KHL

Red Star Kunlun – Dinamo Riga

2:4

konec (0:3, 2:1, 0:0)

16.09.2018, 09:00 • Feiyang Ice Skating Center, Šanghaj • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.23 3.87 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a u dalších hokejových přenosů se těším na počtenou! (11:46:58)
Česká stopa

Tomáš Kundrátek (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:17
Ondřej Vitásek (KUN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:37
Tomáš Mertl (RIG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:25
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 36:32 (12:18, 13:7, 11:7)
Zblokované střely – 7:16
Vyhraná vhazování – 32:25
Trestné minuty – 12:10
Hity – 10:5
Ve třetí třetině už branka nepadla, byť si oba celky nějaké příležitosti vytvořily, a Kunlun tak podlehl Rize 2:4. Hosté vykročili za výhrou už v první třetině a především v jejím závěru, kdy dvěma slepenými zásahy navýšili skóre až na 0:3. Domácí po přestávce nejprve snížili na 2:3, ale ještě v prostřední části inkasovali po čtvrté z hole Myttynena. V závěru pak Red Staru nepomohla ani dlouhá power-play.

59:35

Gragnani nabil spoluhráči na levý kruh, Biljalov se stačil přemístit.

59:23

Z pravé strany modré čáry vypálil Ville Lajunen. Biljalov má kotouč v lapačce.

59:17

Jeden z hostujících hráčů těsně minul prázdnou branku soupeře! Bylo to ještě před červenou čarou a tak je pískáno zakázané uvolnění. Následuje oddechový čas Rigy.

59:01

Začala už poslední minuta třetí třetiny!

58:33

Nahození Parletta se snažil vrátit do branky Brandon Yip. Biljalov v pádu vyráží!

57:33

Taylor Beck to zkoušel z pravého kruhu, hostující brankář byl pozorný.

57:14

Od modré vypálil Gragnani, jeho projektilu chyběla přesnost.

56:26

Domácí to zkoušejí s prázdnou brankou!

56:25

Teď už se domácí do útočné třetiny dostali. Kundrátek přenesl hru na Blakea Parletta, jehož střelu lapil Biljalov. Následuje oddechový čas Red Staru.

55:51

Olli Palola se pokoušel neúspěšně dostat puk do útočného pásma Kunlunu. Hosté mu ho sebrali.

55:08

Kotouč se odrazil mezi kruhy, kde byl Mikelis Redlihs, který mohl rozhodnout. Trefil však jen Lazušina, který proti němu stačil povyjet!

54:58

Do konce třetí třetiny zbývá pět minut. Domácím se čas na obrat začíná krátit.

53:22

Hosté jsou již v plném počtu. Stále drží dvougólový náskok.

52:46

Domácí byli blízko snížení! Volný hráč u tyčky těsně minul branku. Stejně dopadla i Gragnaniho střela od modré čáry.

2:4

Branky a nahrávky: 27. Kane (Jaw), 32. Parlett – 8. Gegeris (Sotnieks, Maione), 19. Myttynen (Maione), 20. Maione (Dzierkals), 37. Myttynen (Maione, Videll)

Red Star Kunlun: Lazušin (Nalimov) – Bartley, Parlett, Kundrátek (A), Vitásek, Gragnani, V. Lajunen – Squires, Tičar, Yip (C) – Palola, Mertl, Savinainen – Beck (A), Sundström, Lundh – Jaw, Nicholls, Kane.

Dinamo Riga: Biljalov (Treťjak) – Sotnieks, Gimajev, Maione, Zanetti, Zile, Šulenin, Fairchild – M. Redlihs (A), Videll, Darzinš (C) – Clark, McMillan (A), Myttynen – Dzierkals, Džerinš, Razgals – Pavlovs, Berzinš, Gegeris – Skvorcovs.

Rozhodčí: Beljajev, Birin – Šalagin, Šišlo