DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

18.10.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Konec zápasu. (20:06:14)

62:22

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A máme tu hat-trick! FILIP BERNÁTH ukončuje hru a vyhrál svému týmu zápas. Asistence: Tureček, Přibyl.

62:02

Rozjetý Jiskra to zkusil z mezikruží na Koláře, ten ale puk vyrazil do ochranné sítě.

61:20

Energetici uklidňují hru a vezou kotouč za branku.

60:24

Bernáth dostal přihrávku za obranu soupeře a jel sám na Koláře, bohužel pro domácí minul.

60:01

Tak ani třetí třetina nerozhodla o výsledku dnešního utkání. Měli k tomu hodně blízko domácí, kteří v osmé minutě třetiny obrátili na 2:1. Jenomže poté nezvládli střídání a hráli v šesti, za což logicky následoval trest. Toho po necelé minutě využil Sebastián Malát. Prodloužení začne v 20:01.

60:00

58:27

Jde vidět, že hosty oslabení hodně nakoplo a zasypávají Bednáře střelami.

56:49

Plzeň právě vstřelila branku!
A je zase vyrovnáno! Plzeň využívá přesilové hry a strhává vedení na svou stranu. Po uzamknutí domácích v jejich obranném pásmu následoval pas od Petra Ereta na SEBASTIÁNA MALÁTA, který měl před sebou už jen odkrytou svatyni Bednáře. Asistence: Eret.

55:53

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Holub.

55:04

54:29

Tahle přesilovka se Energii vůbec nedaří.

53:33

Plzeňští opět výborně brání a nepouští energetiky do šancí.

53:04

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., držení).

52:32

Bude následovat další vyloučení na straně hostů.

51:57

Plzeň chce vyrovnat, to se ji ale nedaří.

51:12

Malát vyslal střelu na Bednáře, ten ale s touto střelou neměl problémy.

50:14

Jiskra zpoza branky posunul na Křehlíka, Koláře ale neprostřelil.

3:2

Branky a nahrávky: 36. Bernáth (Prošek, Křemen), 48. Bernáth (Křemen), 63. Bernáth (Tureček, Přibyl) – 35. Princl, 57. Malát (Eret)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kašpar) – Bernáth, Klejna, Přibyl, Stejskal, Kořán, Tureček (A), Novák, Zavřel – Záruba, Maydl, Berčík, Prošek (A), Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub (C), Černý, Křemen

HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Šiller, Malák – Ženíšek, Soukup, Slanina, Matiášek (A), Adamec, Roubal, Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Marek

05:50 KVA 2 Kořán, podrážení
17:19 KVA 2 Maydl, podrážení
24:43 PLZ 2 Slanina, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
32:22 PLZ 2 Roubal, podrážení
34:36 PLZ 0:1 Princl