2:0
konec (1:0)
19.07.2018, 19:00 • 1. předkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 1.18 7.43 13.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.18 - 7.43 - 13.5
Sarpsborg – ÍBV Vestmannaeyjar
2:0
konec (1:0)
Branky: 13. Agger, 83. Agger
Karty:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:10.
Sarpsborg:
Falch – Tveita, Jorgensen, Utvik, Thomassen – Larsen (67. Singh), Mohammed, Zechariasson (70. Halvorsen), Heintz – Mortensen (62. Muhammed), Agger
Náhradníci: Askar, Halvorsen, Kristiansen, Muhammed, Nielsen, Singh, Tamm
Trenér:
ÍBV Vestmannaeyjar:
Geirsson – Magnusson, Atkinson, Hilmarsson – Hjatalin, Magnusson, Fridriksson, Keithley (80. Eysteinsson), Arnarson (60. Franks) – Zahedi, Bartalstovu
Náhradníci: Benonysson, Bjornsson, Carrillo, Eysteinsson, Franks, Omarsson, Thorvaldsson
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Vestmannaeyjar - Sarpsborg 0:4
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:10.
90+4
90+2
90
89
87
85
83
Domácí celek přidává druhou branku a definitivně rozhoduje o svém postupu do druhého předkola! Svou druhou branku v zápase přidal MIKKEL AGGER!
82
80
79
76
74
72
70
69
67