3:0

konec (3:0)

16.09.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • 9. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.25 5.0 9.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že v deviatom kole druhej futbalovej ligy zvíťazil MŠK Žilina B nad ŠK Odeva Lipany 3:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám krásny zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:19:32)

90+1

90

Záver zápasu už sa len dohráva, Žilinčania držia loptu na svojich kopačkách.

89

V druhom polčase sa bude nadstavovať minimálne 1 minúta.

88

Jemný center za obranu hostí pre Valla bol však pridlhý, lopta končí v moci Petra Bartoša.

87

Petráš bol tentoraz zapojený do rozohrávky svojho tímu, hru výborne preniesol na Kristiána Valla, ktorý ťahá Žilinu okamžite dopredu.

86

Domáci pokračujú v ofenzíve, no ďalšia ich strela končí vedľa Bartošovej bránky.

85

85. Vallo (ZIN), Bartoš (LIP)

85

Ďalšia výborná akcia Žiliny, Kristián Vallo to tentoraz skúsil technicky približne z 20 metrov, Peter Bartoš ale bravúrne podržal svoj tím.

84

V závere polčasu sú ešte domáci futbalisti aktívnejší smerom dopredu, na hosťoch už badať známky únavy.

83

Loptu znovu zatočil Adam Kopas, tentoraz však jeho strela končí nad bránkou Petra Bartoša.

82

Petráš dlhým výkopom našiel Petráka, ktorý posunul loptu Vallovi. Po faule je z toho napokon priamy kop Žiliny z dobrej pozície.

81

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, stav zápasu je stále 3:0.

80

Po rohovom kope ostali Žilinčania pred Bartošom, no strelecky ho ohroziť nedokázali.

79

79. Myslovič (ZIN), Bartoš (LIP)

79

Ďalšia výborná akcia Žiliny, tentoraz dostal výbornú prihrávku do stredu šestnástky Patrik Myslovič, no jeho delovku Peter Bartoš bravúrne vytlačil na rohový kop!

77

Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Vysočan, prichádza Krafčík.