12.10.2018, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 2.4 3.89 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Tatar (Montreal) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:38
Tři hvězdy utkání:
1. Jack Campbell (Los Angeles) 40 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Jeff Carter (Los Angeles) 1+2
3. Noah Juulsen (Montreal) 0+0
A máme tu konec! Ve třetí třetině se dokázal prosadit ještě Carter a upravil konečné skóre na 0:3. Hostující tým podruhé vynuloval Montreal a navázal tak na poslední vzájemný zápas, který skončil výhrou Kings 4:0. Hrdinou dnešního zápasu je rozhodně Jack Campbell, který předváděl fantastické zákroky, zároveň si dnes připsal svou první nulu v NHL! První bod v NHL si dnes připsal také Jaret Anderson-Dolan. Domácím se nedá vytknout snaha, vždyť vypálil hned 40x na branku soupeře, ale hostující tým byl dnes efektivnější a bere 2 body za výhru.
Střely po třetí třetině: Domácí – 40, Hosté – 29.

59:56

Habs vyhazují kotouč.

59:25

Phillip Danault vyhazuje kotouč.

59:05

King jsou s pukem ve třetině, Amadio vypálil od modré, Price zasahuje.

58:26

Montreal vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

58:02

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Charles Hudon – 2 min., nedovolené bránění).

57:10

Povedená střela Kempeho orazítkovala tyč!

56:30

Kings se usadili ve třetině domácích a obstřelují branku Price.

55:50

Max Domi počkal na modré čáře soupeře, dostal se za obranu, ale jeho pokus do horního rohu vykryl Campbell lapačkou!

54:59

Mete vypálil od mantinelu, jeho pokus minul branku.

53:08

Tatar minul kotouč před odkrytou brankou!

51:50

Domácí fanoušci se probudili a hlasitě povzbuzují muže v červených dresech.

50:59

50:59

50:59

Hostující trenér si bere Coache´s challenge a bude se zkoumat nedovolené bránění brankáři.Rozhodčí viděli na videu bránění ve hře brankáři a domácí tak stále čekají na první brankový zásah!

50:59

Rozhodčí celou situaci prozkoumávají na videu.

50:59

Canadiens právě dostali kotouč do branky, ale rozhodčí gól neznávají, protože těsně před gólem zazněl pískot rozhodčího.

50:30

Kings jsou ve třetině domácích s pukem a kombinují podél mantinelů.

49:59

Domácí nepolevují ve snaze vstřelit úvodní domácí gól,ale čas teď hraje proti nim.

49:04

49:04 Jeff CARTER - 0:3

49:04

Los Angeles právě vstřelilo branku!
A máme tu další gól hostujícího týmu! Domácí zažívají opravdu smolný zápas, Kings se po delší době dostali do třetiny a hned střílí gól! Jake Muzzin nepřesně nahrál na střed na JEFFA CARTERA, ten se nerozpakoval a skákavý kotouč napálil na branku. Price uviděl kotouč až ve vlastní síti. Asistence: Jake Muzzin, Alec Martinez

48:30

Byron přesprintoval obránce hostů a dostal se k zakončení backhandem, tento pokus hostujícímu muži v masce nenadělal vrásky.

48:00

Kings jsou po delší dobře ve třetině domácích.

47:40

Mete se natlačil s kotoučem před branku, ale Campbell mu kotouč vypíchl hokejkou!

47:24

Po střele Hudona se dostal k dorážce Peca a trefil tyč!

46:59

Nepřesný přechod hostujícího týmu do třetiny končí offsidem.

46:20

Puk za brankou Price vybojoval Petry a může tak založit útok domácích.

45:20

Xavier Ouellet vypálil z dobré pozice od pravého mantinelu, Campbell švihl lapačkou a připsal si další povedený zákrok.

45:10

Tyler Toffoli se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, Price si připisuje další zákrok!

44:53

Mete vypálil z dobré pozice, ale střela mířila pouze do středu branky.

44:20

Anže Kopitar si udělal prostor ke střela a vypálil na druhou tyč, Price zasahuje betonem!

43:30

Habs se usadili ve třetině soupeře, ale nedokáží si vytvořit větší šanci ke skórování.

42:20

Petrymu sjel kotouč a Pearson se hnal do šance,ale Price byl znovu přesný!

41:30

Kovalčuk vypálil z kruhu pro vhazování, povedený zákrok Price, který tak stále drží naděje Habs!

41:10

Nepovedený přechod do útoku domácích. Rozhodčí píská offside.

40:50

Mike Reilly vypálil od modré, jeho střela prosvištěla nad brankou soupeře.

40:40

Jonathan Drouin vypálil od levého mantinelu, jeho dělovku kryje Cambpell.

40:01

Úvodní buly pro domácí tým.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu, ve které jsme se gólu nedočkali. Domácím se nedá upřít snaha vstřelit první branku v domácí hale, ale Jack Campbell dnes hraje skvělý zápas! Habs si v závěru třetiny vytvořili velký tlak a dočkali se tak 3 početních výhod, minutu z poslední z nich si přenesou do posledního dějství.
Střely po druhé třetině: Domácí – 26, Hosté – 16.
Třetí třetina začne přibližně v 3:46.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:58

Artturi Lehkonen se dostal ke střele ze středu hřiště, ale jeho jedovatá střela minula branku.

39:45

Další obrovská šance pro domácí,ale hostující brankář předvedl další povedený zákrok proti několika pokusům!

39:10

Habs kombinují ve třetině soupeře.

38:50

Třetí přesilová hra v krátkém časovém sledu, Habs mají jedinečnou možnost vrátit se do zápasu!

38:50

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tanner Pearson – 2 min., hrubost).

38:20

Noah Juulsen rybičkou odzbrojil Lewise, který se řítil sám na branku!

37:50

Domácí nevyužili ani třetí přesilovou hru a stav je stále 0:2!

37:30

Kotouč ve třetině Habs, a přesilová hra se chýlí ke konci.

36:50

Andrew Shaw dorážel z brankoviště, ale Campbell znovu parádně zasáhl! Byl to již jeho 25. zákrok v tomto zápase!

36:25

Dion Phaneuf vyhazuje kotouč ze třetiny.

36:19

Tomáš Tatar trefuje tyč!

36:00

Habs mají další příležitost využít přesilovou hru a vrátit se do zápasu.

35:40

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., hrubost).

35:20

Jesperi Kotkaniemi dostal skákavou nahrávku, kterou nedokázal využít! Následně se ke střele z bezprostřední blízkosti dostal jeden z domácích hráčů, ale Campbell ho vychytal!

34:30

Nahrávku Armii vystihl protihráč a Kings se konečně osvobozují.

33:59

Střela Tatara z jedničky minula branku.

33:35

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., nedovolené bránění).

33:20

Kings se po delší době dostali s kotoučem do třetiny domácích.

32:50

Alex Iafallo vypálil z jedničky ze středu hřiště, ale trefil pouze stojícího Hudona.

31:50

Noah Juulsen vypálil od pravého mantinelu, hostující brankář znovu zasahuje. Habs postupně zvyšují otáčky a Campbell má plné ruce a nohy práce!

31:10

Jordie Benn vypálil dělovku od modré, jeho pokus mířil na druhou tyč Campbell znovu bezchybný!

30:40

Byron ztratil kotouč a Habs musí vyklidit útočnou třetinu.

30:10

Ilja Kovalčuk potáhl kotouč na střed a vypálil, jeho přízemní pokus Price kryje.

29:50

Byron znovu tečoval střelu od modré, hostující brankář si poradil i tentokrát.

29:40

Byron tečoval střelu od modré, Campbell zasáhl s pořádnou porcí štěstí!

29:20

Peca nahazuje kotouč ze středního pásma.

28:10

Lehkonen a Armia se srazili a kotouč zůstal volný pro Kings.

27:40

Zblokovaná střela Kotkaniemiho skončila za brankou.

27:20

Mete dobře přečetl rozehrávku soupeře a vypíchl kotouč.

26:45

Benn je zpátky na ledě, Canadiens zvládli i druhé oslabení.

26:20

Habs vyhazují kotouč přes všechny čáry.

26:00

Habs kombinují s kotoučem ve středním pásmu.

25:40

Ilja Kovalčuk vypálil z jedničky od mantinelu, ale jeho pokus Price kryje.

25:20

Noah Juulsen skočil do střely soupeře ze středu hřiště a Price mu může poděkovat!

24:42

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordie Benn – 2 min., krosček).

24:10

Max Domi se protlačil ke koncovce, ale jeho pokus backhandem nebyl příliš nebezpečný.

23:30

Nepovedená rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

23:00

Price chytil střelu, která mířila do odkryté klece! Důležitý zákrok domácího brankáře!

22:40

Matthew Peca se vytočil s kotoučem na střed hřiště, ale jeho střela zápěstím prosvištěla kolem tyče!

21:30

Střelu Petryho od modré ztečoval jeden z hostujících hráčů do ochranné sítě.

21:05

Tyler Toffoli vypálil přízemní ránu z pravé strany, Price si připisuje první povedený zákrok této třetiny.

20:30

Victor Mete vypálil od mantinelu, jeho pokus skončil v rohu kluziště.

20:01

20:01

A máme tu konec první třetiny. Domácí vstoupili do třetiny lépe, když si vynutili početní výhodu, ale inkasovali ihned po jejím vypršení, když se prosadil Kempe. Habs byli i nadále aktivnějším týmem, ale po dalším zaváhání za brankou Price se prosadil Amadio a Kings se dostali do dvoubrankového vedení. Ve zbytku třetiny byla hra vyrovnaná, domácí hráči pálé ze všech pozic, ale Campbell je zatím bezchybný.
Střely po první třetině: Domácí – 14, Hosté – 9.
Druhá třetina začne přibližně v 2:48.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:40

Střela Petryho prosvištěla kolem branky Campbella, který nic neviděl.

19:01

Brendan Gallagher vypálil z otočky před brankou,ale jeho pokus zblokoval hostující obránce!

18:05

Habs s kotoučem v útočné třetině, Xavier Ouellet vypálil od modré, jeho pokus minul branku.

16:40

Jesperi Kotkaniemi znovu vypálil, i tentokrát skončil kotouč v lapačce hostujícího brankáře.

15:40

Reilly nezpracoval nahrávku na modré a musel pořádně přidat aby zastavil rozjetého Toffoliho!

14:40

Charles Hudon tečoval střelu od modré, hostující brankář se štěstím zasáhl.

14:30

Jesperi Kotkaniemi vypálil tahem z dobré pozice, jeho střela do horní poloviny branky skončila v lapačce Campbella!

13:59

Tyler Toffoli obtěžuje Meteho při rozehrávce, ale domácí oblíbenec si s rozehrávkou poradil.

13:20

Na kotouči jsou teď spíše hostující hráči, kteří ho nahazují na branku soupeře.

12:40

Adrian Kempe nahazuje kotouč na branku, Price vykopává.

12:03

Habs jsou znovu v útočné třetině a i přes další inkasovaný gól pokračují v aktivní hře.

11:32

11:32 Michael AMADIO - 0:2

11:32

Hostující tým se z ničeho nic dostává do dvoubrankového vedení! Habs ztratili kotouč za brankou, kde ho sebral Jaret Anderson-Dolan, který ho předložil před branku volnému MICHAELU AMADIOVI, který přesnou střelou na druhou tyč překonal bezmocného Price! Asistece: Jaret Anderson-Dolan, Jeff Carter

10:20

Price zneškodňoval vysoký puk, když ho odrazil těsně před sebe. Těsně před volným Carterem odpálil kotouč domácí obránce!

09:50

Habs se usadili ve třetině soupeře a kombinují podél mantinelu.

09:30

Paul LaDue vypálil od modré, jeho tečovanou střelu vykopl Price do rohu.

08:20

Tomáš Tatar se dostal do samostatného úniku,ale střelu mu zneškodnil hostující hráč! To byl již druhý hraniční zákrok, který hostujícímu týmu prošel bez trestu.

07:57

Kotkaniemi je zpět na ledě, parádní práce od speciálního týmu Habs.

07:40

Kings se nemohou usadit ve třetině.

07:20

Matthew Peca se krásně obtočil kolem blokujícího hráče a vyhodil kotouč přes všechny čáry.

06:30

Habs mají kotouč na svých hokejkách a vyhazují ho až ke Campbellovi.

06:11

Mike Reilly se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, ale jeho backhandové zakončení minulo branku!

05:46

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jesperi Kotkaniemi – 2 min., hákování).

03:56

03:56 Adrian KEMPE - 0:1

03:56

Tak to je studená sprcha pro domácí! Habs ztratili kotouč v útočné třetině, na led naskočil z trestné lavice ANDRIAN KEMPE, který se dostal do přečíslení 2 na 1, které vyřešil střelou na první tyč. Price nestihl zareagovat a první střela na branku Habs tak končí gólem. Asisntece: Tyler Toffoli, Jeff Carter.

03:45

Kotouč proskákal brankovištěm,ale zamířil do rohu.

03:20

Shaw byl tvrdě poslán do mantinelu a celá hala se dožadovala 2 minutového vyloučení, ale rozhodčí zůstali klidní.

02:45

Kings vyhazují kotouč.

02:40

Habs kombinují ve třetině, Petry vypálil od modré, ale Campbell na střelu viděl a ukryl kotouč.

02:00

Hostující tým vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

01:44

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., sekání).

01:07

Jesperi Kotkaniemi si připisuje střelu, hostující brankář zasahuje betonem.

00:15

Mike Reilly nahazuje kotouč na branku, Campbell si připisuje lehký zákrok lapačkou.

00:01

Úvodní buly pro hostující tým.

00:01

Obě hymny máme za sebou a zápas může odstartovat!
Shea Weber naskočil jako poslední na led s pochodní a symbolicky zapálil hrací plochu, Bell Center propukl v oheň a domácí fanoušci skandují "Go Habs Go!".
V Bell Centre jsou nyní představování minulý hráči Habs, kteří získali v roce 1993 Stanley Cup. Za malou chvíli se nám představí letošní kádr Canadiens a vše bude připraveno k zahájení zápasu.
Domácí premiéru dnes zažije hned 6 domácích hráčů! Joel Armia, Max Domi, Jesperi Kotkaniemi, Matthew Peca, Tomáš Tatar a Xavier Ouellet!

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Mete, Juulsen, Reilly, Jo. Benn, Ouellet – Gallagher, Danault, Tatar – Lehkonen, Domi, Byron – Armia, Kotkaniemi, Drouin – A. Shaw, Peca, Hudon.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Budaj) – Doughty (A), Forbort, Martinez, Muzzin, LaDue, Phaneuf – Kovalčuk, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, Kempe, Pearson – Amadio, J. Carter (A), Anderson-Dolan – Lewis, N. Thompson, Clifford.

Rozhodčí: Meier, Skilliter – Smith, Driscoll.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Montreal Canadiens
Montreal se dnes dočká domácí premiéry. Kanadský celek má za sebou po povedené přípravě 2 zápasy, ve kterých si připsal 3 body. V úvodním zápase poměřili Habs síly s Torontem, kterému podlehli 2:3 v prodloužení. V minulém kole pokrčoval Montreal v dobré hře a připsal si výhru 5:1 proti Pittsburgu. Tomáš Plekanec zůstává v úvodu nového ročníku pouze v pozici zdravého náhradníka a obránci Sklenička a Moravčík nyní působí na farmě. Československou stopu v tomto týmu nadále drží Tomáš Tatar, který přišel v letním přestupovém období.
V tabulce Východní konference najdeme Habs na 9. místě.
Nejproduktivnější hráči
1. Byron – 2 + 2
2. Lehkonen – 1 + 2
3. Domi – 0 + 3
Los Angeles Kings
Králové za sebou mají 3 zápasy v této sezóně, když se jim podařilo získat 3 body. V prvním zápase nového ročníku si připsali porážku 2:3 v prodloužení se San Jose. Ve druhém kole se hostům podařilo naplno bodovat, když porazili Detroit 4:2. Naopak v minulém kole Kings podlehli Jets 1:2. Jediným úspěšným střelcem v tomto zápase byl Kovalčuk, který se po delší přestávce vrátil do NHL. V tabulce Západní konference najdeme Angeles na 9. místě.
1. Iafallo – 2 + 2
2. Kovalčuk – 1 + 2
3. Toffoli – 1 + 2
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Montreal Canadiens – Los Angeles Kings
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

0:3

Branky a nahrávky: 4. Kempe (Toffoli, J. Carter), 12. Amadio (Anderson-Dolan, J. Carter), 50. J. Carter (Muzzin, Martinez)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Mete, Juulsen, Reilly, Jo. Benn, Ouellet – Gallagher (A), Danault, Tatar – Lehkonen, Domi, Byron (A) – Armia, Kotkaniemi, Drouin – A. Shaw, Peca, Hudon.

Rozhodčí: Meier, Skilliter – Smith, Driscoll

Diváci: 21,302

01:44 LAK 2 Kempe, sekání
03:56 LAK 0:1 Kempe (Toffoli, J. Carter)
05:46 MTL 2 Kotkaniemi, hákování
11:32 LAK 0:2 Amadio (Anderson-Dolan, J. Carter)
24:42 MTL 2 Jo. Benn, krosček