Tipsport: 2.08 3.66 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Filip Zadina (DET) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:32
Libor Šulák (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 21:02
Martin Bakoš (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 10:24
David Krejčí (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:08
Zdeno Chára (BOS) 0+1, 3 střely, čas na ledě 19:23
Peter Cehlárik (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:25 (04:29:53)
Tři hvězdy utkání:

1. Jevgenij Svečnikov (DET) 1+0
2. Steven Kampfer (BOS) 0+2
3. Lee Stempniak (BOS) 0+2
Detroit odehrál proti Bostonu v zápase dvou týmů z Originální šestky slušné utkání, a přestože promarnil ve třetí části dvoubrankové vedení, v prodloužení rozhodl o výhře Red Wings útočník Jevgenij Svečnikov. Skvělý zápas odehrál v domácím dresu český útočník Filip Zadina, který otevřel skóre v přesilové hře. Konečné skóre. Detroit Red Wings 4 Boston Bruins 3.

61:42

Detroit právě vstřelil branku!
JEVGENIJ SVEČNIKOV si najel před bránou na přihrávku Lukea Glendeninga a z blízkosti překonal Zanea McIntyrea! Detroit vítězí po prodloužení 4:3 a zůstává v přípravě stoprocentní. Asistence: Luke Glendening.

61:28

Libor Šulák se ocitl u levé tyče ve slibné brankové příležitosti, jenže bránu Bostonu z blízkosti minul!

60:49

Dennis Cholowski v levém kruhu vypálil s příklepem a Zane McIntyre první střelu prodloužení vyrazil.

60:01

Zápas dvou týmů z Originální šestky během šedesáti minut vítěze nepřinesl, a tak nás čeká prodloužení. Po třetí třetině. Detroit Red Wings 3 Boston Bruins 3.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:30

Joseph Veleno mohl rozhodnout v závěru zápasu v oslabení, jeho pokus z vrcholu levého kruhu ale minul bránu a Zane McIntyre zasahovat nemusel.

56:16

Zdeno Chára v prostoru mezi pravým kruhem a modrou čárou napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která Jimmyho Howarda pořádně štípla, puk ale dokázal vyrazit mimo.

56:00

Peter Cehlárik dvakrát prudce vypálil a vzápětí na levém křídle také Zdeno Chára, Jimmy Howard ale všechny tři střely slovenských hokejistů zneškodnil a podržel tým!

54:47

Michael Rasmussen byl navíc vyloučen za držení, takže Boston bude pokračovat v početní převaze!

54:47

Bruins právě vstřelili branku!
AXEL ANDERSSON se prosazuje po přihrávce Zdena Cháry a během přesilové hry vyrovnává na 3:3! Poslední vyloučení přišlo Red Wings hodně draho a utkání spěje k prodloužení. Asistence: Zdeno Chára a Lee Stempniak.

54:00

Peter Cehlárik vzápětí vystřelil na vrcholu levého kruhu, jeho pokus ale pro změnu bránu Red Wings minul.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Zadina (Kronwall, Veleno), 18. Cholowski (Nyquist, McIlrath), 41. Saarijarvi (Rasmussen, Glendening), 62. Svečnikov (Glendening) – 7. Hughes (Kampfer, Stempniak), 45. Winnik (Bakoš, Kampfer), 55. Andersson (Chára, Stempniak)

Detroit Red Wings: Howard (Sateri) – Kronwall (A), Saarijarvi, Šulák, Hicketts, Cholowski, McIlrath – Nyquist (A), Veleno, Zadina – Rasmussen, Glendening (A), Helm – Smith, Turgeon, Svečnikov – Terry, Camper, Witkowski. Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Boston Bruins: McIntyre (Vladař) – Chára (C), Andersson, Johansson, Kampfer, Lauzon, Goloubef – Cehlárik, Krejčí (A), Heinen (A) – Hughes, Cave, Stempniak – Bakoš, Winnik, McNeil – Blidh, Pond, Senyshyn. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Jon McIsaac. Čároví: Mark Shewchyk, Andrew Smith

Diváci: 16855

01:13 BOS 2 Johansson, držení
02:32 DET 1:0 Zadina (Kronwall, Veleno)
03:04 DET 2 Svečnikov, hákování
07:00 BOS 1:1 Hughes (Kampfer, Stempniak)