Mistrovství světa mužů

Polsko – Francie

1:3

konec (15:25, 18:25, 23:25)

22.09.2018, 19:40 • Palace of Culture and Sports, Varna, Bulharsko • Skupina H • Šimon Albrecht

Tipsport: 2.69 1.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Franci začala zápas ve velkém stylu. První dva sety vyhrála absolutně s přehledem a Polsko jenom hrálo druhou notu. Ve třetím setu se Polsko ukázalo, tak jak to umí a nakonec po velkém boji urvalo set. V tom čtvrtém setu nakonec Poláci padli, ačkoliv první část setu zvládli na jedničku. Musíme podotknout, že Franice zvítězila zaslouženě a též zdůraznit, že i Polsko bylo důstojným soupeřem. (21:35:27)

18:25

Čtvrtý set skončil.

18:25

Francie zaslouženě vítězí! Poslední smeč Polska končí až za autovou čárou!

18:24

Dlouhý Kurkův servis zajišťuje Francii nespočet Setpointů.

18:23

Poláci se zásluhou kapitána ještě trochu drží.

17:23

Jak se říká: Two points to go! Neboli dva body chybí Francii k vítězství.

17:22

Kochanowski poslal smeč na střed hřiště.

16:22

Konarski sic snížil, ale Tillie se předvedl přesným blokem.

15:21

Omlouvám se, ale měl jsem technické problémy s onlajnem. Francie znovu přebrala otěže a odskočila svému soupeři: vypadá to, že si vítězství již nenechá vzít.

12:16

Polsko snižuje.

11:16

Tentokrát Francie vstupuje do třetí části setu ve velice výhodné pozici.

11:15

Ngapeth je v posledních minutách nenahraditelným hráčem.

11:14

Polsko snižuje. Bieniek hned poslal míč těsně nad síti do zadní části hřiště.

10:14

Francie je znovu na koni. Delší rozehru znovu rozsekl Ngapeth, musí se však pochválit i hra ostatních hráčů v poli, kteří vybírali těžké smeče soupeře.