1:0

konec (0:0)

13.10.2018, 15:00 • 11. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 4.77 4.0 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno, Dolní Benešov před domácím publikem překvapivě udolal Kroměříž 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil deset minut před koncem Martin Pecuch. To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (16:52:49)

90+1

90

Býma vidí v poslední minutě základního časového rámce žlutou kartu.

89

Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Martin Pecuch, přichází Daniel Skroch.

87

Tomáš Matoušek vidí za svůj faul na útočné polovině žlutou kartu.

86

Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Ronec, přichází Řezníček.

83

Domácí se pochopitelně snaží hru co nejvíce rozkouskovat, Dolní Benešov dělí od výhry nad favoritem už jen necelých deset minut.

82

Horácká Slavia mohla odpovědět z přímého kopu, se standardkou z levé strany ale hosté nenaložili dobře.

80

80. PECUCH - 1:0

80

Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Domácí gólman Bolek teď poslal další dalekonosný nákop až k hranici pokutového území Horácké Slavie, kde se k míči dostal MARTIN PECUCH a chladnokrevně ho poslal do sítě!

78

Do konce zápasu už zbývá jen necelá čtvrthodina a na výsledkové tabuli stále svítí bezbrankový stav, v posledních minutách jsou ale dolnobenešovští lepším týmem.

77

Jeden z domácích fotbalistů teď poslal další nákop do pokutového území, i tentokrát si ale brankář Floder poradil.

75

Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Rubý, přichází Labuda.

72

Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Dominik Krhút, přichází Erik Mlčoch.

71

Floder byl u nákopu do šestnáctky jako první a ukryl balon ve své náruči.

69

Nyní už Kroměřížští přišli o balon definitivně a domácí už zakládají protiútok.

68

Z nařízeného rohového kopu hosté nezahrozili, fotbalisté Horácké Slavie však budou ještě alespoň vhazovat.