Menu

Hokej

ELIOD Extraliga dorostu

Rytíři Kladno – HC Meteor Třemošná

7:4

konec (2:0, 3:2, 2:2 - N 0:0 - 0:1)

15.09.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • Skupina Západ • Marek Landa

Konec zápasu. (14:23:47)

Třemošná právě vstřelila branku!
Jediným úspěšným nájezdníkem se stal KAREL MALKOVSKÝ.

5. série 0:1

Hrabík neproměňuje.

5. série 0:1

Kozlík neproměňuje.

4. série 0:1

Koštoval neproměňuje.

4. série 0:1

Holý neproměňuje.

3. série 0:1

Sojka neproměňuje.

3. série 0:1

Houdek neproměňuje.

2. série 0:1

Ullrych neproměňuje.

2. série 0:1

Beránek neproměňuje.

1. série 0:1

Šapovaliv neproměňuje.

1. série 0:1

Malkovský proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

Konec zápasu.

63:00

Chrenka se pokusil o hattrick, ale branku těsně minul.

62:16

Sojka utekl obraně, ale ani tentokrát se mu nepodařilo Ženíška překonat.

61:35

Sojka se pokusil překonat Ženíška, ale neuspěl.

60:01

Začalo prodloužení.

Konec zápasu.

Rytíři Kladno – HC Meteor Třemošná

7:4

konec (2:0, 3:2, 2:2 - N 0:0 - 0:1)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 6. Ullrych (Šapovaliv, Chrenka), 16. Hrabík (Bareš), 27. Chrenka (Alscher, Sojka), 36. Hrabík (Ticháček, Nedvěd), 39. Alscher, 51. Chrenka (Havel), 55. Sojka – 35. Borák (Balák), 38. Holý, 55. Steinbrücker (Pešek), 60. Borák (Albrecht), rozh. náj. Malkovský

Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1   Malkovský (MTT)
0:1   Šapovaliv (KLA)
2. série:
0:1   Beránek (MTT)
0:1   Ullrych (KLA)
3. série:
0:1   Houdek (MTT)
0:1   Sojka (KLA)
4. série:
0:1   Holý (MTT)
0:1   Koštoval (KLA)
5. série:
0:1   Kozlík (MTT)
0:1   Hrabík (KLA)

Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Tomšík, Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Ticháček – Kouba, P. Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, A. Bareš, Nedvěd, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka

HC Meteor Třemošná: Prchlík (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Schindler, Kochlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Beránek, Albrecht

Rozhodčí: Čáp – Hána, Dědek

Průběh zápasu
1. třetina
04:21 MTT 2 Albrecht, podrážení
05:50 KLA 1:0 Ullrych (Šapovaliv, Chrenka)
06:55 KLA 2 Procházka, sekání
08:49 KLA 2 Kohlíček, nedovolené bránění
15:37 KLA 2:0 Hrabík (Bareš)
Po 1. třetině
2. třetina
25:32 MTT 2 Poch, podrážení
26:48 KLA 3:0 Chrenka (Alscher, Sojka)
27:08 KLA 2 Ticháček, hákování
34:44 MTT 3:1 Borák (Balák)
35:37 KLA 4:1 Hrabík (Ticháček, Nedvěd)
37:02 MTT 2 Malkovský, držení
37:38 MTT 4:2 Holý
38:52 KLA 5:2 Alscher
Po 2. třetině
40:01 MTT -Ženíšek +Prchlík (Střídání)
3. třetina
41:06 MTT 2 Pešek, podrážení
46:20 MTT 2 Sieger, hákování
50:43 KLA 6:2 Chrenka (Havel)
52:09 MTT 2 Kozlík, vysoká hůl
54:20 KLA 7:2 Sojka
54:59 MTT 7:3 Steinbrücker (Pešek)
55:15 KLA 2 Procházka, sekání
57:17 KLA 2 Alscher, sekání
57:17 MTT 2 Pešek, sekání
59:59 MTT 7:4 Borák (Albrecht)
Konec
Prodloužení
po prodl.
Samostatné nájezdy
MTT 7:5 Malkovský (rozh. náj.)
po s.n.