směr hry.

56:25

Andrej Vasilevskij přerušuje hru, vhazovat se bude tři a půl minuty před koncem třetí třetiny před jeho brankou.

56:13

Jimmy Howard přerušil hru, Dan Girardi pálil od modré čáry.

55:27

Joe Hicketts rozehrává od své branky, domácí celek hraje velmi dobře, naopak hosté zatím nemohou vytvořit tlak potřebný k vyrovnání.

54:50

K velké nevoli publika se píská icing proti domácím.

54:21

Dan Girardi hledal spoluhráče před brankou, ten však zakončit nedokázal.

3:1

Branky a nahrávky: 8. B. Point (Gourde, Palát), 36. Stamkos (Kučerov, Sergačjov), 59. Killorn (McDonagh) – 27. Glendening (Daley, Abdelkader)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Girardi, McDonagh, Strålman, Coburn, Sergačjov – Gourde, Stamkos, B. Point – Palát, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Cirelli, Joseph – Callahan, Paquette, J. T. Miller.

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Kronwall, Cholowski, Daley, Hicketts, Jensen – Helm, D. Larkin, Nyquist – Bertuzzi, Nielsen, Athanasiou – Rasmussen, Glendening, Abdelkader – Vanek, Ehn, Mantha – Witkowski.

Rozhodčí: Charron, Schlenker – MacPherson, Nagy

Diváci: 19 092

05:19 DET 2 Kronwall, nedovolené bránění
07:33 TBL 1:0 B. Point (Gourde, Palát)
09:36 DET 2 Glendening, hákování
18:50 TBL 2 J. T. Miller, hákování