2:3

konec (0:2)

22.09.2018, 15:30 • 8. kolo • Petr Peleška (@PetrPeleska)

Tipsport: 2.64 3.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání mezi domácím Dolním Benešovem a hosty z Vyškova. V prvním poločase byl jednoznačně lepším celkem ten hostující, který domácí do ničeho nepustil a navíc vstřelil dvě branky. Na začátku druhého poločasu se nechal zbytečně vykartovat hostující Michal Jeřábek, a tak hosté museli dohrávat o deseti. I přes to se dokázali hosté prosadit a navýšit své vedení na tři branky. Hráči Dolního Benešova dokázali do konce zápasu vstřelit ještě dvě branky, ovšem na víc se nezmohli. Všechny tři body si s sebou odváží tým Vyškova. (17:44:27)

90+3

90+3

90+3. LABUDA - 2:3

90+3

Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Domácím se nakonec podařilo ještě vstřelit kontaktní branku! Střelcem branky se stal FILIP LABUDA – 2:3!

90+1

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází O. Vintr, přichází Novotný.

90

Vypadá to, že se nám dnes již skóre nezmění a hostující Vyškov si z Dolního Benešova odveze všechny tři body.

89

Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Rubý, přichází Skroch.

86

Hostující brankář byl však bez práce, jelikož se domácí do zakončení nedostali.

85

Domácí v závěrečných minutách tlačí svého soupeře. Momentálně budou mít výhodu rohového kopu.

82

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Látal.

81

Domácí momentálně zakončili, ovšem branku netrefili. Odkopávat bude tím pádem od své branky brankář hostujícího mužstva Kunický.

77

Žlutou kartu obdržel kapitán domácího týmu Tomáš Moravec.

76

Domácí kombinují zejména ve středu hřiště, ovšem před pokutové území Vyškova se dostávají jen sporadicky. Taktika Vyškova do konce je jasná – neinkasovat a podržet svého soupeře daleko od své branky.

72

Momentálně je na balonu domácí tým, který se snaží vymyslet něco směrem dopředu.

65

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Dovhanyuk.

65

Ačkoliv domácí dokázali snížit, tak stále prohrávají o dvě branky. Uvidíme, jestli se jim ještě něco povede udělat s výsledkem.

61

61. GEBAUER - 1:3

61

Domácí snižují na rozdíl dvou branek. Střelcem branky se stal TOMÁŠ GEBAUER – 1:3!

56

Hra se nám trochu vyrovnala. Domácí Dolní Benešov nehraje již tak pasivně a snaží se vstřelit kontaktní branku, ovšem to se mu zatím nepodařilo.