1:3
konec (1:2, 0:0, 0:1)
22.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 6. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)
Tipsport: 1.45 5.2 5.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.45 - 5.2 - 5.0
HC Dukla Jihlava – AZ Havířov
1:3
konec (1:2, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 20. Dostálek (Kajínek, Zeman) – 8. Pořízek (Gřeš), 12. Rehuš (Houdek, Holec), 46. R. Veselý (Rehuš, Dujsík)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dukla Jihlava:
Lundström (Brož) – J. Pohl, Kajínek (A), D. Váňa, Suchánek, Štebih, Štindl, Mareš – Dostálek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Skořepa (A), Pekr – Harkabus, Osmík, Hrníčko – Půža, D. Čermák.
Náhradníci:
Trenér:
AZ Havířov:
Bláha (Matoušek) – Chroboček, Matai, Luža, Houdek, Mrowiec, Dujsík – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Holec – Macuh, Cihlář, Bambula.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Souček, Ondráček – Štola, Beneš
Diváci: 1 972
1. třetina | ||||
02:34 | JIH | 2 | Harkabus, podrážení | |
07:47 | HAV | 0:1 | Pořízek (Gřeš) | |
11:14 | JIH | 2 | Suchánek, pozdní dohrání | |
11:22 | HAV | 0:2 | Rehuš (Houdek, Holec) | |
15:10 | HAV | 2 | Houdek, držení | |
18:01 | HAV | 2 | Chroboček, sekání | |
19:59 | JIH | 1:2 | Dostálek (Kajínek, Zeman) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:31 | JIH | 2 | Štindl, nedovolené bránění | |
25:01 | HAV | 2 | Pořízek, podrážení | |
29:05 | HAV | 2 | Matai, sekání | |
31:19 | JIH | 2 | Hrníčko, držení | |
33:59 | HAV | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká R. Veselý | |
HAV | 2 HL | nesportovní chování, odpyká Bambula | ||
34:59 | JIH | 2 | Suchánek, sekání | |
36:22 | HAV | 2 | Dujsík, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:59 | HAV | 1:3 | R. Veselý (Rehuš, Dujsík) | |
48:12 | HAV | 2 | Dujsík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Konec |
Přerov – Vítkovice 12:00 0:3
Slavia – Chomutov 12:00 2:5
Kladno – HC Litvínov 12:00 2:5
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 3:4
Havířov – Třinec 14:00 2:7
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 16:00 5:2
Sparta – Liberec 16:00 4:6
Pardubice – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Plzeň – K. Vary • po prodl. 16:00 2:3
Kometa Brno – Jihlava 17:00 4:1
Salzburg – Olomouc 17:40 5:6
Olomouc – Technika Brno 11:30 3:5
Pardubice – Kometa Brno • po prodl. 12:00 2:3
Mountfield HK – Č. Budějovice 12:00 8:2
Vsetín – Třinec 12:00 4:3
Plzeň – Sparta 12:00 3:2
HC Litvínov – Chomutov 12:00 1:2
Vítkovice – Havířov 13:00 2:4
Tábor – Jihlava 13:30 2:5
Warriors Brno – HK MD Šumperk 15:00 2:1
Zlín – Přerov 15:00 5:2
Třemošná – K. Vary 15:00 0:7
PZ Kladno – Kladno 15:30 0:8
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 8:0
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 17:00 1:4
Kobra – Slavia 17:00 0:5
59:41
59:25
59:05
58:04
57:18
56:46
56:02
55:50
55:32
54:57
54:30
53:12
52:55
51:13
50:52