0:4

konec (0:3, 0:0, 0:1)

12.10.2018, 18:30 • Nevoga aréna • 9. kolo • Nikola Katolická

Tipsport: 2.74 4.53 2.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V neděli na Orly čeká od 17:30 domácí derby proti Vídni. Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek pátečního večera. (20:55:25)
Poslední třetina příliš hezký hokej nepřinesla. V polovině třetiny navýšili skóre ještě hosté, když využili Halászovy chyby za brankou a skórovali do prázdné branky. Orli dnes na svého soupeře vystřelili sice 28 střel, žádná ale nedoputovala za Smithova záda. Na znojemské brankáře vyslali hosté o jedenáct střel méně, čtyři ale zužitkovali, a tak dnes mohou slavit svou výhru.

59:45

Frank se teď dostal do šance na druhé straně, kde si jeho střelu z bezprostředního prostoru ale Halász pohlídal.

58:49

Hraje se v útočném pásmu Znojma, brankář ale zůstává bez práce.

58:05

Orli mají sice puk v držení, soupeři ale nehrozí.

56:40

Smitha zkoušeli překonat Němec s Bulínem, ani oni ale neslavili úspěch.

55:20

Teď se puku v obranném pásmu zmocnil Novák a zkusil na druhé straně prostřelit Smitha, ten s jeho nahozením ale neměl žádné problémy.

54:50

Icing Znojma.

54:30

Orli se ještě snaží něco vymyslet, příliš se jim ale nedaří.

53:20

Zkusil to opět Luciani, ani on ale Smitha neprostřelil.

53:00

Šnajnarovo nahození nyní tečoval jeden ze Znojemských. Kotouč ale skončil v náruči Smitha.

52:19

Vypadá to, že je vše opraveno. Hráči jsou připraveni na vhazování po levici Smitha.
Ledaři musí opravit reklamu na mantinelu, a tak je hra na chvíli pozastavena.

52:17

Kombinaci Orlů chtěl od zakončovat Matuš, Smithovu branku ale minul.
Dnešní utkání sleduje 2387 diváků.

51:00

Parkonnen od modré minul.

50:20

Luciani to zkusil z ostrého úhlu, jeho střela ale nebyla nijak nebezpečná.

47:43

Bolzano právě vstřelilo branku!
Halász zamířil za branku, odkud chtěl rozehrát. Hráči Bolzana ho ale obrali o puk, a tak mohl VIKTOR SCHWEITZER bez problémů zakončovat do prázdné klece Znojma. Asistence: Anton Bernard.

0:4

Branky a nahrávky: 2. Kuparinen (Carozza), 11. Crenscenzi (Blunden), 20. Blunden (Creczenzi, Miceli), 48. Schweitzer (Bernard)

HC LERAM Orli Znojmo: Lassila (Halász) – Šnajnar, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Tejnor, McEachen, Bulín, Špaček – Kalus, Stretch, Luciani – Hlava, Braes, McPherson – Novák, Bartoš, Guman – Mrázek, Matuš, Němec.

HC Bolzano: Smith (Irving) – Nordlund, Mackenzie, Geiger, Campbell, Glira, Marchetti – Deluca, Findlay, Blunden – Miceli, Crescenzi, Insam – Carozza, Kuparinen, Brighenti – Schweitzer, Bernard, Frank.

Rozhodčí: Kincses, Zrnic – Hribar, Neméth