Portugalská Primeira Liga

Vitória SC Guimarães – CD Feirense

0:1

konec (0:0)

20.08.2018, 21:15 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • 2. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 1.67 3.73 5.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pondělního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Portugalské Primeira ligy se opět bude těšit, na shledanou. (23:16:22)
Máme tu konec utkání a opět nám fotbal ukázal jak může být nespravedlivý. Ač domácí celý zápas tlačili a ve druhém poločase postupně stupňovali svůj tlak, tak hosté jen zlobili z rychlých brejků a v ten nejméně vhodný čas pro domácí udeřili. V předposlední minutě normální hrací doby propálil brankáře Douglase Fábio Sturgeon, který tak rozhodl o exprotů tří bodů do Feirense.

90+8

90+8

Hosté už zápas nejspíše dohrají s míčem na útočné polovině. Další cenné vteřiny šetří u rohového praporku.

90+7

Z hranice vápna se do míče opřel Tyler Boyd, ovšem branku přestřelil.

90+7

Běží nám už poslední minuta nastavení, domácí mají čas na poslední nákop směrem dopředu.

90+6

Ola John si pomohl v souboji útočným faulem, hosté opět našetří při rozehrávce další vteřinky.

90+5

Míč se hezky kroutil směrem k bráně, na malém vápně nejvýše vyskočil brankář Secco a osvobozuje svůj tým.

90+4

Rohový kop pro domácí.

90+3

Hosté se snaží o časté kouskování hry. Nyní zcela mimo hru zůstává ležet na trávníku Tiago Gomes.

90+2

Žlutou kartu dostává João Silva (CD Feirense).

90+2

Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Edinho, přichází João Silva.

90+1

Ve druhém poločase se nastaví sedm minut!

90

Žlutou kartu dostává Caio Secco (CD Feirense).

89

89. Fábio STURGEON - 0:1

89

Feirense právě vstřelilo branku!
Šok pro domácí. Hosté využívají další rychlý protiútok, když nejprve byl FÁBIO STURGEON čistě zastaven, ale míč se k němu vrátil a poté přesnou střelou propálil Douglase.

88

Zbývá přibližně posledních pět minut i s nastavením, domácí jsou nadále v drtivém tlaku.

87

Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Rafael Crivellaro, přichází Tiago Gomes.