4:6
konec (3:3)
19.07.2018, 20:45 • 1. předkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 5.81 5.51 1.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.81 - 5.51 - 1.41
NSÍ Runavík – Hibernian FC
4:6
konec (3:3)
Branky: 2. Ambrose (vla.), 5. K. Olsen, 36. K. Olsen, 57. K. Olsen – 10. McGinn, 16. Stevenson, 45. Gray, 50. Mallan, 70. Mallan, 78. Mallan
Karty: 44. Knudsen (RNI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 1:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 13:9.
NSÍ Runavík:
Thomsen – Hansen, Joensen, Langgaard, Hentze – K. Olsen (71. Hansen), F. Benjaminsen, Justinussen – J. Benjaminsen, M. Olsen (74. J. Mortensen), Knudsen (88. M. Mortensen)
Náhradníci: Dalbud, Davidsen, Frederiksberg, Hansen, Jensen, J. Mortensen, M. Mortensen
Trenér:
Hibernian FC:
Bogdan – Gray, Ambrose, Porteous, Stevenson – Whittaker (79. Slivka), McGinn, Bartley, Mallan – Shaw (79. Swanson), Kamberi (88. Gullan)
Náhradníci: Gullan, Laidlaw, Mackie, Martin, McGregor, Slivka, Swanson
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Hibernian - Runavík 6:1
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 1:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 13:9.
90+2
90+1
90
89
88
Střídání v týmu NSÍ Runavík: ze hřiště odchází Kamberi, přichází Gullan.
87
85
84
83
81
80
79
Střídání v týmu NSÍ Runavík: ze hřiště odchází Whittaker, přichází Slivka.
78
78. Stephan MALLAN - 4:6
78
Skotský celek přidává další branku a potvrzuje své vítězství! STEPHAN MALLAN tentokrát napřáhl z úctyhodné vzdálenosti a přeloboval vysoko postaveného brankáře!
77
76