3:6
konec (1:3, 2:2, 0:1)
15.09.2018, 17:00 • 4. kolo • Ondřej Nejedlo
Tipsport: 3.48 4.5 1.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.48 - 4.5 - 1.75
HC Benátky nad Jizerou – Rytíři Kladno
3:6
konec (1:3, 2:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Duda (M. Zachar), 31. Husa (Niko, J. Mikyska), 33. Průžek (Najman) – 2. Kubík (J. Říha), 3. Hajný (Zajíc, Zikmund), 5. Kubík (Machač, J. Říha), 27. J. Strnad (Vildumetz), 40. Machač, 55. Vampola (Kružík, J. Strnad)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
Schwarz (Žajdlík) – Kunst, Kolmann, T. Hanousek, Maier, Niko, Husa – M. Zachar, J. Mikyska, Duda – Šír, Chrtek, D. Špaček – Psota, Najman, Průžek – Wiencek, Braid, Rychlovský.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Cikánek (Brízgala) – Nash, Svedlund, P. Hořava, J. Říha, Kehar, Zelingr, Zajíc – Kubík, Vampola, Jelínek – Kružík, Filip, Redlich – Vildumetz, Machač, J. Strnad – Hajný, Zikmund, Bláha.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kašík, Vokřál – Bosák, Kotlík
Diváci: 811
1. třetina | ||||
1:12 | BEN | 2 | Maier, hákování | |
1:35 | KLA | 0:1 | Kubík (J. Říha) | |
2:11 | KLA | 0:2 | Hajný (Zajíc, Zikmund) | |
3:53 | BEN | 2 | Duda, vysoká hůl | |
4:16 | KLA | 0:3 | Kubík (Machač, J. Říha) | |
11:41 | KLA | 2 | Zelingr, držení | |
13:53 | KLA | 2 | Jelínek, vysoká hůl | |
15:00 | BEN | 2 | Průžek, příliš mnoho hráčů | |
15:25 | BEN | 1:3 | Duda (M. Zachar) | |
19:25 | KLA | 2 | Hajný, krosček | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:04 | KLA | 1:4 | J. Strnad (Vildumetz) | |
27:18 | BEN | 2 | Průžek, sekání | |
30:52 | BEN | 2:4 | Husa (Niko, J. Mikyska) | |
32:40 | BEN | 3:4 | Průžek (Najman) | |
34:17 | KLA | 2 | Hajný, držení hole | |
38:19 | BEN | 2 | Duda, krosček | |
39:15 | KLA | 3:5 | Machač | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:22 | KLA | 2 | J. Strnad, hákování | |
52:32 | BEN | 2 | Duda, hákování | |
54:40 | KLA | 3:6 | Vampola (Kružík, J. Strnad) | |
59:02 | BEN | 2 | T. Hanousek, sekání | |
KLA | 2 | Zajíc, držení | ||
Konec |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
59:02
52:32
48:22
38:19
34:17
27:18
19:25
15:00
13:53
11:41
3:53
1:12