konec (1:1, 2:0, 0:1)

12.10.2018, 17:30 • ZS Chomutov • 9. kolo • David Panuška

Tipsport: 2.45 4.2 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:35

Sudí následně viděli šest domácích hráčů na ledě, a tak si hosté zahrají ještě jednu přesilovku. Dvouminutový trest odpyká útočník Pavel Klhůfek.

54:49

Boleslavští si následně po vhazování vybojovali přesilovku a mají šance zdramatizovat duel. Lukáš Vantuch je potrestán za nedovolené bránění.

40:41

Masi Marjamäki si následně počínal nedovoleně v útočném snažení a půjde si sednout na lavici hanby. Inkasuje dvě minut za nedovolené bránění.

38:08

Domácí celek hrál dlouho výhodu, kde bylo několik střel, ale ani jedna brankou neskončila. Pavol Skalický nicméně inkasuje dvě minuty za sekání.

32:18

Po zákroku před brankou inkasuje dvouminutový trest Vladimír Růžička, Mladá Boleslav si zahraje početní výhodu. Produktivní Pirát dostává dvě minuty podražení.

27:04

Ondřej Buchtela následně nestíhal a počínal si nedovoleně, přesilovku si tak zahrají také hokejisté Mladé Boleslavi. Mladý chomutovský bek inkasuje dvě minuty za podražení.

23:23

Hosté vyhodili a Jakub Orsava atakoval Štěpána Lukeše v brance. Hosté jdou do tří a domácí celek má velkou šanci skórovat.

22:50

Domácí celek si zahraje přesilovku. Jan Stránský byl u mantinelu dohrán a Lukáš Pabiška inkasuje hodně přísný trest.

17:50

Boleslav se ale může dostat zpátky do duelu. Bohumil Jank si za brankou Lukeše pomohl nedovoleně a dostává dvě minuty za držení.

16:07

Domácím akce před brankou nevyšla, ale nakonec si zahrají přesilovou hru. Tomáš Voráček fauloval mimo hru a následně protestoval. Dostává mimo dvou minut také osobní trest.

12:36

Ivan Huml se dostal do obrovské šance, kde se po otočce dostával do střely, ale branku nakonec minul. Následně dostal naprosto nepochopitelný trest za napadení...

01:50

Piráti nahodili do pásma, kde Gašper Krošelj podržel kotouč. Do menší rozmíšky se pustili Jan Stránský a Tomáš Voráček. Oba inkasují dvouminutové tresty.

3:2

Branky a nahrávky: 18. Knot (Duda, Vantuch), 25. Duda (V. Růžička, Knot), 31. Koblasa (J. Havel) – 15. Žejdl (Orsava, Hanzlík), 60. Orsava (Látal)

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Stezka) – Jank, Mrázek, Štich, Knot, Dietz, Buchtela, Valach – Duda, V. Růžička, Tomica – Marjamäki, Huml, Sklenář – J. Havel, Klhůfek, Koblasa – J. Stránský, Vantuch, A. Dlouhý.

BK Mladá Boleslav: Krošelj (28. Kantor) – Pláněk, Bernad, Hanzlík, J. Říha, T. Voráček, Kurka, Kotvan – Orsava, Žejdl, Šťastný – Vondrka, Klepiš, Pacovský – Skalický, P. Musil, Martin Procházka – Látal, Najman, Pabiška.

Rozhodčí: Šír, Svoboda – Ondráček, Špůr

Diváci: 3 522

01:50 CHM 2 J. Stránský, krosček
MBL 2 T. Voráček, hrubost
12:36 CHM 2 Huml, napadení
14:40 MBL 0:1 Žejdl (Orsava, Hanzlík)
16:07 MBL 2+10 T. Voráček, nedovolené bránění+nesportovní chování, odpyká Najman
17:16 CHM 1:1 Knot (Duda, Vantuch)
17:50 CHM 2 Jank, držení
22:50 MBL 2 Pabiška, nedovolené bránění
23:23 MBL 2 Orsava, nedovolené bránění brankáři
24:07 CHM 2:1 Duda (V. Růžička, Knot)
27:04 CHM 2 Buchtela, podrážení
27:04 MBL -Kantor +Krošelj (Střídání)
30:43 CHM 3:1 Koblasa (J. Havel)