2:3
po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
11.10.2018, 18:00 • Nagorny Arena • David Suchý
Tipsport: 1.88 4.1 3.47 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.88 - 4.1 - 3.47
Torpedo Nižnij Novgorod – HK Soči
2:3
po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 17. Sabolič (Miele, Setdikov), 43. Žafjarov – 37. R. Rosén (Archipov), 40. Kapustin, 63. R. Rosén (Auvitu, O'Dell)
Karty:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Tichomirov (D. Kostin) – Orlov, Barancev (A), Holm, Sergijenko, Korobov, Volčenkov, Rodionyčev – Varnakov (C), Galuzin (A), Paršin – Miele, Sabolič, Setdikov – Šenfeld, Makarenko, Žafjarov – Verjajev, D. Iljin, Urakov.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Šikin (Barulin) – Ščitov (C), Jokipakka, D. Musin, Auvitu, K. Vorobjov, Rykov, Alexandrov – Archipov, R. Rosén, O'Dell – Šmeljov, Collins (A), Polunin – Bočarov, Chlopotov, Mosaljov (A) – Starkov, Točickij, Kapustin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cyplakov, Gusev – Šadrin, Smirnov
Diváci:
1. třetina | ||||
11:52 | SOC | 2 | K. Vorobjov, podrážení | |
16:11 | NNO | 1:0 | Sabolič (Miele, Setdikov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:56 | NNO | 2 | Holm, držení | |
28:09 | SOC | 2 HL | příliš mnoho hráčů | |
32:04 | NNO | 2 | Miele, hrubost | |
SOC | 2 | Ščitov, hrubost | ||
33:45 | SOC | 2 | Rykov, nedovolené bránění | |
36:23 | SOC | 1:1 | R. Rosén (Archipov) | |
38:20 | NNO | 2 | Sergijenko, nedovolené bránění | |
39:08 | SOC | 1:2 | Kapustin | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:37 | NNO | 2:2 | Žafjarov | |
52:06 | NNO | 2 | Verjajev, hákování | |
57:25 | SOC | 2 | R. Rosén, nedovolené bránění | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:45 | NNO | 2 | Galuzin, sekání | |
62:07 | SOC | 2:3 | R. Rosén (Auvitu, O'Dell) | |
po prodl. |
Liberec – Jihlava 16:00 4:1
Kobra – PZ Kladno • po prodl. 16:00 2:1
Vítkovice – Warriors Brno 17:00 13:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
Plzeň – Třemošná 17:00 4:0
HC Litvínov – Slavia 17:00 2:5
Mountfield HK – Žďár n/S 17:30 8:0
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 17:30 5:3
Č. Budějovice – Kometa Brno 17:30 4:14
Chomutov – K. Vary • po prodl. 17:30 4:3
Sparta – Kladno 17:30 2:4
Havířov – Třinec 17:45 5:0
Tábor – Pardubice 18:00 3:6
Olomouc – Vsetín 18:00 6:4
Přerov – HK MD Šumperk 18:45 5:2
Střely na branku – 27:40.
Zblokované střely – 16:14.
Vyloučení – 5:5.
Využití přesilovek 0/5 – 1/5.
Vhazování – 32:39. (20:35:03)
62:07
Asistence: Yohann Auvitu, Eric O'Dell.
61:22
60:45
60:45
60:01
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
60:00
59:15
58:15
57:25
57:24
57:22
56:43
55:25
54:04
53:23