11:0
konec (4:0, 3:0, 4:0 - N 1:0)
15.09.2018, 12:30 • DRFG arena • Skupina Střed • Šimon Albrecht
HC Kometa Brno – SKLH Žďár nad Sázavou
11:0
konec (4:0, 3:0, 4:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Brabenec (Prčík, Fajmon), 5. Běhůnek, 11. Kos (Sedláček), 19. Brabenec (Prčík), 33. Sever (Běhůnek), 39. Kos (Brabenec), 40. Šalé (Horký), 46. Sedláček (Brabenec), 50. Sedláček (Holcman), 56. Šalé, 60. Sever, 63. Brabenec
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Schnattinger – Řehák, Vacek, Holcman, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Brabenec, Kos, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou:
Dlouhý (41. Havlík) – Macek, Gürtler, Beran Pecka, Joudal, Sochor, Pelikán, Číhal – Procházka, Pražák, Kotrba, Elis, Matas, Brúha, Bačo, Doležal P., Doležal J.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
01:54 | ZNS | 2 | Doležal, podrážení | |
02:30 | KOM | 1:0 | Brabenec (Prčík, Fajmon) | |
04:15 | KOM | 2:0 | Běhůnek | |
06:21 | ZNS | 2 | Bačo, hákování | |
08:47 | ZNS | 2 | Pecka, podrážení | |
09:18 | KOM | 2 | Brabenec, hákování | |
10:13 | KOM | 2 | Bačo, podrážení | |
10:47 | KOM | 3:0 | Kos (Sedláček) | |
11:35 | KOM | 2 | Sever, příliš mnoho hráčů | |
12:15 | ZNS | 2 | Matas, podrážení | |
18:22 | KOM | 4:0 | Brabenec (Prčík) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:32 | ZNS | 2 | Číhal, podrážení | |
32:01 | KOM | 5:0 | Sever (Běhůnek) | |
33:42 | KOM | 2 | Vacek, nedovolené bránění | |
36:35 | KOM | 2 | Bačo, hákování | |
38:11 | KOM | 6:0 | Kos (Brabenec) | |
39:15 | KOM | 7:0 | Šalé (Horký) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | ZNS | -Havlík +Dlouhý (Střídání) | ||
45:26 | KOM | 8:0 | Sedláček (Brabenec) | |
47:05 | KOM | 2 | Otava, hrubost | |
ZNS | 2 | Brúha, hrubost | ||
49:16 | KOM | 9:0 | Sedláček (Holcman) | |
55:17 | KOM | 10:0 | Šalé | |
59:49 | KOM | 11:0 | Sever | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
62:04 | KOM | 11:0 | Brabenec | |
po prodl. |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
47:05
36:35
33:42
25:32
12:15
11:35
10:13
09:18
08:47
06:21
01:54