5:2

konec (2:0, 1:1, 2:1 - N 0:1)

22.09.2018, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina B • Klára Petrásková

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný sobotní večer a u dalších přenosů z juniorského hokeje se těším na počtenou. (18:16:57)
Utkání je definitivně u konce. Načali ho lépe domácí, kteří už po první třetině vedli 2:0. Hostům se sice podařilo snížit, nicméně další tři hradecké branky definitivně rozhodly o východočeské výhře 5:2. V nadstavbě měli Lvi k dispozici přesilovku, vytvořili ale chybu, kterou Havlíčkobrodští potrestali gólem. Čtvrtý bod tak pod Bílou věží nezůstal, nýbrž putuje do Havlíčkova Brodu.

64:30

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Východočeši vyrobili v obraně chybu, kterou hosté potrestali gólem! RADIM PEJCHAL se rozjel sám na brankáře a svižným pokusem poslal kotouč mezi betony domácího gólmana do sítě. Bonusový čtvrtý bod tak putuje do Kotliny! Asistence: Tomáš Kohout, Pavel Vaňous.

64:21

Hosté dostali puk do střední třetiny, Hradec musí začít znova.

63:34

Východočeši parádně vyšachovali brodskou obranu, zakončující Kryštof Lang ale minul úplně prázdnou klec!

63:00

I v prodloužení se dočkáme přesilové hry, a to v podání Mountfieldu. Za podrážení je potrestán Štěpán Dudycha, početní výhoda začne hned po hradeckém time-outu.

62:40

Ten ale domácím nevyšel, zastavilo je totiž ofsajdové postavení.

62:17

Hradečtí odvezli puk z útočného pásma, aby v klidu vystřídali a mohli zahájit další útok.

61:33

Jaroslav Kašpar obkroužil útočné pásmo a poté z mezikruží zakončoval bekhendem, minul ale branku.

60:32

Ani na druhé straně se ale hostům nedařilo, taktéž o hrací předmět přišli.

60:20

Tadeáše Pinkase připravil o puk soupeř, z prvního hradeckého útoku tak nic nebylo.

60:01

Je to tak, třetí třetina již nic zajímavého nepřinesla, tři body za výhru v základní hrací době berou po výsledku 5:2 Lvi. Ještě nás ale čeká nadstavbové prodloužení, které začne za několik málo okamžiků.

59:51

Vojtěch Síla dostal kotouč z pásma a ujíždí na druhý konec kluziště, ve třetí části už se zřejmě nic nestane.

59:14

Před Adamem Dvořákem byla odkrytá část brány, brodský hokejista ale byl příliš z úhlu a bránu jen přestřelil!

58:54

Teď už jsou Hradečtí ve čtyřech, hosté se ale pořád drží v útoku.

5:2

Branky a nahrávky: 14. Sklenář (Poppel), 18. Poppel (Kukla, Sklenář), 33. Síla (Kukla, Sklenář), 41. Sklenář (Kukla), 49. Kašpar (Janda) – 26. Cachnín (Dudycha, Tecl), 55. Petržilka (Cachnín, Dudycha), 65. Pejchal (Kohout, Vaňous)

Mountfield HK: D. Dvořák (Ševců) – Řehák, Kukla "C", Voňka, Perička, Pěnčík, Kynčl, Kuboš – Sklenář, Jakubec, Ďuriš, T. Pinkas, Hrabčák, Kašpar, Síla, Lang, Janda, Poppel.

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský) – A. Dvořák, Pejchal, Adam, Vacík, Krejčí, Dudycha – Klofáč, Vaňous, Petržilka, Kohout, Kopic, Tecl "C", Hromádka, Fiala, Pokorný, Cachnín, Košťál.

Rozhodčí: Pilný – Marek, Špringl

08:45 HBR 2 Krejčí, sekání
13:16 HKM 1:0 Sklenář (Poppel)
14:02 HKM 2 Síla, nedovolené bránění
16:35 HBR 2 Pejchal, podrážení
17:01 HKM 2:0 Poppel (Kukla, Sklenář)