1. liga (SR)

HK Gladiators Trnava – TSS GROUP Dubnica

5:9

konec (3:2, 1:6, 1:1)

14.09.2018, 18:00 • ZŠ Trnava • 2. kolo • Info o změnách stavu (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 4.65 5.5 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V gólovej prestrelke ťahali za dlhší koniec povrazu hostia z Dubnice, ktorí rozhodli o svojom triumfe v druhej tretine, keď nasúkali Trnavčanom neuveriteľných šesť kúskov! (20:23:50)

49:05

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Tomáš Brňák – 2 min., nedovolené bránenie).

45:00

Trnava dala gól!
ONDREJ VALO s odpoveďou na gól súpera, takých by ale Gladiators potrebovali ešte štyri.

41:29

Dubnica dáva gól! VLADIMÍR LANTOŠ strieľa svoj druhý gól a je jasné, že Trnava nebude bodovať ani dnes.

Asistencie Grigorii Serkin, Denis Rehák.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Maximálna demolácia v podaní Dubnice, šesť gólov v jednej tretine sa len tak nevidí. Pravdepodobne poznáme víťaza.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

37:22

Dubnica dáva gól! Jedenásť sekúnd stačilo hosťom, aby využili početnú výhodu o dvoch mužov. Do čierneho sa trafil GRIGORII SERKIN.

Asistencie Róbert Krajči, Tomáš Brňák.

37:11

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Samuel Ševčík – 2 min., sekanie).

36:22

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Martin Hrbáčik – 2 min., držanie).

35:41

Dubnica dáva gól! Pokračujeme v dvojcifernej méte, prvý gól v sezóne si pripisuje i DENIS TRENČAN.

Asistencia Dominik Hegyi.

33:08

NINO SZALAY koriguje nepriaznivý stav z pohľadu domácich.

Asistencie Pavol Poláček, Samuel Ševčík.

28:54

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Martin Hrbáčik – 2 min., hákovanie).

28:36

Dubnica dáva gól! Toto je už gólový masaker Dubnice, štvrtý presná zásah v druhej tretine zaznamenal RÓBERT KRAJČI.

Asistencia Oliver Ďuriš.

26:25

Oddychový čas domácich.

26:25

Dubnica dáva gól! S domácimi to vyzerá zle-nedobre, piatu ranu do ich rakvy pridáva VLADIMÍR LANTOŠ.

Bez asistencie.

23:20

Dubnica dáva gól! MHK sa do vedenia dostáva prvý raz, MATEJ MACEK prekonáva Brucháča.

21:03

Dubnica dáva gól! Zase raz začíname od znova, VLADIMÍR KÚTNY minútu po štarte druhej časti hry vyrovnáva na 3:3.