Reprezentace do 17 let

Švýcarsko – Česko

2:5

konec (1:2, 1:2, 0:1)

20.07.2018, 15:00 • Eissportzentrum Oberthurgau, Romanshorn • Info o změnách stavu (Martin Voltr)

Čeští reprezentanci do 17 let tedy v Romanshornu porážejí Švýcary i podruhé, a to o gól vyšším výsledkem než včera. Po dvou gólech vstřelili Lukáš Stehlík a Tomáš Chlubna.

Pro dnešek se s vámi loučím a těším se na počtenou u zítřejšího posledního zápasu. Ten startuje už v 11 hodin. (17:06:42)
Po zápase ještě znovu došlo na tréninkové samostatné nájezdy. Oba brankáři se v nich dlouho překonávali a střelci naopak trápili, až v sedmé sérii rozhodl o českém "vítězství" Josef Koláček.

50:22

Vyloučení v týmu Švýcarsko (Arno Nussbaumer – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

47:46

Česko právě vstřelilo branku!
Na možnost přesilové hry dneska Češi skoro dvě třetiny čekali, ale od té doby využili rovnou dvě ze tří! Přesné zakončení opět vytáhl TOMÁŠ CHLUBNA, který je zjevně ve výtečné formě – 2:5. Asistence: Sebastián Malát, Michal Gut.

46:19

Vyloučení v týmu Švýcarsko (Nathan Cantin – 2 min., hákování).

42:44

Vyloučení v týmu Švýcarsko (Jérémie Bärtschi – 2 min., naražení zezadu + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

40:32

Vyloučení v týmu Česko (Tomáš Chlubna – 2 min., hákování).

40:01

Prostřední část končí stejným výsledkem jako ta první, což české sedmnáctce dává v součtu vedení o dva góly. Lukáš Stehlík se dneska stihl prosadit už dvakrát, pak Švýcaři snížili, ale jejich faul vzápětí potrestal Tomáš Chlubna. Věřme, že nadějný stav už si český výběr stejně jako včera pohlídá.

40:00

39:20

Stejně jako včera Češi zase odskakují gólem do šatny! A postaral se o to ten samý hráč. TOMÁŠ CHLUBNA si opět počkal na čtyřicátou minutu, ve které rychle využil přesilovku a vrátil týmu dvoubrankový náskok – 2:4. Asistence: Michal Gut, Ondřej Baláž.

38:49

36:03

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Hokejisté helvétského kříže se ale nevzdávají a hned vzápětí se dotahují zpět na nejtěsnější odstup. Postaral se o to JOEL BIERI – 2:3. Asistence: Keanu Derungs.

34:18

Na další úspěšnou akci jsme dlouho čekali, až se znovu prosazují čeští hokejisté! Svou druhou branku přidává LUKÁŠ STEHLÍK, probuzený střelec z Litvínova tak přináší týmu pohodlnější vedení – 1:3. Asistence: Michal Rouha, Marek Bláha.

23:03

Vyloučení v týmu Česko (Ondřej Baláž – 2 min., držení).

20:01

Hned úvodní třetina odvety v Romanshornu nabídla povedený obrat českého týmu. Nejprve sice inkasoval v oslabení tři na pět, ale za šest minut stihl díky Janu Cikhartovi a Lukáši Stehlíkovi skóre otočit.

2:5

Branky a nahrávky: 10. Von Allmen (Lindemann, Bärtschi), 37. Bieri (Derungs) – 13. Cikhart (Baláž), 16. Stehlík (Konečný), 35. Stehlík (Rouha, Bláha), 40. Chlubna (Gut, Baláž), 48. Chlubna (Malát, Gut)

Švýcarsko: Patenaude (Rötheli) – Von Allmen, Kieni, Chanton, Maurer, Cantin, Guignard, Nussbaumer – Bärtschi, Lindemann, Wenger (C) – Näf, Bieri, Derungs – Hofer, Fahrni, Reichle – Campagna, Cavalleri, Dufey – Ritzmann. Trenér: Martin Höhener.

Česko: Bednář (Čajan) – Vacík, Baláž, Bláha, Svach, Hampl, Pánek, Kremláček – Chlubna, Malát, Cikhart – Binias, Gut (C), Adamec – Malý, Konečný, Koláček – Simon, Rouha, Stehlík. Trenér: Karel Beran.

Rozhodčí: Gäumann, Hendry – Obwegeser, Nater (všichni SUI).

08:07 CZE 2 Kremláček, nedovolené bránění
08:36 CZE 2 Pánek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
09:10 SUI 1:0 Von Allmen (Lindemann, Bärtschi)
12:52 CZE 1:1 Cikhart (Baláž)
15:05 CZE 1:2 Stehlík (Konečný)