18.10.2018, 18:30 • Lužniki Arena • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.73 4.2 4.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:45:55)
Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (SPM) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:48
Július Hudáček (SPM) – 59 minut, 22 zákroků, 3 góly, úspěšnost zákroků 88%
Střely na branku: 25 – 21
Je konec! Dinamo Riga zvládla duel na ledě Spartaku Moskva a vítězí 3:2! Hosté se v první třetině dostali do vedení zásluhou Gegerise! O minutu později navíc přidal druhou branku Mathew Maione! V úvodu druhé části snížil Vjačeslav Leščenko a ve třetí třetině v přesilové hře vyrovnal Jevgenij Kulik! Lotyšský celek se však nevzdal a deset minut před koncem se prosadil Kevin Clark! Spartak to v závěru zkoušel bez brankáře, ale Gudlevskis za svá záda další puk nepustil.

59:29

Jenže domácí se sami nepřesnou rozehrávkou vyhnali ven z útočného pásma. Spartak má čas na provedení posledního útoku.

59:00

Hudáček zůstává na střídačce a Spartak zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:39

Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!

58:39

Enver Lisin se z levého kruhu odhodal k zakončení, nicméně jeho rána nebyla dostatečně důrazná a Gudlevskis s ní neměl sebemenší problémy.

58:10

Vjačeslav Leščenko nahodil puk do rohu útočného pásma, ale obránci Rigy byli znovu dostatečně důrazní a vyhodili puk za modrou čáru.

57:38

Andris Džerinš vybojoval puk na modré čáře a získal pro hosty další cenné vteřinky. Džerinš sklidil potlesk svých spoluhráčů.

57:06

Kristaps Sotnieks poslal bekhendovou přihrávku za branku soupeře. Nikdo v bílém dresu na jeho pobídku nedosáhl.

56:29

Jaroslav Kosov poslal dlouhou přihrávku podél mantinelu, ale jeden ze soupeřových obránců kotouč dokázal zablokovat.

56:10

Riga se nastěhovala do útočného pásma a za brankou domácího Spartaku nasbírala cenné vteřinky k dobru.

55:19

Gudlevskis musel znovu zasahovat. Krátce po vhazování vypálil Jaroslav Dyblenko, ale hostující brankář měl svou lapačku připravenou.

55:11

Vjačeslav Leščenko projel s pukem do útočného pásma a od modré čáry vystřelil zápěstím. Jeho svižná střela prosvištěla nad břevnem.

54:28

Michajl Grigorev dojel vyhození soupeře do středního pásma. Domácí trenér hecuje své svěřence, aby hráli mnohem aktivněji a agresivněji.

54:07

Anatolij Nikoncev dojel nahození do útočného pásma, ale od jeho brusle se puk odrazil na střídačku lotyšského celku. Vhazuje se ve středním pásmu.

2:3

Branky a nahrávky: 27. Leščenko (Zubov), 46. Kulik (Filatov) – 12. Gegeris (Batna), 13. Maione (Videll, Darzinš), 50. Clark (Ališauskas)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kulik, Kalinin, Kutějkin, Grigorev, Dyblenko, Provolněv, Gončarov – Filatov, Maxwell, Chochlačov – R. Hanzl, Daugavinš, Truňov – Zubov, Leščenko, Lisin – Kosov, Nikoncev, Talalujev – Šalagin.

Dinamo Riga: Gudlevskis (Biljalov) – Ališauskas, Maione, Zanetti, Gimajev, Sotnieks, Šulenin, Kalkis – Meija, Gegeris, Batna – M. Redlihs, Darzinš, Videll – Myttynen, Clark, Gillies – Džerinš, Skvorcovs, Pavlovs – Lipsbergs.

Rozhodčí: Bondar, Lavrentěv – Osipov, Šadrin

02:30 SPM 2 Lisin, podrážení
11:21 RIG 0:1 Gegeris (Batna)
12:27 RIG 0:2 Maione (Videll, Darzinš)
14:50 RIG 2 Batna, podrážení
17:52 SPM 2 Kalinin, hákování