Extraliga dorostu

HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno

2:3

po prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

22.09.2018, 12:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda))

Konec zápasu. (14:29:50)

63:32

Kometa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Kometa vítězí v tomto zápase, když rozhodující branku zaznamenal v prodloužení PATRIK FAJMON! Asistence: Adam Horký a Alex Sever.

60:01

V Pardubicích se bude celé utkání za stavu 2:2 prodlužovat.

60:00

58:17

Hosté se provinili hrou v šesti a čeká je perná chvilka. Domácí totiž budou hrát přesilovou hru. Trest odpyká Alex Sever.

54:37

Je vyrovnáno! IVO SEDLÁČEK necelých šest minut před koncem třetí třetiny dává zápasu nerozhodný průbězný výsledek. Asistence: Patrik Fajmon.

50:54

Domácí tým se bude bránit přesilovce soupeře, dvě minuty za vysokou hůl dostává František Formánek.

49:57

47:57

Hosté míří do čtyř po faulu Jakuba Brabence. Ten dostává dvě minuty za faul loktem.

40:01

Ve druhé třetině se nám sice skóre hnulo, ale i nadále jsou domácí hráči ve vedení o jednu branku. Nejprve jejich náskok zvýšil Herčík, chvíli po polovině utkání se prosadil brněnský Sedláček.

40:00

36:13

Z tresty se ve druhé třetině nešetří, teď zase otevřená vrátka k trestné lavici Komety. Dvě minuty za krosček dostává Viktor Běhůnek.

34:11

32:50

Osobní trest dostává hostující obránce Stanislav Svozil, který za nesportovní chování inkasoval od hlavního rozhodčího trest ve výši 10 minut.

32:11

A další problém pro Pardubice. Ondřej Chabada obdržel dvě minuty za držení.

30:38

A Kometa opravdu snižuje, byť již po konci přesilové hry! Souhru Brabence se Svozilem zakončil IVO SEDLÁČEK, pro kterého je to již pátý zásah v této sezóně. Asistence: Jakub Brabenec a Stanislav Svozil.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Půlpán, 27. Herčík (Kloz) – 31. Sedláček (Brabenec, Svozil), 55. Sedláček (Fajmon), 64. Fajmon (Horký, Sever)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Ševčík) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Chabada, Hebek, Červenka – Paleček, Koudelka, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka

HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík, Svozil – Brabenec, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak

Rozhodčí: Pokorný – Berger, Křivohlavý

01:01 KOM 2 Horký, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
14:33 PCE 2 Štetka, hákování
17:45 KOM 2 Svozil, nedovolené bránění
19:18 PCE 1:0 Půlpán
26:03 PCE 2:0 Herčík (Kloz)
27:16 PCE 2 Vašíček, hákování
30:38 KOM 2:1 Sedláček (Brabenec, Svozil)